Şimdi Ara

Feroli Marka Kombı ARIZA VERDI YARDIM EDE BILIRMISINIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Feroli marka kombı var evde once sıcak su acınca ılık su gelmeye basladı sonra sıcak su tarafını acıyorum hıc su akmıyor nedenı ne olabılır nasıl duzelte bılırım bunu ?

• furkan3321 F kullanıcısına yanıt
    Şebeke suyu basıncında sorun yoksa kombi altındaki kullanım suyu filtresi (kalın boru üstündeki filtre) tıkanmış olabilir...
  • ben kendım acamam demı onu servıs mı cagırmam gerekıyor ?
  • bide ben kırada oturyorum ev sahıbı dıyor senın hatandan dolayı olmussa sen odersın parasını dıyor bunda benım hatam ne olabılır bunuda ogrenmek ıstıyorum cunku kombı zaten ben gırdıgımde su akıtıyordu ve cok pis di bakımı yapılmamıs buyuk bı ıhtımalle
  • furkan3321 F kullanıcısına yanıt
    Servis çağırmak gerekir...

Evdeki kombi vd cihazların olağan kullanım sürecindeki tamir ve bakım masrafları mal sahibine aittir..
  • kombinin su girişinin bağlı olduğu yerde bi filtre var bu filtre montaj esnasında servis tarafından sökülmesi gereklidir ve bazen unutulur. bunun sonucundada uzun vadede ortaya bu sonuç çıkar. 6-7 yıllık ferroli domitech modelleri için özellikle bu durum gecerlidir.
  • Tesekkur ederım ılgınıze hala kombı olmadı servıs cagırdım kombı su borusu patladı hadı hayırlısı insallah bı cozume kavusturcaklar :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.