Şimdi Ara

Acil Yazıcı Tavsiyesi İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Canon
    arkadaşlar hangisini almalıyım ya da sizin başka bi tavsiyeniz var mı?

• fekat kullanıcısına yanıt
    o canonu aldırdım akrabama kullanıyor şuan memnun yani parasına göre gayet güzel bence
  • çok teşekkür ederim hocam bende onu alacağım sanırım
  • fekat kullanıcısına yanıt
    gayet yeterlidir sıkıntı olacağını sanmam ufak işler için ideal

aldıktan sonra söyle bana görüşlerini
  • arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum
  • Ne için kullanacaksınız, ne kadar çıktı alacaksınız vs. bu gibi sorulara cevap bulmadan kimse tavsiyede bulunamaz. Ev için kullanacağım, tarayıcı olsun, fotokopi olsun, arada fotoğraf çıkartayım, kartuşları tam dolu olsun diyorsanız Canon E514 tavsiye ederim. Güzel cihaz. 10x15 e foto çıktısı alıyorum, tatmin edici çıktılar veriyor. Gerektiğinde bilgisayara ihtiyacım olmadan fotokopi çekebiliyorum.
  • hocam evde kullanacağım üniversite öğrencisiyim bende canon tarafındayım ama internette karşılaştım canonlarda sorun oluyor diye böyle bir şey doğrumudur
  • Hocam benim de ilk yazıcım, bu sorun çıkıp çıkmaması tamamen şans işi. Elektronik alet sonuç itibariyle, kul yapısı. Öve öve bitirilemeyen bir beyaz eşya alırsın ama sende dikiş tutmaz memnun kalmaz iade edersin. Herkesin tuttuğu bir araç alırsın ama servisten çıkamazsın. Dediğim gibi tamamen şans işi. Sorunsuzluk için mutlaka tecrübeli biri tavsiyede bulunacaktır ama önerdiğim yazıcı hem kartuş kapasitesi hem verimlilik açısından güzel makine. Daha önce araştırdığımda beslemeli sistemde ve dolum sistemine en uyumlu makine olduğunu söylemişlerdi. Bir de canonda çalışan biri ile konuşmuş bir arkadaşım, canon çalışanı mp230 u dolum için tam ideal makine diyormuş. Bu cihazda mp serisinin bir kolu...
  • kartusbankasi K kullanıcısına yanıt
    hocam fiyat aşıyor beni 170tl'yi geçmemesi lazım
  • İlk etapta sadece yazıcı alın o zaman. Sonra mürekkepler tükenince kartuş etiketini kaldırıp şırınga ile dolum yaparsınız. Hakkını yemeyelim sarfet firmasıyla görüşmüştüm onlar bana yoğun çıktı almıyorsanız besleme sistemi mantıklı değil demişlerdi. Kendiniz doldurun bittikçe demişlerdi. Ben de sonradan besleme takmayı düşünürken kendim doldurma yöntemine geçtim sayelerinde. İstediğinizin ne olduğunu gözden geçirin, ben neredeyse besleme sistemi taktıracaktım...
  • Canon E-514 besleme sistemli (bitmeyen kartuşlu) olarak şuan ki güncel fiyatımız 190.10 TL http://cescesor.com/bitmeyen-kartuslu-yazici
  • arkadaşlar yazıcı alayım istiyorum..içerisinde tarayıcı ve fotokopi de olsun..ama şu varki yazıcıyıda,tarayıcıyıda,fotokopiyide çok az aralıklarla kullanacağım aşikar..belki arada bir çocuğun ödevi için belkide benim işim olursa onun için..mürekkep püskürtmeli alsam tonerleri ne kadar zaman da donar kurur .benim derdim tonerlerinin kullanılmamaktan dolayı kuruması..yoksa belki 100 sayfa çıktıyı 2-3 ayda alamayabilirim bile..ne dersiniz bu konuda yardımcı olabilecek varmı..ÇOK YOĞUN KULLANILMAYACAĞINI TEKRARDAN SÖYLEYEYİM..
  • wkend kullanıcısına yanıt
    Sizin için canon E514 modeli uygun aslında. Tanklı sisteme de ihtiyacınız yok. Yazıcıyı tekno marketlerden en uygun fiyata nerede bulursanız alın. Sonrasında uygun bir setle dolumu kendiniz yaparak devam edebilirsiniz. Yazıcı kullanım dışı iken kartuş kafaları korunaklı bir bölgede olduğundan 1-2 haftada kolay kolay kuruma olmaz. Tedbir açısından muadil mürekkep kullanacağınızı da varsayarak her hafta bir kaç sayfa bol renkli ful bir baskı almakta fayda var.

Uyumlu OCP mürekkep seti için;
    http://www.sarfet.com/U15,26,bk-69-c-m-y-795-4x100gr-canon-yazicilar-icin-uyumlu-murekkep-seti-ocp-ink-murekkep-setleri-100-gr-ocp-canon.htm

Dolumu nasıl yaparım diye sorarsanız;
    http://www.youtube.com/watch?v=vXSqEXp-2lQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OCP Türkiye -- 17 Mayıs 2014; 11:30:53 >

• teşekkürler hocam..cihaz olarak canon mu hp mi..hangisi daha kaliteli cihazların..yani benim aradığım özelliklerde..mesela hp 1515,2515 veya canon e 514 serisi...
  • wkend kullanıcısına yanıt
    Dolumu kendiniz yapacaksanız HP yazıcılar da işinizi görecektir. Ancak tanklı (sürekli besleme sistemli) sistem düşünüyorsanız Canon yazıcılar bu iş için daha uygun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.