Şimdi Ara

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments, Xbox One'a da Geliyor + Yeni Görseller

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Frogwares tarafından geliştirilen Adventures of Sherlock Holmes serisinin yeni oyunu Sherlock Holmes: Crimes & Punishments'ın Xbox One için de çıkacağı açıklandı. Oyun daha önce PC, PS3, Xbox 360 ve PC için duyurulmuştu.

19. yüzyıl İngiltere'sinde Dostoyevski'nin romanı Suç ve Ceza'dan etkilenilerek oluşturulmuş bir hikayeye sahip oyunda ayrıca Sir Arthur Conan Doyle'un öyküleri ve ITV'nin dizisinden de etkiler bulunuyor.

Geliştiricilerin açıklamasına göre her davanın 3-5 farklı çözümü ve 6 ila 10 arasında farklı sonu bulunuyor. 14 araştırma tekniğinin bulunacağı Sherlock Holmes: Crimes & Punishments Eylül ayının başında piyasaya çıkacak. Oyundan 3 yeni görseli aşağıda bulabilirsiniz

• şuana kadarki hiç bir sherlock holmes oyunu güzel değildi, bununda kaderinin farklı olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

şuana kadarki hiç bir sherlock holmes oyunu güzel değildi, bununda kaderinin farklı olacağını sanmıyorum.

Dünyadan kopuk bir toplumuz maalesef. Bu tutumumuz Sherlock Holmes gibi kült oyunlara bile yansıyor.. Yazık...
  • quote:

quote:

şuana kadarki hiç bir sherlock holmes oyunu güzel değildi, bununda kaderinin farklı olacağını sanmıyorum.

Dünyadan kopuk bir toplumuz maalesef. Bu tutumumuz Sherlock Holmes gibi kült oyunlara bile yansıyor.. Yazık...

misafir misafire ayar veriyor

en kısa zamanda azalarak bitmeleri dileğiyle

• Bu oyunu merakla bekliyorum.Sherlock Holmes versus Jack the Ripper ve The Testament of Sherlock Holmes harika oyunlardı.Bu oyununda onlar gibi harika bir olacağından hiç bir şüphem yok.
  • ps4 e yok mu ya?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

ps4 e yok mu ya?

Var var olmaz olur mu :) Haberde bahsedilmemiş ama PS4' e çıkacak ve son olarak da Xbox One'a çıkacağı kesinleşti.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.