Şimdi Ara

PS3 PAL BOL OYUNLU. GTA 5 - NBA2K 14-FİFA 14 KASAYA YÜKLÜ - KIRILABİLİR KASA.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ps 3 80 GB'dır içinde FİFA 14 GTA 5 NBA2K14 YÜKLÜDÜR.PSN'DEN SATIN ALDIM EN UFAK SORUN YOK.ONLINE OYNANILABİLİYOR.
    YANINDA 2 TANE KOL VAR.BİTANESININ ANALOG TUŞU CIKMIŞ OKADAR.KOL CALISIYOR.

YANINDA
    Resident Evil
    PES 2012
    GOD OF WAR SERİ.
    ASSASIN'S CREED II
    ARMY OF TWO
    F1 CHAMPIONSHIP EDITION
    NBA LİVE 09 ( OYNAMAZSINIZ AMA GÖNDERİYİM ESKİ :) )
    FİFA 08 (OYNAMAZSINIZ AMA GÖNDERİYİM ESKİ :) )
    PES 2009 ( OYNAMAZSINIZ AMA GÖNDERİYİM ESKİ :) )

Sadece yukarıda verdiğim FİFA 14-GTA 5-NBA2K 14 'ün fiyatlarına gittigidiyor'dan bakabilirsiniz 3'ünün değeri 300 TL..
    Yanında ayrıca 6 tane oynayabileceğiniz oyun ve 3 tane eski oyun gönderiyorum.
     PS3 PAL BOL OYUNLU. GTA 5 - NBA2K 14-FİFA 14 KASAYA YÜKLÜ - KIRILABİLİR KASA.

İSTANBULDA YAŞIYORUM 600 TL FİYATIM.
    GTA 5 - FİFA 14 - NBA 2K 14 BU 3 OYUNU 350 TL'YE ALDIM PSN PLUSTAN.. BU SEBEPLEN FİYAT FAZLA GELEBİLİR.

İLGİLENENLERİ BEKLERİM.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     PS3 PAL BOL OYUNLU. GTA 5 - NBA2K 14-FİFA 14 KASAYA YÜKLÜ - KIRILABİLİR KASA. PS3 PAL BOL OYUNLU. GTA 5 - NBA2K 14-FİFA 14 KASAYA YÜKLÜ - KIRILABİLİR KASA. PS3 PAL BOL OYUNLU. GTA 5 - NBA2K 14-FİFA 14 KASAYA YÜKLÜ - KIRILABİLİR KASA. PS3 PAL BOL OYUNLU. GTA 5 - NBA2K 14-FİFA 14 KASAYA YÜKLÜ - KIRILABİLİR KASA. PS3 PAL BOL OYUNLU. GTA 5 - NBA2K 14-FİFA 14 KASAYA YÜKLÜ - KIRILABİLİR KASA. PS3 PAL BOL OYUNLU. GTA 5 - NBA2K 14-FİFA 14 KASAYA YÜKLÜ - KIRILABİLİR KASA. PS3 PAL BOL OYUNLU. GTA 5 - NBA2K 14-FİFA 14 KASAYA YÜKLÜ - KIRILABİLİR KASA. PS3 PAL BOL OYUNLU. GTA 5 - NBA2K 14-FİFA 14 KASAYA YÜKLÜ - KIRILABİLİR KASA.

• he bu arada ekleyeyım arada bi binde birde olsa acılıp kapanıyor. dıger arkadaşlarımdakide öyleymiş sanırım genel bi sorun bu. onun dısında kasam falan bebek gibidir

sahtekar mahtekar değilim yani.veya istanbulda mecidiyeköyde oturan varsa akşama gelsin evime misafir edeyim gelsin görsün oynasın eger hosuna gıtmezse almasın.
  • arkadaşlar fiyatın oluru 550 tl.bugun gelsin alsın hemen isterse.önce zincirlikuyuda evımde makıneyı gösterebilirim.arzu ederse alır.
  • http://www.youtube.com/watch?v=0V7CvMrehmE

arkadaşlar videosunu cekıp koyup sanırım yanlış anlaşıldım sarı ışık mışık hatası yok:D bazen 15-20 saat acık kalıyor unutuyoru sabah uyandıgımda kapanmış baştan acılmış görüyorum okadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagricinar -- 8 Mayıs 2014; 21:49:48 >
  • fiyat 525 tl kargo alıcıya ait
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.