Şimdi Ara

Forever (2014) ABC | İptal edildi. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
201
Cevap
9
Favori
9.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sherlock holmes benzeri bir dizi gibi.....
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Ara iptal oldu sanırım
  • Son bölüm olaylar olaylar dizi anakonuya dönemeye başladı çok güzel oldu
  • 5. bölümden sonra bırakmıştım devam etmeli miyim ?
  • İzlemeye başladım. Bugün 2 bölüm izledim güzel gibi. 2. bölümde
    Adem falan dedi bildiğimiz kuranda falan bahsedilen Adem mi bu? Spoilerse söylemeyin lütfen
  • bu dizi niye bu kadar az ilgi görüyo anlamıyorum bölümlük hikayeler vardı evet şuana kadar ama sarıyodu ve bi gizemi vardıki bu bölümde ana konuya dönüş oluyo sanırım
  • Son bölüm iyiydi hee

Sonunda Adam ile tanıştık. O adamı görünce bi kıllandıydım harbidende o çıktı.
    Yalnız meseleyi nereye bağlayacaklar yada asıl konu ne olacak merak ediyorum. Bu ikisi arasındaki akıl oyunları mı yoksa farklı şeylerde mi çıkacak bakalım.

Bu arada bu Adam benzeri bir Adam Heroes dizisinde de mevcuttu yanlış hatırlamıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

bu dizi niye bu kadar az ilgi görüyo anlamıyorum bölümlük hikayeler vardı evet şuana kadar ama sarıyodu ve bi gizemi vardıki bu bölümde ana konuya dönüş oluyo sanırım

çok aniden oluyor herşey ne sherlock gibi herşeyi açıklıyorlar nede bi polisiye gibi hikaye veriyorlar değişik bi dizi
  • Beğenerek izlediğim bir dizi. Bu tarz dizileri seviyorum sanırım Ara ne zaman bilgisi olan var mı ? Bütün diziler araya girdi oof of.
  • diziyi beğendim öneriyorum
  • Bu diziyi bilmeyenler vae galiba. İzleyin , izlettirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakettiği değeri göremeyen bir dizi
  • Bence başlamayın diziye. Ne kadar güzel olursa olsun ratingler yüzünden %90 iptal edilecek gibi gözüküyor.
  • Biraz mentalist biraz sherlock andırıyor. Simdilik izliyoruz bakalım iptal olmasın da.

• 12.bölüm ne zaman gelecek?

• Tabii ki gerçek Adem değil ama o kadar uzun yıllar yaşamış ki (2000 sene) kendine artık Adem diyor
  • Diziyi sevdim özellikle son bölümler güzeldi yeni sezon ne zaman acaba bilen varmı ?
  • İzlenmesi ve izletilmesi gereken bir dizi
  • Dizi güzel gidiyor,iptal olmaz inş.

• Ek bölüm siparişi aldı ayrıyetden reytingler de iyi uzun zaman bu diziyi izleyeceğiz gibi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.