Şimdi Ara

Tablet alacağım öneri istiyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maksimum 400 liraya kadar tablet önerisi istiyorum.
    Oyun, müzik, internet amaçlı kullanılacaktır şimdiden teşekkürler.
    Marka problemi yok her türlü markaya modele açığım.

• Artes q972 aldim gecen gün.baya hoşuma gitti.Hepsiburada da indirime girdi 380tl..bi araştır istersen..ana konusu var forumda..yorumlara bakabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SherlockHolmes.

Artes q972 aldim gecen gün.baya hoşuma gitti.Hepsiburada da indirime girdi 380tl..bi araştır istersen..ana konusu var forumda..yorumlara bakabilirsin

Onu ben de araştırdım oyun performansı nasıl? Real Racing 3'ü oynatabiliyor mu?
  • Upppp +

• kamera bulanık çekmiş bide pc de müzik falan eklerken biraz görüntü bozuldu ama anlaşılıyo.

oyunda kasma pek yok.varsada ben farkedemedim..sadece "Race Complete" yazısında 0,5-1 sn arası donma oldu.. videodada gözüküyo zaten..

bu arada oyunu ilk kez oynadım.iyiymiş..

• quote:

Orijinalden alıntı: SherlockHolmes.

kamera bulanık çekmiş bide pc de müzik falan eklerken biraz görüntü bozuldu ama anlaşılıyo.

oyunda kasma pek yok.varsada ben farkedemedim..sadece "Race Complete" yazısında 0,5-1 sn arası donma oldu.. videodada gözüküyo zaten..

bu arada oyunu ilk kez oynadım.iyiymiş..

Bu tabletin iyice araştırmasını yapmıştım tüm incelemelerini izledim ancak Real Racing performansı nasıl bir türlü bulamamıştım imdadıma sen yetiştin hepsiburada'dan siparişi verdim ilgin için teşekkürler :)

• -Berke1903- kullanıcısına yanıt
    rica ederim hayırlı olsun : )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.