Şimdi Ara

REEDER A7S IPS/NEW - [ANA KONU][TELEFON ÖZELLİĞžİ AKTİF] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
851
Cevap
18
Favori
59.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Root, yazılım (rom) ve daha çok şey için için buraya tıklayın.

AÇILIŞ LOGOSUNDA KALAN TABLETTE YAZILIM YÜKLEME SORUNU VE ÇÖZÜM YOLLARI (ALLWINNER İŞLEMCİLİ) için buraya tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Remiroğlu -- 15 Eylül 2014; 23:09:43 >
  • buradaki 13 eylül 2014 tarihli L001-37M adlı modelin ROM'unu A7s IPS ye kurdum (ilk seri)

http://pan.baidu.com/wap/link?uk=3878883784&shareid=2027199530&third=3

bi fark yok :) 4.2.2 de hala
     REEDER A7S IPS/NEW - [ANA KONU][TELEFON ÖZELLİĞžİ AKTİF]

• Bu cihazdan alan arkadaşlara birkaç sorum olacak.

Cihazın ekranında koruma jelatini varmıydı?
    Cihazın paketten çıktığında şarj durumu neydi?
    Cihazın arkasında seri no etiket varmıydı?

Bunları cevaplayan olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • receppal R kullanıcısına yanıt
    1- Evet ekran jelatinle geliyor ancak gerçek bi ekran koruması değil 1 hafta dayanır anca
    2- Şarjı benimkinin hiç yoktu şarja takmştım ilk aldığımda :)
    3- Evet var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

1- Evet ekran jelatinle geliyor ancak gerçek bi ekran koruması değil 1 hafta dayanır anca
    2- Şarjı benimkinin hiç yoktu şarja takmştım ilk aldığımda :)
    3- Evet var.

Benimkinde yoktu,değişime gönderiyorum.ayrıca ekranda toz gibi bişey var.

• tableti okulda düşürdüm
    boyum 186 felan belimin hizasindaydi.
    asfalt zemin dustu seke seke yere kapaklandi. 10 dk once gunes altinda goremiyorum diye ekran filmini cikarmistim.

aha ekran gitti diye baya bir endişelendim. ama hic bisey olmadi. ekranda cizik yok. sadece kosesi biraz asindi. kesinlikle koruyucu alin.

reeder tam uyumlu bisey getirse alsak yada aliexpresste bulsak alsak. boyle cok riskli.

• yec44 kullanıcısına yanıt
    şanslıymışsın yine. Benim evde 1 metreden düşmüştü sol üst köşe baskısıyla ekran kırılmştı. şuan hala servisten gelen tabletin ekran korumasoyla kullanyorum :D
    7 inç herhangi bi tabletin ekran koruması olur mu ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

şanslıymışsın yine. Benim evde 1 metreden düşmüştü sol üst köşe baskısıyla ekran kırılmştı. şuan hala servisten gelen tabletin ekran korumasoyla kullanyorum :D
    7 inç herhangi bi tabletin ekran koruması olur mu ki?

ya 20 tl ye case almistim universal kaybettim. oda lastikli. ekrana lastikleri baski yapip cami catlatti. koseden sikistiran bir kab lazim. aliexpress benzeri ni satanlara(bu tabletin) yaziyorum case var mi diye donen olursa alacam bir tane. soyle kapakli güzel ince olursa cok iyi olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayrica bu tablette gps felan yok. istanbula gitsem reeder a bir ugrayacam.

gps yok. garantiden gelen tabletin on kamerasini bozdular birde.

sizde oldumu @seddat ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yec44

ayrica bu tablette gps felan yok. istanbula gitsem reeder a bir ugrayacam.

gps yok. garantiden gelen tabletin on kamerasini bozdular birde.

sizde oldumu @seddat ?

