Şimdi Ara

hangi kombiyi tercih etmeliyim??seçenekli...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
2.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-) Baymak Falke Condense 240 Fİ 24kw Yoğuşmalı Kombi
    2-)Baymak İdee Premix 24 kw Yoğuşmalı Kombi
    3-)Baymak Duo Tec Premix 240 Yoğuşmalı Kombi (20640kcal/h) 24kw
    4-)DemirDöküm Nitromix P24 Yoğuşmalı Kombi (21264kcal-h) 24 Kw

ARkadaşlar bu üç üründen hangisini seçmeliyim ve neden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtbey02 -- 10 Mayıs 2014; 9:19:34 >

• kıyas edebilecek kimse yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1

• bende siteye mesaj yazdım ama bir cevap veren olmadı malesef
    kendi başımızın çaresine bakacağız kardeş :)
  • Ben dd nitromx kullanıyorum. 9.5 mt petek uzunluğu var. Isıtmada ve sıcak suda sorusuz bir kış geçirdim. Öneririm...

• önce 4 , sonra 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: astrafe

önce 4 , sonra 1

4 ünü de kullanmadım...ama burdaki yazılanlar doğrultusunda böyle bir yorumda bulunuyorum.....uzun zamandır takipteyim burayı...muhtemelen aynı yorumlar gelecektir...
  • Evinizin m2si ve petek boyu yazarsanız daha net bilgi verilebilir.

Ama condense olanı seçmeyin derim

diğer 2 baymaktan idee serisi daha iyi, ve baymak servis ve garanti de öne çıkıyor,

fakat yakıt tüketimi ve sessizlikte demirdöküm öne çıkarken fiyat olarak daha ekonomik.

Benim seçimim Demirdöküm Nitromix olurdu,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankaya2020 -- 22 Mayıs 2014; 23:05:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankaya2020

1. condense yani yarı yoğuşmalı olup, diğer 3ü tam yoğuşmalıdır.

Evinizin m2si ve petek boyu yazarsanız daha net bilgi verilebilir.

Ama condense olanı seçmeyin.

diğer 2 baymaktan idee serisi daha iyi, ve baymak servis ve garanti de öne çıkıyor,

fakat yakıt tüketimi ve sessizlikte demirdöküm öne çıkarken fiyat olarak daha ekonomik.

Benim seçimim Demirdöküm Nitromix olurdu,

baymak falke condense, premix yani tam yoğuşmalı kombi olup baymak duo tec ile %100 aynı kombidir,fabrikada aynı bantta üretilmektedir,sadece isim farkı vardır.falke logosu yüzünden piyasada her zaman 200 lira civarında daha ucuza satılmaktadır
    http://baymak.com.tr/tr/urun/falke-condense-serisi-premix-teknolojili-yogusmali-kombiler
    baymak duo tec (premix yoğuşmalı)
    http://baymak.com.tr/UserFiles/ProductDocument/2.Montaj%20ve%20Kullanma%20K%C4%B1lavuzu985.pdf

baymak falke condense (premix yoğuşmalı)
    http://baymak.com.tr/UserFiles/ProductDocument/2.Montaj%20ve%20Kullanma%20K%C4%B1lavuzu715.pdf

50c - 30c işletmede 4.7kw tüketimi var cihazların modülasyon aralığı %19,5 - %100
    ayrıca cihazlarda cold burner door teknolojisi vardır cihazla çift kasalıdır son derece sessiz çalışan malzeme kalitesi iyi kombilerdir
    baymak falke condense ve baymak duo tec'i kendi ailemin/tanıdıklarımın evleri dahil birçok evde taktırdım

baymak idee 24 ise 50c - 30c işletmede minimum ısıl gücü 6,1kw ve modülasyon aralığı %29 - %100 olup maximem yükte 36dB kısmi yükte 32dB sessizlikte olup piyasadaki birçok kombiye göre TAM SESSİZ bir cihazdır
    baymak i-sense modülasyonlu oda kumandası ile oda sıcaklığına göre modülasyon yapabiliyor ve kompakt boyutlarıyla piyasanın en küçük ve hafif premix yoğuşmalı kombisidir

• o halde baymak falke yi almak daha mantıklı.çünkü kombi balkonda olacak ve sessiz olması önemli değil...falke,idee,duo tech aynı özelliktedir diyebiliriz...

@disintegration
  • baymak falke condanse tam mı yarı yoğuşmalı mı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtbey02

baymak falke condanse tam mı yarı yoğuşmalı mı???

baymak falke condense premix yani tam yoğuşmalıdır,baymak resmi sitesinde ürünün linki burada inceleyebilirsiniz
    http://baymak.com.tr/tr/urun/falke-condense-serisi-premix-teknolojili-yogusmali-kombiler
  • quote:

o halde baymak falke yi almak daha mantıklı.çünkü kombi balkonda olacak ve sessiz olması önemli değil...falke,idee,duo tech aynı özelliktedir diyebiliriz...

@disintegration

condanse daha doğru bir seçim mi olur bu seçenekler arasında

@disintegration
  • quote:

o halde baymak falke yi almak daha mantıklı.çünkü kombi balkonda olacak ve sessiz olması önemli değil...falke,idee,duo tech aynı özelliktedir diyebiliriz...

@disintegration

condanse daha doğru bir seçim mi olur bu seçenekler arasında

@disintegration
  • bugün bayiye gittim baymak falke condanse için yarı yoğuşmalı dedi fakat sitesinde tam yoğuşmalı olarak geçiyor..baymak falke condanse yarı yoğuşmalı mı tam yoğuşmalı mı???
    @disintegration

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtbey02 -- 14 Mayıs 2014; 11:18:37 >
  • quote:

bugün bayiye gittim baymak falke condanse için yarı yoğuşmalı dedi fakat sitesinde tam yoğuşmalı olarak geçiyor..baymak falke condanse yarı yoğuşmalı mı tam yoğuşmalı mı???
    @disintegration

bayi sattığı ürünün teknik özelliğini bilmiyor önceki mesajlarda yazdığım gibi baymak falke condense PREMİX TAM YOĞUŞMALI bir kombidir

bence o bayiye iş yaptırmayın

baymak falke condense (premix yoğuşmalı)

hangi kombiyi tercih etmeliyim??seçenekli... hangi kombiyi tercih etmeliyim??seçenekli...

• baymak falke condanse 1620 t ye alındı..yardımcı olan herkese teşekkür ederim...
    @disintegration
    @Zebza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtbey02 -- 14 Mayıs 2014; 15:11:53 >
  • quote:

baymak falke condanse 1620 t ye alındı..yardımcı olan herkese teşekkür ederim...
    @disintegration
    @Zebza

hayırlı olsun fiyatına göre çok kaliteli bir cihaz aldınız
    BAYMAK FALKE CONDENSE,4,7kW - 24kW aralığında çalışan modülasyon aralığı çok geniş premix yoğ bir kombi:"%19,5 - %100 modülasyon aralığı"
    radyatörlerinizde termostatik vanalar yoksa radyatörlerin çoğuna kaliteli termostatik vanalar taktırmanızı öneririm:danfoss ra 2000 (gaz sensörlü)
    binanızda yalıtım varsa veya evde ısıkayıpları fazla değilse kaliteli dijital oda kumandası:siemens rev 24,danfoss tp 5001..gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.