Şimdi Ara

12 Monkeys (2015 - 2018) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
23
Favori
17.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Dizi çok güzel devam ediyor 2. Sezondan beri sıkıldığım bir bölüm olmadı
    Bu arada Jennifer sizce de çok tatlı değil mi

Jennifer harika bir karakter, ben de çok sempatik buluyorum.

Dizi harika ilerliyor.

doktorda yedi kendini jennifer'a bağladı iyice. Son sahnede witness olayı biraz garipti tam olarak anlayamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x7

the witness sam'mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 1 Haziran 2016; 19:32:16 >
  • Arkadaşlar ben de bu diziye başladım ilk sezondayım ve ilerliyorum gayet güzel bir yapım bence fakat neden bu kadar soluk internette? Konusunda yorumlar çok az, internette bir şey bulamıyoruz neden bu kadar güzelken azıcık kitlesi var?
  • Her geçen bölüm karmaşıklaşıyor, iyi bir dizi ama çok da kaliteli bir dizi değil...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kagan1ane

Arkadaşlar ben de bu diziye başladım ilk sezondayım ve ilerliyorum gayet güzel bir yapım bence fakat neden bu kadar soluk internette? Konusunda yorumlar çok az, internette bir şey bulamıyoruz neden bu kadar güzelken azıcık kitlesi var?

Bence de dizi gereği kadar ilgiyi göremiyor. Özelikle senaristlere helal olsun diyorum bazen geçmişe dönüp yaptığı şeylerin etkisini önceden gösteriyor olması geçmişe döndükten sonra neden öyle bir şey olduğunu anlamamız baya iyi kafa yorma gereken bir film. Bu yüzden tutmadı herhalde

• çok güzeldi bölüm

zamanı kandırdılar resmen
  • 2x6

Witness'a bağlamaları güzel oldu, bu sezon görürüz büyük ihtimalle kim olduğunu. Cassie'yi etkilemeye çalışıyor çünkü Cole'u durdurabilecek bir tek o var. Şu ana kadar gördüğümüz biri çıkacak önemsiz biri gibi görünen biri olabilir ters köşe yapmak için.

2x7

Ramsey'in oğlu olabilir Witness. fiziksel olarak değil de insanların vücuduna girmek için zamanda yolculuk yapıyor. Cassie'nin gördüğü Titan sembolünü daha önce görmüştük sanki.

2x8

doctor who'nun bu sezonki loop bölümüne benzemiş çok güzeldi. Jennifer süperdi ya tahmin ettiğim gibi witness için Titan denen yere girmeye çalışacaklar

2x9

• Dün 1995 yapımı filmi izledim, müthişti. Bruce Willis, Brad Pitt...

• Şu an 1x4ü bitirdim 5'e geçeceğim birazdan, bu tarz konuların hastası biri olduğumdan dolayı dizi tabii ki inanılmaz sardı beni özellikle şu geri gitme ve geleceğe olan etkisi muhabbetinden Kelebek Etkisi filminden beri inanılmaz zevk alıyorum şans eseri bu olayın dizisini buldum dizilab sayesinde her neyse ilk 4 bölüm yorumlarıma gelirsem,

Dizide zaten konu şu an imkansız olan bir şey üzerinde olduğu için bazen bölüm altındaki yorumlara baktığımda herkesin inanılmaz beyin fırtınalarıyla dizide hata arama işine girdiklerini görüyorum bence bu yersiz elbette ki apaçık saçmalıklar varsa ki şu ana kadar olmadı bir şeyler denir ama onun haricinde çok fazla kurcalamamak gerekiyor çünkü zaten geçmişi değiştirip geleceğe olan aradaki süre falan beyin kalmayan konular bunlar ama izlemesi çok zevkli tabi

Devam edelim bakalım şu anlık 7/10

• Nedenini bilmediğim bir şekilde 2x1 den sonra bir daha izlemedim. Nsıl gidiyor dizi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Nedenini bilmediğim bir şekilde 2x1 den sonra bir daha izlemedim. Nsıl gidiyor dizi ?

2x8 ile nirvanaya ulasti. Ama dizi bana cok karisik geliyor. Konuya tam hakim olamiyorum :(

• Efsane ilerliyor diyebilirim :) Jennifer'da bir deliye göre çok tatlı :) Ramse ile Railly'nin Titan'a gitmesini merak ediyorum.
  • 2*8

Bayılıyorum şu time loop işine, altından çok iyi kalktılar bence.

Senaristler ikinci sezona konu bulamaz diyodum da haksızlık etmişim adamlara

• Cidden güzel gidiyor her bölüm insanı şaşırtmayı başaran ender dizilerden biri

Sherlock da da bu olay var 39 dakika normal izliyorsun son 1 dakika da olanlar oluyor

• Final dönemi zaman ayırmaya değer mi arkadaşlar ? Ona göre başlayacağım.
  • Pek fazla izleyen yok herhalde.
    Başlamayı düşünen arkadaşlar varsa eğer, öyle basit bir dizi değil. Hani izleyeyim kalkayım olmuyor. Kafa yoruyor baya, bu yüzden de hakettiği değeri görmüyor zaten.
    2x10

Genel olarak güzel bir bölümdü. Cole doğru olanı yaptı. Cassie iyice yoldan çıktı, deli ediyor beni. 1960 Almanya'sını güzel yansıtmışlar, siyah beyaz olması hoştu. Onun haricinde işler acayip dolandı, sezon sonunda şu Witness olayı bitsin lütfen.
  • 2*11 efsane olmuş .

ama

son kısmı anlayamadım 1957 e gönderdikten sonra 2044 teki zaman makinesi yok oldu paradoksu durdursalar bile katharina geri getiremeyecek bunları ? nasıl olcak
  • 3. sezon onayını aldı
  • 2x11 sağlam bölümdü bu sezon kaç bölüm bilen var mı sanki gelecek bölüm sezon biter gibi geliyor bana bunca olaydan sonra
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    13 bölüm.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.