Şimdi Ara

Açtığınız en iyi pack

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bölümde açtığınız en iyi packleri gösterebileceğiniz bir konu olsun istedim.

Açtığınız en iyi pack

3 epic bir legendary gerçi hepsi birbirinden çöp ama şimdilik en iyisi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pkmn -- 10 Mayıs 2014; 22:33:59 >

• Beastial çok iyi karttır. Nozdormu ise bol tauntlu decklerde rakibin kafasını karıştırdığı için çok işe yarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önceki arena hüsranından sonra verdiği pack ss almaya değmeyecek şeyler çıktı
    İçeriği; Hogger, Spellbender, Golden Bloodsail Corsair, Argent Protector ya da Priestess of Elune

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zandalari -- 10 Mayıs 2014; 20:58:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heves Baltalayan Adam

Beastial çok iyi karttır. Nozdormu ise bol tauntlu decklerde rakibin kafasını karıştırdığı için çok işe yarıyor.

Metada olan kartlar değil ama.Hunter da sadece uth deckler oynandığı için bestial kullanılmıyor dolayısıyla.Nozdormu zaten free dust herkesin gözünde
  • Uzun süredir alexstrasza için dust biriktiriyordum.Nihayet bu sabah craftlamışken 10 dakika önce açtığım packtan tekrar aynısı çıktı...Gelde sövme
  • Arkadaslar yeni basladim,nasil kart kazanirim para harcamadan? Mesela ipadde bir el attigim icin bir paket hediye etmisti

• quote:

Orijinalden alıntı: potcu

Arkadaslar yeni basladim,nasil kart kazanirim para harcamadan? Mesela ipadde bir el attigim icin bir paket hediye etmisti

Tum classlari açmak bi classı 10lvl yapmak arenaya girmek expert botları yenmek gibi görevler var arastirabilirsin internetten . günlük görevler ana gold kaynagi diyebilirim ama

• http://i.imgur.com/uJ0vEwh.jpg

7 pack satın alayım bakayım şansımı deneyeyim dedim ve sonuç + Olarak Cairne Bloodhoof da cıktı ama bende zaten vardı dust oldu. Priest oynamadıgımdan buda dust oldu ve suan 3200 dustum oluştu Sizce tam bir warrior destesi yapmalımıyım ? Legendary ağırlıklı. Grommash falan bütün kartlarını yapabiliyorum şuan hesapladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaturalBornKillah -- 12 Mayıs 2014; 16:57:25 >

• http://i.imgur.com/6E1Ejic.png?1

Dün açtığım bir pack

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DWBlock -- 12 Mayıs 2014; 17:28:39 >
  • Hiç düzgün packim olmadııı :(
  • Sanırım suana kadar actıgım en iyi deckte 2 tane rare olmustu ama emin degilim
    Saka saka okadarda cenabet degilim 1 leg 1 epic cıkmıstı

• Benim açtığım değil ama; açılan en iyi pack budur sanırım

Açtığınız en iyi pack
  • benim buydu
     Açtığınız en iyi pack
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Benim açtığım değil ama; açılan en iyi pack budur sanırım

Açtığınız en iyi pack

photoshop ?

• Bilemiyorum lakin çok var bu tarz ekran görüntüsü @Shisu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iFoxi

benim buydu
     Açtığınız en iyi pack

Şov olmuş bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gold whisp çıkmıştı :c
  • Bugün arena sonrası açtığım pack.Şu ana kadar açtığım en iyi pack.Gerçi Shadow Priest vardı ama olsun 2 taneden zarar gelmez.

Açtığınız en iyi pack
  • Daha önceden atmıştım ama çıkanlar epic hariç dust oldu 1 King crush 1 nat pagle 1 molten giant

•  Açtığınız en iyi pack

Darısı @ANDREI nin başına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbugraozer -- 12 Haziran 2014; 5:07:12 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.