Şimdi Ara

Arkadaşlar Cep Telefonu almayı düşünüyorum Fikirlerinizi alabilirmiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • General Mobile Discovery Elite ve Galaxy s4 üzerinde yoğunlaştım bütçem yaklaşık 1.500 civarında birşey Sizin başka telefon önerileriniz varsa veya bu telefonları karşılaştırabilirseniz sevinirim.

• Vallaha kardeşim gm para kaptırma şikayet aşırı fazla malzeme kalitesi desen yerlerde Telpa yaz zaten iğrenirsin kesinlikle tavsiye etmem.
    Galaxy S4 o fiyata alınabilecek bi cihaz değil onuda kesinlikle tavsiye etmem.Senin için uygun cihaz Lg G2'dir.Her iki cihazdanda çok iyi.Paralel ithalatla 1500 Tl fiyatıyla süper.Şu an piyasadaki en iyi 3 cihazdan biri.
  • Ön kamera kalitesi oldukça düşük ve tasarımıda pek hoş gelmedi
  • Nexus 5 veya Z1 compact öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokratessss

General Mobile Discovery Elite ve Galaxy s4 üzerinde yoğunlaştım bütçem yaklaşık 1.500 civarında birşey Sizin başka telefon önerileriniz varsa veya bu telefonları karşılaştırabilirseniz sevinirim.

kusura bakma ama o butcenın en ıskarta cıhazlarına yogunlasmıssın,eger ekran ılla buyuk olmalı takıntın yoksa xperaı Z1Compact bu cıhazlardan ustun,saglam sd kartıda var ve 720 p ıle uzun sure performansı co k ıyı kalacak cıhazdır..

dıger yandan G2 onerırım,gerek batarya gerekse gucu olarak,gorece rakıplerınden uygun fıyatı ıle su an cok cazıp,32 gb lık ılede oldukca rahat edersın,elıte gıbı cart dıye sarjıda bıtmez..

Son olarak yıne hız vw guncellıgının avantajı ıle,kamera vasatda olsa nexus 5 de dusunulebılır.
  • Biraz araştırma yaptım fakat pek olumsuz düşünce yok gibi elite'de özellikleride gerçekten oldukça iyi neden böyle bir düşüncedesiniz deneyiminiz varmı bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokratessss

Biraz araştırma yaptım fakat pek olumsuz düşünce yok gibi elite'de özellikleride gerçekten oldukça iyi neden böyle bir düşüncedesiniz deneyiminiz varmı bu konuda

özellik olarak iyi olabilir ama mühim olan kullanım deneyimi, günlük performansı. Bütçenize göre en iyi cihaz g2 olacaktır onu söyleyeyim baştan elite göre bataryası daha iyi elde tutuşu daha derli toplu ve en önemlisi bir dünya markası olması bence
  • Nexus 5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim şimdi ben iyi bir arastırma yaptım elite gelen güncelleşmelerle daha kötü oldu diyebilirim samsung galaxy s4 desen 1 yıl kullandıktan sonra etrafı soyulur performans düşer yani benimde tavsiyem lg g3 ama bütcem yok diyorsan lg g2 de kötü bir telefon değil en azından şimdilik o fiyata göre iyi bir telefon
  • O fiyata tabii ki LG g2.Ama kamera konusunda çok bir şey bekleme.Yani g2 sana ustun bi kamera özelliği sunmaz ama isini görür diyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsunga bulaşma hiç g2 32gb al veya bıraz daha koy g3 yada htc one m8 al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.