Şimdi Ara

DriveClub'ın PS Plus Üyelerine Ücretsiz İçeriği... Hayli Tuhaf

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Lanse edildiği dönemde PS Plus üyelerine ücretsiz olarak sunulacağı belirtilen ve geçtiğimiz hafta yeni çıkış tarihi ile bu vaadi yineleyen oyun direktörü Paul Rustchynsky, EU PlayStation blogunda yaşanan ertelemelerin hiç bir şekilde PS Plus kampanyasını etkilemediğini dile getirmişti. Sony yayınladığı video ile bu kampanyanın detaylarını açık ve net biçimde paylaştı.

Şayet PlayStation Plus üyesiyseniz DriveClub'ın ücretsiz bir sürümünü edinebileceksiniz. Ancak tam sürüm oyunun aksine PS Plus üyelerine sunulacak DriveClub'ın içeriğide 1 bölge (Hindistan), 11 pist, 10 araç ve tüm oyun modlarına giriş hakkı yer alıyor. Şayet bunlar yetersiz gelirse bölgesel olarak £42.99 / €49.99 / $49.99 fiyat etiketiyle belirlenmiş paketleri satın alıp, tam sürümde yer alan 5 bölge, 55 pist, 50 araç, 50 yarış etkinliğine PlayStation Plus üyeliğiniz devam ettiği sürece erişebileceksiniz. Yani üyeliğiniz yenilenmezse yapmış olduğunuz £42.99 / €49.99 / $49.99'lık yükseltme buhar olup uçacak.

Tabii DriveClub'ın tam sürümünü PSN marketine girip tam sürüm fiyatından satın alırsanız oyun tamamiyle sizin olmuş olacak. Ancak unutmayın, PS Plus üyeliğiyle oynadığınız DriveClub ilerleyişiniz satın alacak olursanız tam sürümüne aktarılmayacak. Aşağıdaki karşılaştırma videosu size bu konuda daha iyi bir fikir verebilir.

• e o zaman ps plus la verilen sürümü demo niyetine oynayıp beğenirsek tam sürümü almamız daha uygun olabilir. gerçi tam sürümün fiyatı ile, plustan yükseltme fiyatı arasında 20 dolar gibi bir rakam oynamazsa. vaad ettikleri şey bu değildi en başta diye hatırlıyorum. bakalım kim öle kim kala daha epey var çıkmasına.
  • Yani kısaca ücretsiz sürümü aslında bir demo gibi.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Araç sayısı önemli değil çünkü biriyle oynarsın onlinede elinin alıştığı araçla ama pist az daha olsa iyi olurdu

• hadi bakalım bu oyunda patlamış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Araç sayısı önemli değil çünkü biriyle oynarsın onlinede elinin alıştığı araçla ama pist az daha olsa iyi olurdu

yine objektif bakış açını konuşturmuşsun :)
  • Napmaya çalışıyorlar hala anlamış değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni bilen bilir ben sonyCiyimdir ancak driverclub de vaadedilen le verilen ayni şey değil. Sony su an 7 milyon satis sonra si simarmistir. Bunun başka aciklamasi yok. Su an bu donekliklerine başka sebep bulamiyorum çünkü su an piyasada rakipsizler ve işinize gelirse tarzi kararlar aliyorlar.

• şaka mı bu. sony nin bedava oyun anlayışı da bu kadar olur zaten.

• Bu oyun ortaya çıkınca ilk öğrendiğimiz PS4'ün çıkışında tamamiyle ücretsiz bir şekilde Plus ile verileceğiydi.Oyun PS4'ün çıkışından 1 yıl sonra çıkıyor onu geçtim tam sürüm değil demo veriliyor önümüzdeki ay Plus'a verilmeyecek derse şaşırmam.Açık konuşasaydık keşke en başından.

• Ucundan gösterip tamamını vermemek bu olsa gerek.

• sony ne yapmaya çalışıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: pcrex

şaka mı bu. sony nin bedava oyun anlayışı da bu kadar olur zaten.

ben asıl H1Z1 oyununu bekliyorum :) şu oyunu bile böyle yapan firmanın F2P oyununda parayı basan kazanır olmayacak diye bekliyor arkadaşlar :)))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.