Şimdi Ara

Sony Xperia cihazları yakında Dualshock 4 desteğine kavuşabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
2
Favori
4.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Xperia cihazları yakında Dualshock 4 desteğine kavuşabilir

Sony bir süredir bilindiği üzere piyasaya sürdüğü bazı Xperia modellerini Playstation sertifikası ile sertifikalandırıyor. Ve bu sertifikaya sahip modeller Playstation 3'ün kontrolcüsü Dualshock 3'ü resmi olarak destekliyor. Ancak Playstation 4 ile gelen Dualshock 4 için hali hazırda bilinen bir cihaz desteği mevcut değil.

Sony Mobile Orta Doğu resmi Twitter hesabından yayınlanan en son görsele göre bazı Xperia modellerinin Dualshock 4 desteğine kavuşması an meselesi. Xperia T2 Dual ile ilgili atılan bir reklam tweetinin altında yer alan görselde Xperia T2 Dual üzerinde Dualshock 4 bağlı bir şekilde Real Racing oyununun oynandığı görülüyor.

Reklam görsellerinde de yer almaya başladığına göre yayınlanacak bir güncelleme ile seçilmiş Xperia modellerine Dualshock 4 desteği kazandırılması an meselesi olabilir. Bu konuyla ilgili yeni gelişmeleri ilerleyen günlerde sitemizde bulabileceksiniz.

• Ps3'de kavusmali tam olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canını yediğim sony.

• sitedeki ilk yoruma göre zaten şuan z1 ds4 ü destekliyormuş ek yazılım olmadan

http://www.xperiablog.net/2014/05/11/will-we-soon-see-dualshock-4-controller-support-for-xperia-devices/

Şimdi youtube dan baktım ds3 gibi otg kablo falan gerekmeden adamın dediği gibi bağlanıyormuş direk

http://www.youtube.com/watch?v=3SvROBsdyx4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Mudvayne- -- 12 Mayıs 2014; 4:08:01 >

• Yok artık. :D

• haber epic fail olmuş ya adam xperia L de direk bluetooth ile kablo falan olmadan bağlamış neyse bizimde haberimiz oldu

http://www.youtube.com/watch?v=3SvROBsdyx4
  • Real Racing 3'te gamepad desteği var mı ?

• Çok başarılı bir uygulama olur

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Ps3'de kavusmali tam olarak.

aynen öyle. telefonun uyumlu olup olmaması önemli değil. cep telefonunda oyun oynamak için DS4 alan 10 kişi çıkarsa ps3 e almak için 10bin kişi çıkar.
  • İphone 5s destek var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Allons-y

Real Racing 3'te gamepad desteği var mı ?

Var diye biliyorum

• It's a Sony!

• Olursa başarılı bir uygulama olur diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Illustrious.

It's a Sony!

It's a Johnny!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blood Money

quote:

It's a Sony!

It's a Johnny!

• sony biliyor bu işi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teneke sever, kalas sever ve leğen sever kardeşler bir sloganın sizde bu kadar büyük hazmetme problemi oluşturacağını bilseydim her gün yazardım niye demediniz

#kutukutupenseelopbeniyerse

#ultrapikselultrahazımsız

#ıtsaleğenzungforeverterlik

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

Ooo Kreşş arkadaşları n'haber?

Dur lan aslında kreştense "kız kardeşlermi" demek daha doğru olur 10-15 dakika içinde gelmişsiniz yanıma, baş ucuma.. Ne o benim için birliktemi dolaşıyorsunuz

Aklıma ister istemez Tarık Akanın filmi geldi, bizim çapkın esas oğlan kızların hepsini idare ediyordu, en sonunda kızlar buna birlik oldu, oyuna başladılar.. Tabi Tarık başkan kızlardan birini kalıyordu film sonunda

Ee, hatırlamamanız normalll sizin yaşınız yetmez

Kız kardeşler sevdim bunu
    Sony Xperia cihazları yakında Dualshock 4 desteğine kavuşabilirundefined

He kardeş seni takip ediyok ölüyok sana

Sen anlaşılan sana alıntı yapınca kendini tarkan falan sanmaya başlamışsın ama anca busun üzgünüm

Sony Xperia cihazları yakında Dualshock 4 desteğine kavuşabilir

Tipim nasıl konularını konu dışına açıyoruz mehmetciğim yanlış yere koymuşsun fotonu Sana tavsiye muz hazmetme problemi yaşatır, senin sodaya ihtiyacın var.

Naşşş naşşş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illustrious. -- 12 Mayıs 2014; 15:49:46 >

• Sony bir öncüdür ve asla başkalarının peşinden gitmek niyetinde değildir.İlerleme boyunca,Sony tüm dünyaya hizmet etmek istiyor Her zaman insanın yeteneğine saygı duymak ve cesaretlendirmek Sony’nin ilkesi olacak…Ve her zaman bir insandaki en iyiyi ortaya çıkarmaya çalışacak. Bu Sony’nin yaşamsal gücüdür

• İkiz kardeşlerin en ufağı da burada demek

Elindeki araba takozuna bakmadan ağzına Xperia ve Sony ismini nasıl alabiliyorsun bilmiyorum ama en ufakları olmana rağmen en büyük hazım probleminin senin yaşadığına adım gibi eminim..

Daha önce defalarca bahsi geçen bir konu cihazımı suyun içine rahatlıkla soktum, 1 yıl 2 aydır tek bir sıkıntı bile hissetmedim dün sağanak yağmur da konuşurken de aklıma sen geldin yine belki kulakların çınlamıştır

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.