Şimdi Ara

ReedPad A8i

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün tablet alayım dedim ve Gold'a girdim. Satış elemanı genç bana bu tableti gösterdi ve fiyatındaki diğer tabletlerden daha iyi olduğunu söyledi. Tamam alayım dedim depoya indi 10 dakika sonra dönüp ellerinde bir tek bunun kaldığını söyledi. Sonra deneme için kutudan çıkardı ve dikkatimi çeken şey ekranın çizik dolu olduğuydu. Sorunca bunlar testten geçiyor hem fabrikada hem burada dedi, bende tamam önemli değil yeni jelatin alırım dedim daha tableti elime alamadan kutuya koydu ve kasaya geçtim.

Vaat edilenler; 16 Gb Hafıza, 5mp arka 2mp ön kamera, ısınmayan hızlı bir işlemci.

Gerçekte olan; 8gb hafıza, focus yapamayan vga kameralar, ısınan fakat hızlı bir işlemci, uhuyla yapıştırılmış kamera önü plastik (düştü)

Dikkatimi çeken ayrı bir nokta ise tanıtım videolarına arka kapakta Reeder & İntel logolarının bulunması, bende ikiside yok veya silinmiş.

Ya çakma ya da kullanılmış mal aldım. Ben şimdi Gold'a dönüp malı geri iade edip farklı bir tablet mi alayım yoksa ürünü garantiye gönderip yenisini mi isteyeyim ? Bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efozm -- 11 Mayıs 2014; 22:14:54 >

• Kullanıcımıza özel mesaj yoluyla ulaşıldı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.