Şimdi Ara

Agent Carter (2015-2016) ABC | Captain America Spin-Off (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
20
Favori
10.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağalar ben bişeyi anlayamadım sezon finalinde.
    Ivchenko Howard Stark‘ı focus focus diye diye geçmişine gönderdi ya hani. Peggy ile Howard aynı sahnedeyken arkadan bi adam buzulların içinde bişey bulduklarını söyledi Howard‘a. Howard hiç oralı bile olmadı neyse. Sanki Kaptan Amerikayi bulma ihtimali vardı ama değerlendirmedi ve bunun için kendinj Peggy‘e karşı suçlu hissediyor gibi geldi bana. Sizce?

Sonuç olarak dizi başlarda eksik olan aksiyon sahneleriyle vasatken sonlara doğru şaha kalktı izleyin derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak4242 kullanıcısına yanıt
    Demek ki tek merak eden ben değilmişim
    Hipnoz eden adam pişman olduğun utandığın şeyi düşün deyince Howard Stark'ın aklına neden o sahne geldi? Oradaki asker Valkyrie*'dan sinyal aldıklarını söylüyor bence Howard böyle bir şansı kaçırmazdı. Ne düşünürse düşünsün kendi deyimiyle tek iyi buluşunu ve arkadaşını bırakmazdı. Ama hala emin de olamıyorum.
    *: Bilmeyen olabilir Valkyrie yer ismi değil, Kaptan Amerika'nın kaza yaptığı uçak.
  • Bunu düşünen biri olarak yalnız olmadığımı bilmek sevindirdi. O iş öyle kaldı gitti. Umarım Peggy arkasını bırakmaz.

• Bana kalırsa net öyle yani başka bir açıklaması olamaz ki.
    Peggy'nin haberi yok olaydan. Bence üstü kapanacaktır.

• Bu gerçeği bizim bilip Peggy‘nin bilmemeside kötü yaa. Howard zamanında ne yapmış öyle yaaa. Belki Civil War bu yüzden çıkar. Kaptan bi şekilde bu gerçeği öğrenir. Howard Stark‘ın intikamını Tony Stark‘tan almak ister. Kız meselesi yani.

• BluRay çıkmasını bekliyorum sipariş vericem hemen
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    Dizilerin Blu-Ray‘i oluyor mu? Yoksa bir sazan.avi‘na kurban mı gittim şu an

• quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Dizilerin Blu-Ray‘i oluyor mu? Yoksa bir sazan.avi‘na kurban mı gittim şu an

oluyor hocam türkiyede çıkmıyor genelde avrupada çıkıyor amazon.de çıkanlarda türkce altyazı olabilir

ama suan için agents of shields 1.sezon usa ve uk de cıktı türkce altyazı yok onlarda ben amazon.uk den alıcaktım ve amazon.de 16 nisanda almanya sürümünü cıkartıcakmıs büyük ihtimal türkce altyazı olur diye onu bekliyorum

agent carterda 4-5aya çıkar blurayi belki daha erken.

http://www.amazon.co.uk/Marvels-Agents-S-H-I-E-L-D-Season-Blu-ray/dp/B00KGC59RQ/ref=sr_1_1?s=dvd&ie=UTF8&qid=1425341758&sr=1-1&keywords=agent+of+shield

su sürüm süper almanya sürümde limited su baskı olrsa direk cıktıgı gün alırım Türkçe altyazı olursa olmazsa eger UK Sürümünü alırım kutu ingilizce olduğu için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 3 Mart 2015; 2:25:21 >

• Beyler sadece diziyi izlesem hikayeden birşey eksik kalır mı ? Filmleri ya da agent of shield izlemek gerekirse bir sıralama rica edebilir miyim ?
  • çok şey eksik kalır. Mesela dizinin ilk sahnesindeki olay çok yabancı gelecektir.

Sıralama olarak
    Captain America:First Avenger (Karakterleri olayları bilmek için şart)

Avengers
    Captain America:Winter Soldier
    Agents of SHIELD
    Bu 3'ünü izlemezsen biraz kopukluk olabilir ama izlemen şart da değil.

Tavsiyem diziye başlamadan önce bunları izlemen. Daha çok vaktin varsa Iron Man, Thor da izleyebilirsin.
  • Tamamdır. Anlaşışan diziyi biraz daha erteleyeceğim dolu film varmış

Civil War muhtemelen SHIELD veya ABD hükümeti yüzünden çıkacaktır. İkisi de özel meseleler için ortalığı karıştırmazlar bence.
    Reddit'teki ve bazı forumlardaki gönderilere göre Howard'ın pişmanlığı; tek iyi çalışması olan Kaptan Amerika'yı bulamamak.
    Bu arada bunu araştırırken ilginç birşey de buldum: Howard 1917, Tony 1970 doğumlu yani; Tony doğduğunda Howard 53 yaşında . Keşke Marvel bunları Captain Price(CoD) gibi dede-torun olarak düşünseymiş.
    Sondaki kan ile ilgili olarak da Howard kanı SSR'a girdiği sırada almıştı ve bunu değiştirmek veya saklamak için fırsatı olmuştur. Howard kanı biri alabilir diye değiştirmiştir mutlaka.

http://www.reddit.com/r/agentcarter/comments/2xcgkm/spoiler_question_about_howard_starks_flashback/

• Gerçekten bayağı yaş farkı varmış aralarında ya Dediğin gibi olabilirmiş. Howard‘ın değiştirdiği sahneyi hayal meyal hatırlıyorum. Eğer son anda Peggy‘e bi yamuk yapıp kanları değiştirdiyse ne mutlu bize. Ki eminim değiştirmiştir. Marvel bu ayrıntıyı ileride filmlerinde kullanır bence.

• sonunda bitirdim, final güzeldi.

hail hydra!

• jarvisle peggy arasında bişeyler olabilirmi sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usengecherif -- 21 Mart 2015; 11:23:03 >
  • Yeni sezon hakkında birşey yok dizi oldu galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: FreezeTimes

Yeni sezon hakkında birşey yok dizi oldu galiba

Mayıs ayının sonuna kadar mutlaka açıklanır durumu

• quote:

Orijinalden alıntı: FreezeTimes

Yeni sezon hakkında birşey yok dizi oldu galiba

En son üç hafta içinde diyolardı

http://comicbook.com/2015/04/26/fate-of-marvels-agent-carter-will-be-decided-in-3-weeks/

• Biraz düşük bir ihtimal olabilir bu dizinin 2. sezonunun gelmesi
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.