gps olayını hiç denemedim.
    ön kamera da sorun yok benim.
    Servis kalitesi kötü bence 3 hafta da geldi kargodan. Alt tarafı bi ekran takcaklardı. Bide sorunlara kamera kötü çekiyor, hparlör sesi kötğ çıkyor, şarjı çabuk bitiyor diye de not yazdırmıstım onlar sadece ekran değişimi ve Sözde yazılım güncellemişler ( yazılım benim yüklediğimdi oyunlar bile duruyordu resmen yalan sölediler)

yeni seri A7s ips ler çok daha iyi ya kamera daha iyi çekiyor gerçekten ve otofokus özelliği var. Bizimkiler netlemiyor yakın çekimlerde :S

• Arkadaşlar bu tableti alıp telefon yerine kullanmak istiyorum.acaba cebe girermi?yada samsung tab 2 den ufakmı?ekran kalitesi ucuz tabletler gibimi yada tab 2 den iyimi?tab 2 kullanmıştim ona göre kıyaslıyorum yanlış anlamayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: popturceyn

Arkadaşlar bu tableti alıp telefon yerine kullanmak istiyorum.acaba cebe girermi?yada samsung tab 2 den ufakmı?ekran kalitesi ucuz tabletler gibimi yada tab 2 den iyimi?tab 2 kullanmıştim ona göre kıyaslıyorum yanlış anlamayın.

Reeder A7S IPS: 195 x 115 x 9 mm / 280 gr
    Galaxy Tab 2.0: 193 x 122 x 10.5 mm / 345 gr

A7S IPS: 7 inç 1024x600 IPS
    Tab2.0: 7 inç 1024 x 600 PLS TFT

Tab 2 kullanmadım. Ucuz tabletlerin gerçekten soluk ve cansız bi görünümü A7S de yok.
    Cebe sığar cebim boyutuna göre tabii :D Tabii koyunca hoş bi görüntü olmaz
  • Ben 2 kilif adim aliexpresden biri silikon diğeri kutulu bizim tablet le yüzde yüz uyumlu linkleri ekliyecem

• quote:

Orijinalden alıntı: gacvokem

Ben 2 kilif adim aliexpresden biri silikon diğeri kutulu bizim tablet le yüzde yüz uyumlu linkleri ekliyecem

Linkleri verirsen iyi olur.

• Geçen aldığım tabletin iade olduğundan şüphelenerek iade etmiştim,belliki içi açılmıştı.bugün değişen tablet geldi.sağolsun reeder firması tableti sıfırlama gereği bile görmemiş,içinde mesajlar,fotoğraflar,uygulamalar v.s ne ararsan var.arkası çizik içinde,seri no yok,ekran koruyucu yok.bir dahada çöp almam bunlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi receppal -- 23 Eylül 2014; 19:56:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: receppal

Geçen aldığım tabletin iade olduğundan şüphelenerek iade etmiştim,belliki içi açılmıştı.bugün değişen tablet geldi.sağolsun reeder firması tableti sıfırlama gereği bile görmemiş,içinde mesajlar,fotoğraflar,uygulamalar v.s ne ararsan var.arkası çizik içinde,seri no yok,ekran koruyucu yok.bir dahada çöp almam bunlardan.

gelen cihazın resimlerini bir görelim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gacvokem

quote:

Orijinalden alıntı: receppal

Geçen aldığım tabletin iade olduğundan şüphelenerek iade etmiştim,belliki içi açılmıştı.bugün değişen tablet geldi.sağolsun reeder firması tableti sıfırlama gereği bile görmemiş,içinde mesajlar,fotoğraflar,uygulamalar v.s ne ararsan var.arkası çizik içinde,seri no yok,ekran koruyucu yok.bir dahada çöp almam bunlardan.

gelen cihazın resimlerini bir görelim?

O sinirle geri paketledim,bugün kliksa ya geri gönderdim.iade sürecini başlattım.

• 16 ağustos ta bimeksten almıştım bende yükleme yaparak telefon özelliğini aktifleştirdim harika oldu teşekkürler emeği geçenlere...
  • Arkadaşlar, bu aletin telefon özelliğini aktif hale getirmek için yapılması gerekenleri bilen bir arkadaş açıklayabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.