Şimdi Ara

Wasteland 2'nin Çıkış Tarihi Ay Sonuna Doğru Açıklanacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Eski toprak RPG oyuncularını hedef alarak yola koyulan inXile Entertainment'in yeni oyunu Wasteland 2 uzun süreden beri beta sürümüyle Steam Early Access'te satıştaydı. Bugün gelen yeni haberlere bakarsak, oyunun tam sürümünün çıkış tarihi yakında açıklanacak. inXile Entertainment'ten gelen açıklamalara göre Wasteland 2'nin tam sürümünün çıkış tarihi ay sonuna doğru duyurulacak.

• Türü sevenler için güzel haber.

Wasteland 2'nin Çıkış Tarihi Ay Sonuna Doğru Açıklanacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OldGamers86 -- 11 Mayıs 2014; 21:44:28 >
  • Hadi artık ya, umarım çok uçuk bi zaman söylemezler. Yazın çıksada rahat rahat derinlemesine oynasak.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • almayı düşünüyodum hep,hazır cebimde para varken alsam mı acaba? ay sonu fiyatı artacak mı? en akıllıcası şimdi mi almak olur?

• Bu türe bir türlü alışamadım karışık türlerde daha iyiyim ne işse.

Bu türlüyü sevenler için iyi oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

almayı düşünüyodum hep,hazır cebimde para varken alsam mı acaba? ay sonu fiyatı artacak mı? en akıllıcası şimdi mi almak olur?

Alma sakin. Ciktiginda oyun; suanki early access fiyatinin yarisini falan satilacak. Kickstarter destekleyicilerine haksizlik olmasin diye boyle bi fiyatlandirma yapmislardi. Gerci bikac ay once boyleydi, durum simdi degisti mi bilmiyorum ki sanmiyorum degistigini.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.