Şimdi Ara

REEDER A7S IPS/NEW - [ANA KONU][TELEFON ÖZELLİĞžİ AKTİF] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
851
Cevap
18
Favori
59.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: benozgurum

quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

Arkadaşlar Çin sitesinden A7S in 2 yazılımını buldum. Belki yeni seriler içindir. İlk seri cihazı olanlar denemesin :D

KEP--Reeder A7S-MV7063H1C8W1-20140517.rar
    http://www.panduoduo.net/r/2924261

KEP---Reeder A7S-MV7063H1C8W1-20140523.rar
    http://www.panduoduo.net/r/2924149

İlk seri A7S IPS telefon özellikli yazılımı: KEP--Reeder A7S-MR7063H1C8W1-20140506 idi.

usta bu konunun 6. sayfasındaki ilk mesajında bu romu yükleyip tabletini açamadığından bahsetmişsin.tarih 10 haziranı gösteriyor.
    "Dün gece burdaki ROM u yüklemeye çalıştım.http://pan.baidu.com/wap/link?uk=3878883784&shareid=588787586&third=3
    KEP--Reeder A7S-MV7063H1C8W1-20140523.rar

Baktım telefon özelliği kazandırmak için yüklediğimiz ROM KEP--Reeder A7S-MR7063H1C8W1-20140506
    Orjinal Reeder sitesinde deki verilen ROM KEP--Reeder A7S-MR7063H1C8W1-2014032821.

şu noktayı atlamışım yüklediğim ROM MV7063. Bu yüzden ROM yükleme işlemi bitince tablet hiçbi şekilde başlatılamad!! şarja takyorum ekrana görüntü gelmedi!
    Kapalı biçimde usb ye takıyorum USB görünmedi! Herhalde dedim brick oldu..... " vs.. şimdi bu senin versiyonda çalışmayan rom acaba bizimki için olabilirmi gerçekten... yeni ipssi olan birisi denese süper olacak.

aynen ben bunu denemişim harbiden :D Ve açamamıştım tableti tepki yok usb tepki yoktu bilgisayarımda.
    Deneye deneye usb driverleri falan kaldırıp yeniden yüklemeyle bi şekilde eski ROM u SP Flash Tool a yüklemeyi başarmıştım..

Belki yeni seri lerdeki tablet bende olsa onuda bi şekilde açabilmeyi başarabilirdim....

bilemiyorum kiii belki dedim zaten . Deneyecek olan varsa ve açamazsa benden bilmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: benozgurum

şimdi baktım bizim yeni ips tabletdeki derleme numarası şöyle geçiyor : A7S-MR7063H1C8W1-20140523 yani bizdekide MR7063 gözüküyor.muhtemelen kursakda bu mv olanlar yine açmayabilir.

işte bende bunu anlayamıyorum. İlk seri cihazlarda bu numaradan da sizde neden rom yüklemeyle açılamıyor?

KEP--Reeder A7S-MV7063H1C8W1-20140523.rar . Sendeki tarihle aynı gün çıkmş yazılım. Acaba V yanlıs yazılıp R mi ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhtakif

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/reeder-a7s-3g-gps-qualcomm-snapdragon-tablet-pc-115921008?keyword=&gclid=CM_xuvKEmMACFaWWtAodWBkATQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

arkadaşlar bu linkteki reeder i almayı düşünüyorum.
    telefon özelliği olur mu?
    birde genel olarak memnun musunuz?

up :)
    cevap yok mu?

• quote:

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/reeder-a7s-3g-gps-qualcomm-snapdragon-tablet-pc-115921008?keyword=&gclid=CM_xuvKEmMACFaWWtAodWBkATQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

cevap yok mu?

Bu ips değil ki.
    A7S 3 modele ayrılıyor.
    A7s, A7s new, A7s ips.

Fazla yorum yapamıcam özellikleri IPS den düşük oldugu halde aynı fiyat...

• quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

quote:

quote:

cevap yok mu?

Bu ips değil ki.
    A7S 3 modele ayrılıyor.
    A7s, A7s new, A7s ips.

Fazla yorum yapamıcam özellikleri IPS den düşük oldugu halde aynı fiyat...

telefon özelliğini açabileceğimiz var mı
    link atabilir misiniz ?
    satın alabileceğimiz

• servisten gelen tabletin ön kamerasının önünde toz var. ön kamera bulanık gösteriyor. ah reeder ah. işin yoksa tekrar uğraş 2 hafta.

tablet telefon süperde o toz oraya nasıl girer aklım almıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yec44

servisten gelen tabletin ön kamerasının önünde toz var. ön kamera bulanık gösteriyor. ah reeder ah. işin yoksa tekrar uğraş 2 hafta.

tablet telefon süperde o toz oraya nasıl girer aklım almıyor.

Benimde arka kamera bozuk çekmeye başladı. Mesela çekmeden önce süper, çektikten sonra hafif bozulma oluyor mu sizde? İlk aldığımda böyle değildi. Nasıl görünüyorsa öyle çekiyordu..

1-telefon özelliği açık mı gönderdin servise? Yoksa arama yapmayan romu yükleyerek mi?
    2- Ekranını kaç tl ye değiştirdiler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 18 Ağustos 2014; 15:38:15 >
  • 76 tl ye degistirdiler. sanki ekran eskisinden daha hassas olmus. yada bana oyle geldi.

yok direk gidip verdim. format yazilim yuklemeyin dedim. zaten garanti kapsaminda degil ekran. tek sorun ustune gelisi guzel ekran filmi koymuslar. arada tozlar var silememişler. birde kirilan ekrani verin dedim vermediler. verseler cinden aynisini bulur stoklardim 10 dolardan.

kamera benimde oyle. sanirim gercek 5 mp degil ondan olabilir. videoyu cok guzel cekiyor. onu beğendim. gecen istanbulda iken dolu yagmisti video cektim taneler belli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yec44 -- 18 Ağustos 2014; 15:45:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon özelliği için aldım bu tableti. keşke telefon özelliğini gözden çıkarıp a8i filan alsaymışım...
  • yeni model çıkmış 7 inç intel işlemcili sim kartlı android 4.2.
    350 TL.

