Şimdi Ara

Avea'dan bu kez InTouch 3 Large (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İnsanlara neden bu teledonu aldiklari icin keriz diyorsunuz ki? Terbiyesizlik yapiyorsunuz. Ben aslinda Iphone istiyordum ama butcemize cok cok fazlaydi alamazdik taksit secenegi azdi. Ama soyle birsey soyliyebilirim babam dogum gunu hediyesi olarak in touch 3 large almis. 2 yil odemeli kendi adine yani. Bundan once lg l5 kullaniyordum ondan sonra bu bana cok harika geldi. Asil pixel sayma L5te vardi it3large da tamam cok tevkalade sayilmaz ama parasina deger(pesin alinmazsa tabii). Telefon hizli takilmalar yok telefon acilir acilmaz uygulamalara giriliyor kasma yok tamda istedigim sey bu. Kamerasina pek bisey diyemicem on kamerasi cidden kotu 0.3 megapixel anlicaginiz tahmin edersiniz. Bende profesyonel makine oldugu icin kameraya pek takilmadim. İsimi gayet rahat goruyor. Sarj konusuna gelirsek sarji gayet guzel gidrr cok kullandigim halde tam gun fazlasiyla yetiyor. Yani benim dicegim bu pesin bunu alasiya daha bilindik daha guzel bisey alinabilir ama tarifeye ek alinirsa daha iyi olunacagini dusunuyorum. Bu telefonu alanlara keriz dememelisiniz bence sonucta herkes 700liraya daha guzel bisey alamaz ya da ustune koyup daha hos bir telefon alamaz. Ayda 30 lira kimseye sıkıntı vermez ama bi Iphone alsan taksit imkani az bu da sıkıntı. İyi gunler dileriiim..

• arkadaşlar ayıp işti bizim türk gençlerinin hali bu sadece kafa geçmek ve aşşağılamak sizde para var en kralını alıyosunuz olmayanda tarifeye ek alıyo bunu alabiliyo ne var kafa geçecek

• Şahsen ben intouch 3 large kullanicisiyim ve gayet memnunum , ön kamera sıkıntılı fakat cok gerek duymuyorum. Dayanıklılık konusundada harika, telefonu baya düşürdüm saglam cikti ,telefonda hicbir sey yok :D , herkese öneririm fakat resim cekilmeyi cok seviyorsaniz ön kameradan sıkıntı yasarsiniz fakat kamerasi (ön) berbatta degil cekildigim gayet guzel resimlerde var tabii , fiyat bakimindanda iyi oldugunu dusunuyorum :D .

• selm iyi akşamlar intoch large 3 iyi telefon nişanlım bana hediye aldı alıcı var ise tercihim bakım onarım bölümünde çalışıyorum alıcı olanlara tavsiye ederim Metin_yaman1985@windowslive.coma mail atabilirsiniz...

• sakın almayın sar değeri çok yüksek dikkkaaaattt.....çokta kalitesiz

• ÖN KAMERA VARMI ARKADAŞLAR VARSA KAÇ MP?

• arkadaşlar ederi en fazla 400 bulursanızda almayın hafızası aşırı az servise gittimide gelmeyi akıl etmiyor tavsiye etmem

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.