Şimdi Ara

Agent Carter (2015-2016) ABC | Captain America Spin-Off (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
20
Favori
10.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk sezonunu izlemeye başladım. Dizi biraz ağır ilerliyor ama Marvel dizisi diye izliyorum
  • İkinci sezon 19 ocağa ertelendi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Agent Carter (2015-2016) ABC | Captain America Spin-Off

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüylerim diken diken oldu

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezon tadı damağımda öyle bi kaldı ki umarım aynı çizgide devam ederler. 2. sezon onayı almasa gerçekten üzülürdüm özellikle Thompson ve Peggy sahneleri inanılmaz güzel oluyor.
  • Jarvis'in aksanı çok hoşmuş koy Sherlock'a oynasın
  • izlemeye başladım.sezon bitince buraya edit gelecek
  • Sezon sonu guzel bitmisti. Meraklandirdilar :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.Sezon 2 bölüm aynı anda yayınlanara başladı.
  • agent carter agents of shield karışımı spoiler

agent carter'ı izledim bu will i geçitten gönderen örgüte bağladılar ve galiba ward'un içine giren şey ilk o zaman ortaya çıktı çünkü 2. bölümün sonunda kadının anlında siyah bi şey vardı 0 maddesi kadının içine girmiş agents of shiled ın son bölümünde ward un anlı gibi gözüküyordu

yani 0 maddesi death olabilir mi veya death yok mu yada ikisi alakasız mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

agent carter agents of shield karışımı spoiler

agent carter'ı izledim bu will i geçitten gönderen örgüte bağladılar ve galiba ward'un içine giren şey ilk o zaman ortaya çıktı çünkü 2. bölümün sonunda kadının anlında siyah bi şey vardı 0 maddesi kadının içine girmiş agents of shiled ın son bölümünde ward un anlı gibi gözüküyordu

yani 0 maddesi death olabilir mi veya death yok mu yada ikisi alakasız mı

Ward içine giren ile 0 maddesi farklı. 0 maddesi başka bir boyuta geçit. Bu sezon Dr. Strange ve Inhumans filmlerine bağlantı yapacaklar gibi gözüküyor. Marvel, sinema evrenini sağlam adımlarla yürütüyor.

• Aklıma direk Agents of SHIELD'ın 3.bölümündeki Gravitonium geldi bölüme kısaca baktım farklı maddelermiş. Death ile bunun bir bağlantısı yok ama altından birşeyler çıkacaktır.

2 bölüm de harikaydı yine büyük olaylar dönecek, HYDRA sembolü de bunun göstergesi.

• güzel başladı. ikinci bölümle daha da güzelleşti. madde çok ilginç sezonun konusu bunun üzerinden gidecek galiba, içine girdiği abla Madame Masque olacak diyorlar. diğer fizikçi abimiz de içinde kayboldu geri gelir mi acaba ne gibi güçler kazanır bakalım

2x3

• 2.Sezon harika başladı özlemişim..
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.