Şimdi Ara

N11 'Sallamatik Puanları İle Kargo Ücretsiz Neler Alınır?' Paylaşım Konusu *Günde Maximum 33 Puan* (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.711
Cevap
100
Favori
185.735
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umtslmakblt

Şu 5 tl nasıl yapılıyor bilen var mı uygulamayı kaldırdım indirdim vermedi(ANDROİD) Bilen söylerse askıya alınmış hesapların nasıl açılacağını söylerim

Android de olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

Çocuk çorabı umarım 44 45 numara ayağa giymeyeceksiniz

Ben 44 e denk gelir diye umuyorum

Olmadi zorlariz kisa corap gibi giyeriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zokur

quote:

Orijinalden alıntı: by_kingpin

Anneme bunu aldım kullanan var mı aranızda? Televizyonda görmüş beğenmiş bende aldım. Sadece Sallamatik kullandım 17 TL ödedim.

http://www.n11.com/nicer-dicer-plus-yeni-nesil-dograyici-orijinal-P24639085

bu ürünün sahtesi çok eminönünde pazarlıkla 20 tl ye bırakıyorlar , ben hb dan almıştım 1.5 senedir kullanıyorum hala ilk günki gibi kesiyor domates soğanı ..vb küp küp doğruyor ,saklama olayıda çok güzel ama ,yıkaması zahmetli bu ürünü bulaşık makinasına atmamak gerekiyor bıçakları tutan plastik sıcaktan genleşip içindeki bıçaklar yerinden çıkıyor

Hocam bilgi için teşekkürler daha gelmedi ürün. Dediklerinizi dikkate alırız.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyıldız -- 24 Temmuz 2014; 23:54:55 >
  • arkadaşlar N11'de Paypal ile alışveriş yapılabiliyor. merak ettiğim şu; paypal hesabımda örneğin 20 TL var. ben n11'den 30 TL.lik bir ürün almak istersem hesabımda 20 tl.yi kullanamıyor muyum? aldığım ürünün de illa 20 tl mi olması gerekiyor? yoksa aradaki farkı başka şekilde ödeme imkanımız oluyor mu? bu durumu deneyen varsa, tecrübelerini paylaşırsa memnun olurum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

arkadaşlar N11'de Paypal ile alışveriş yapılabiliyor. merak ettiğim şu; paypal hesabımda örneğin 20 TL var. ben n11'den 30 TL.lik bir ürün almak istersem hesabımda 20 tl.yi kullanamıyor muyum? aldığım ürünün de illa 20 tl mi olması gerekiyor? yoksa aradaki farkı başka şekilde ödeme imkanımız oluyor mu? bu durumu deneyen varsa, tecrübelerini paylaşırsa memnun olurum..

Üstünü karttan çekiyor önce paypal bakiyenizi çekiyor

• firma kafayı yemiş.

30 tl lik bir sipariş geçecem bakacaklar gökyüzüne.
  • Deneme

• quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

Deneme

deneme la sen deneme, allah ıslah etsin seni, hepsiburada çeklerini de sömürmüşsün, yatacak yerin yok resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

Deneme

deneme la sen deneme, allah ıslah etsin seni, hepsiburada çeklerini de sömürmüşsün, yatacak yerin yok resmen.

kardeşim dm atman yeterli sana her zaman dükkan açık benim malım senin malın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turqie

http://www.n11.com/konig-a-3500-anfi-P20227660
    2,47 TL ücretsiz kargo

N11 'Sallamatik Puanları İle Kargo Ücretsiz Neler Alınır?' Paylaşım Konusu *Günde Maximum 33 Puan*

son ürünü aldım ama iptal olur büyük ihtimal...

• üşenmiyosunuz alıyosunuz bide adamlar 2470 lira yazacakken 2,47 yazmış. ya bi kendinizi firma yerine koyun bu kadar mı zor
  • Risk budur

N11 'Sallamatik Puanları İle Kargo Ücretsiz Neler Alınır?' Paylaşım Konusu *Günde Maximum 33 Puan*
  • http://www.n11.com/sunny-split-klima-sny-24-P20228156 şu ürünü almıştım kısa sürede iptal etmişler
  • Yuh König anfi mi?!!!! Hadi ufak tefek şeylere uçuk fiyat yazıp reklam yapmayı anladık da, kardeşim König anfiye bu fiyatı koyup reklam neyin nesi? Ben bu üründen normal alıcı bile olsam bir daha önünden geçmem bu mağazanın. Böyle kalite ürünler satıp da küçük hesaplar peşinde koşan zihniyete (sehven girilmiş bir fiyat olması çok düşük bir ihtimal) asla güvenmem. 2,000 TL lik bir ürün bu.

Resmen moda oldu, çığ gibi büyüyor bu uçuk fiyat yazıp namım yürüsün merakı. Cidden esefle kınıyorum N11'i böyle ciddiyetsiz ve gerçekten uzak fiyat yazanlara izin verdiği, hiçbir yaptırımda bulunmadığı için. Site yakında bit pazarına dönecek. Yönetimin dişi sadece puan kullananlara geçiyor anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 25 Temmuz 2014; 10:22:18 >
  • eye.Q kullanıcısına yanıt
    Çoraplar geldimi hocam ?
    1 adet mi var 3 ü ?
    Kargoyu ödemiş mi satıcı ?

benim bilekliği UPS kargoya vermiş ama kargo takipte gözükmüyor...
    Sizinkide mi UPS ile gelmişti ?
  • umtslmakblt U kullanıcısına yanıt
    Askıya alınmış hesaplar açılabiliyormuymuş? Açılınca ne işimize yaracak ki? İçinde kalan kupon ve puanlar çoktan mevta oldu. Yeni, temiz bir hesap açmak çok daha iyi.
  • çorap alıcam bende ama 44 giyiyorum siparişi gelen arkadaş var mı ? 44 olur mu acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.