Şimdi Ara

Çin'de farklı bir HTC One modelinin lansmanı yapılacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Çin'de farklı bir HTC One modelinin lansmanı yapılacak

HTC'nin One M8 amiral gemi lansmanından sonra seriye hangi modelleri ekleyeceği merakla beklenmeye başlamıştı. Mini ve Max modellerinin geleceğine kesin gözüyle bakılırken, daha düşük maliyetli bir One M8 iddiaları da gündemde.

Çin'de HTC One serisine ait bilinmeyen bir cihazın basın afişleri da bu iddiayı destekler nitelikte. Düşük maliyetli One M8 modelinin plastik kasa tasarımı içerisinde M8 Ace adıyla Çin pazarına yönelik olarak sunulacağı ifade ediliyordu. Afişlerde de daha farklı bir tasarıma sahip One modeli karşımızda duruyor.

M8 Ace modelinin One M8'den tek farkı alüminyum kasa tasarımı yerine plastik kasa tasarımına yer verecek olması. 5 inçlik Full HD ekran, Snapdragon 801 yongaseti, 2GB RAM gibi donanım özellikleri aynı kalacak. Ancak bu haliyle Galaxy S5 amiral gemi modeline de rakip oluyor. 

HTC'nin özellikle Çin başta olmak üzere Asya pazarında M8 Ace ile pay arayacağı belirtiliyor. Bu çeyrekte iki kat fazla gelir ve kara dönüş sinyallerinin alınması ile HTC'nin daha agresif bir politika izlemesi bekleniyor. Plastik kasalı M8 Ace modelinin beklenen fiyatı ise 480$-500$ aralığında.  

Kaynak:http://www.ubergizmo.com/2014/05/possible-htc-m8-ace-teased-in-china/?utm_source=mobilerepublic

• Kamerayı düzeltin de isterseniz naylondan yapın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Kamerayı düzeltin de isterseniz naylondan yapın

Belkide kameradan dili yanan HTC Tükürdüğünü yalayabilir demedi demeyin !
  • Arkadaş bu kadar çeşidi de üretmeye üşenmiyorlar!
    Yılda 1 telefon çıkart, adam akıllı olsun yeter...

• Ucuzu bile 500$. Ucuz ONE ı alacak var mı ki? One'ın olayı metal kasa. Plastik olanını almak için bir sebep göremiyorum. Hele ki 300$lık rakipleri varken.

• İşte bunlar hep samsung dan htc ye geçen adamın işi

• quote:

Orijinalden alıntı: TempleJoker

Ucuzu bile 500$. Ucuz ONE ı alacak var mı ki? One'ın olayı metal kasa. Plastik olanını almak için bir sebep göremiyorum. Hele ki 300$lık rakipleri varken.

Ses tasarım arayüz stabilite pil ömrü (bkz m8 ana konusu) yetmez mi

• quote:

quote:

Ucuzu bile 500$. Ucuz ONE ı alacak var mı ki? One'ın olayı metal kasa. Plastik olanını almak için bir sebep göremiyorum. Hele ki 300$lık rakipleri varken.

Bir telefona 2000 lira vericeksem üstüne binip beni gezdirmesini beklerim. Ben bir telefona 2000 Tl gibi bir para vermeyi uygun bulmuyorum. Kaldı ki 1300 tl ye satılan LG G2 gibi telefonlar var. üstüne birde ipod alırsın cebinde genede para kalır. Pilse G2de de var stabilite s800 ne kadar kasabilir ki? Açıkcası arayüz için telefon almam veya o telefona 2000 lira vermem. Stabilite istiyosamda Nexus 5 gibi saf android çalıştıran telefona yönelirim hem güncellemede problem değil. bu sebeplerle HTC one M8 miş Samsung Galaxy S5 miş Sony Z2 ymiş(henüz gelmedi ama fiyatının ötekilerden farklı olacağını sanmam) telefonlara bakmam bile. İstedikleri fiyatı kesinlikle hak etmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TempleJoker -- 8 Mayıs 2014; 17:39:00 >

• quote:

quote:

quote:

Bir telefona 2000 lira vericeksem üstüne binip beni gezdirmesini beklerim. Ben bir telefona 2000 Tl gibi bir para vermeyi uygun bulmuyorum. Kaldı ki 1300 tl ye satılan LG G2 gibi telefonlar var. üstüne birde ipod alırsın cebinde genede para kalır. Pilse G2de de var stabilite s800 ne kadar kasabilir ki? Açıkcası arayüz için telefon almam veya o telefona 2000 lira vermem

O parayı bende vermem ama rakipleri varken sadece m8'in eleştirilmesi yanlış

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir telefona 2000 lira vericeksem üstüne binip beni gezdirmesini beklerim. Ben bir telefona 2000 Tl gibi bir para vermeyi uygun bulmuyorum. Kaldı ki 1300 tl ye satılan LG G2 gibi telefonlar var. üstüne birde ipod alırsın cebinde genede para kalır. Pilse G2de de var stabilite s800 ne kadar kasabilir ki? Açıkcası arayüz için telefon almam veya o telefona 2000 lira vermem

Bir önceki mesajımı editledim tekrar göz at istersen

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bir önceki mesajımı editledim tekrar göz at istersen

Tamam hocam

• Keşke diğer firmalar da LG gibi ülkemizde lansmanlar yapsa

• afişte boomsound nerede??
  • Resimden afişden ve slogandan suya toza dayanıklı bir chazgelecek gibi görünüyor. ama zatem oneM8 SUYA BÜYÜK ÖLÇÜDE DAYANIKLI
    BUDA SU TESTİ http://youtu.be/lhwvXTVQoPM

• HTC One M8'in Çin fiyatı 5300 yuan. Yaklaşık 850$ ediyor.

Her şeyi aynı plastik bir HTC One'ı 3000 yuana, yani 480$'a satacaklarmış öyle mi?

Arada 370$ fark var.

Plastikle alüminyumun maliyetleri birbirine hemen hemen eşit. Alüminyum beğenilen bir malzeme olabilir, ama o da ucuz bir malzeme. Kimi kandırıyor bunlar? Maliyeti taş çatlasın 3-5$ oynasın. O kadar bile yoktur.

Arkadaki ultrapiksel kamera yerine normal bir kamera takıp boomsound, arkadaki ikinci kamera vs. metal gövde hariç her şeyi ile aynı modeli 480$'a satacaksa iyi. Alınası bir telefon olur.

Yalnız benim tahminim plastik olan metal olanın satışlarını engellemesin diye sakatlayıp iyice içine edecekleri yönünde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.