REEDER A7İS ips
    http://www.reeder.com.tr/tablet-bilgisayarlar/7-inch-3g/reeder-a7is.html

A7s ips yeni alacaklar için biraz daha ekleyip bunu almalarını öneriyorum
  • https://dl.dropboxusercontent.com/s/9ea2z4z5g7rwxx1/HuaweiMediaPadPhone.apk?token_hash=AAGLBnr7rRBx7SNq3g0DLEEo0XmF_X8Vlz6hHLYWePwp5g&dl=1

huawei tabletler için geliştirilen bu uygulama ile telefon özelliği açılabiliyormuş. belki bunu modifiye ederek kendi tabletimize uyarlayabilen bir üstad olur.
  • Arkadaşlar Reeder yeni bir model çıkarmış P6 diye. istemiş olduğumuz telefon özelliğinide çift sim kart olarak koymuşlar.

Belki ROM'u sitelerine eklerseler bizim A7 ler için denenebilir hatta direk uygulanabilir. Forumda bir arkadaş müşteri hizmetlerinden yazılım gelecek diye yazmıştı belkide o yazılım bu cihazın yazlımı ve A7 ler ile uyumlu.

İşi bilen arkadaşların inceleyerek tecrübelerini paylaşmalarını dört gözle bekliyoruz.

http://www.reeder.com.tr/akilli-telefonlar/reeder-p6.html

• ben dün müşteri hizmetlerini aradığımda telefon özelliğiinin yasak olduğunu söylediler. telefon piyasasına girmeleri de maalesef telefon özellikli yazılımın reeder tarafından gelmeyeceğini gösteriyor
  • ustalara sorum: telefonun içindeki romu yedekleme imkanımız var mı?

bu romu daha sonra başka cihazlarda kullanabilir miyiz?
  • yec44 kullanıcısına yanıt
    benimde ekran az önce kırıldı. 50 cm den düşmeyle bu hal arkadaşlar. Sol üst köşe darbesiyle...
    Ekran açılıyor resimler aşağıda ancak dokunmatik algılamıyor. Telefonumunda ekranı kırılmıstı ama dokunmatiği algılıyordu hala bu algılamıyor.
    Bende usb kablosuz mouse ile kullanabiliyorum suan. Ancak 76 TL bayılıcam .. :S

Siz siz olun Ekran korumasız ve kılıfsız kullanmayın

REEDER A7S IPS/NEW - [ANA KONU][TELEFON ÖZELLİĞžİ AKTİF] REEDER A7S IPS/NEW - [ANA KONU][TELEFON ÖZELLİĞžİ AKTİF]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 21 Ağustos 2014; 14:48:00 >

• seddat üstadım geçmiş olsun. kırılan tablet ekranı olsun, kalpler kırılmasın inşallah. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmmr

ustalara sorum: telefonun içindeki romu yedekleme imkanımız var mı?

bu romu daha sonra başka cihazlarda kullanabilir miyiz?

http://www.chip.com.tr/makale/android-inizi-yedekleyin-sistem-imaji-olusturma_45085_7.html
  • <!--ok-->Arkadaşlar yaklaşık 5 ay önce reeder a7s new modelinden almıştım.O zamanki ilk yorumum zaten ekranla alakalıydı.ekran hariç herşey mükemmel demiştim f/p olarak...
    Herhalde beni duymuşlar ips ekranlı üretmişler aynısını...fakat onda da sıkıntı tel özelliği olmaması....
    normalde onu satıp ips li olanı almayı düşündüm fakat gördüğüm kadarıyla tel özelliği için hala net bir çözüm bulunamamış..
    Acaba tel özellği değilde normal internete girebiliyoruz değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_koca

Arkadaşlar yaklaşık 5 ay önce reeder a7s new modelinden almıştım.O zamanki ilk yorumum zaten ekranla alakalıydı.ekran hariç herşey mükemmel demiştim f/p olarak...
    Herhalde beni duymuşlar ips ekranlı üretmişler aynısını...fakat onda da sıkıntı tel özelliği olmaması....
    normalde onu satıp ips li olanı almayı düşündüm fakat gördüğüm kadarıyla tel özelliği için hala net bir çözüm bulunamamış..
    Acaba tel özellği değilde normal internete girebiliyoruz değilmi?

IPS li olanlar da 2 farklı seriye ayrılıyor. Ben IPS yi Mayıs ayında aldım.
    Telefon özellikli ROM u sorunsuzca kullandım. Ancak Haziran sonu/Temmuz başı satılan yeni seri IPS lerde yazılım değişti ve ilk seri IPS lerin ROM'u uyumsuz.
    Uygun ROM hala çıkmadı.

evet tüm alınan IPS ler le hiç birşey yapmadan direk sim kart ile 3G hızında internete girebilirsin. Hatta Sim Kart menüsünden eğer varsa müşteri hizmetleri - sesli mesaj nosunu Arayabilirsin :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 22 Ağustos 2014; 21:44:12 >

• Arkadaşlar merhaba reeder yeni A7iS 3g li model çıkardı Intel işlemcili bunda telefon özelliği varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.