Şimdi Ara

MONSTER ABRA A5 V2.1 KONU / İNCELEME / TEST

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
6.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KUTU AÇILIM VİDEOSU

İLK İZLENİM / İNCELEME VİDEOSU

Arkadaşlar yanlış bilgi vermek istemiyorum. Klavye yüzey tarafı bilgisayarı ilk açılışta ve günlük kullanımda(ısınmadan) alemünyum hissiyatı çok veriyor, fakat ısındığında alemünyum olmadığı anlaşılıyor. Yine de hissiyatı güzel veriyor alet .

DEĞERLENDİRME / SOHBET

HANGİ ABRA DAHA İYİ ?

FOTOĞRAFLAR

CPU / GPU ÖZELLİKLERİ

MONSTER ABRA A5 V2.1 KONU / İNCELEME / TEST MONSTER ABRA A5 V2.1 KONU / İNCELEME / TEST MONSTER ABRA A5 V2.1 KONU / İNCELEME / TEST

OYUN PERFORMANSI

Project CARS

The Witcher 3 Wild Hunt

WWE 2K15

Ryse : Son of Rome

Grand Theft Auto 5 / GTA V

Mortal Kombat X

Dying Light

Far Cry 4

Assassin's Creed - Unity

Call of Duty Advanced Warfare

Battlefield 4

Splinter Cell Blacklist Test

Assassins Creed Black Flag

Batman Arkham Origins

Assasin's Creed III

Tomb Raider

Call of Duty Modern Warfare 3

Watch_Dogs

GRİD 2

The Amazing Spider-Man 2

Call Of Duty Ghosts

Crysis 3

Full Ayarlarda test yapılmıştır(Hepsi Çok yüksekte). FXAA, SMAA ve MSAA değiştirilerek fps gözlenmiştir.

Metro Last Light

NOT : ShadowPlay performansı düşürüyor arkadaşlar. Videodaki sahnede gerçek değerler şu şekildedir :

SSAA : 0,5X --> 55-60 FPS
    SSAA : 2X ----> 20-25 FPS
    SSAA : 3X ----> 15-19 FPS
    SSAA : 4X ----> 12-15 FPS

Call Of Duty Black Ops

Prototype 2

Assassin's Creed II

Assassin's Creed Brotherhood

Prince Of Persia The Forgotten Sands

DİSK PERFORMANSLARI

Mushkin Atlas Deluxe mSATA 120GB - MKNSSDAT120GB - DX

MONSTER ABRA A5 V2.1 KONU / İNCELEME / TEST MONSTER ABRA A5 V2.1 KONU / İNCELEME / TEST

1TB Hitachi Travelstar 7K1000 32MB 7200RPM

MONSTER ABRA A5 V2.1 KONU / İNCELEME / TEST MONSTER ABRA A5 V2.1 KONU / İNCELEME / TEST

SICAKLIK DEĞERLERİ

20şer dakikalık 2 farklı senaryoda Full ayarlarda Call Of Duty Black Ops oynandı. Ortalama oyuniçin FPS değeri 85 / 90 arasında seyir ediyor.

Soldaki değer turbosuz, Sağdaki değer turbolu fandır. Turbosuzda max 81 / 82 derecede seyrederken, Turboluda Max 74 derecededir.

Güncel oyunlarda ise sıcaklık ortalama 85-90 derece civarında. Hiç soğutucu ile denemedim fakat yerden 9cm civarı yükseklikte oyunları oynadım.

Güncel oyunlar sıcaklık değeri 92 Dereceyi geçmiyor arkadaşlar. Fakat harici bi klavye ile oyun oynamak zorunda kalıyorsunuz.
    - Crysis 3 de 91 Derece
    - Watch_Dogs da 92 Derece
    - CoD Ghosts da 92 Derece
    [DHTUBE=][DHTUBE=]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSpeedy -- 2 Haziran 2015; 13:39:22 >

• iSpeedy kullanıcısına yanıt
    Konunuz yarışma için değilse hayırlı olsun incelemelerinizin devamını diliyorum ;

Cihazın dışı yine ms16-gc gibi sert plastik mi,yoksa aliminyum kaplama mı ?
  • tcdd4242 kullanıcısına yanıt
    sert plastik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcdd4242

Konunuz yarışma için değilse hayırlı olsun incelemelerinizin devamını diliyorum ;

Cihazın dışı yine ms16-gc gibi sert plastik mi,yoksa aliminyum kaplama mı ?

Valla aleminyun olması lazım. Çünkü cihaz kullanılmadığı zaman buz gibi oluyor yüzey ve %95 alüminyum hissi veriyor. Elimi koyduğum zaman alüminyum hissiyatı çok fazla. Gerek elimle gerek klasik bir yöntem olan dişimle denedim alüminyum hocam.

• iSpeedy kullanıcısına yanıt
    Umarım öyledir çünkü ms16-gc de kullanılmadığı zaman gerçekten buz gibi oluyor kasası fakat aliminyum değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tcdd4242 kullanıcısına yanıt
    Valla klavye çevresi hissiyatı çok iyi veriyor hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSpeedy -- 7 Mayıs 2014; 16:04:03 >
  • Kasa plastik kesin bilgi yayalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaramelizeYogurt

Kasa plastik kesin bilgi yayalim.

Videonun başına gerekli notu eklemiştim zaten.Takdir sizlerindir ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSpeedy

quote:

Orijinalden alıntı: KaramelizeYogurt

Kasa plastik kesin bilgi yayalim.

Videonun başına gerekli notu eklemiştim zaten.Takdir sizlerindir ...

Hocam bu arada videoları izleyemedim sınavım var cumaya. Cuma akşamı incelerim. Isi değerlerini merak ediyorum.

• klavye ışığı nasıl açılıyor arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

klavye ışığı nasıl açılıyor arkadaşlar

FN + Numpad - , +

- : Işığı arttırır
    + : Işığı azaltır
  • teşekkürler sağolun. ilginçtir ki numpad - olanı artırıyor, + olanı azaltıyor

klavye veya dokunmatiğin sürücüsü hangisi acaba yenilesem...
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    Ürünle gelen dvdnin içindeki CDSetup u tıklayın. Açılan pencerede INSTALL DRİVER kısmındaki 11. sırada olan ELANTECH CLICKPAD DRİVER touchpad in driveri. Bence tün driverları kurarsanız sorunsuz kullanmaya başlayabilirsiniz. tabi size önerim ekran kartı için nvidianın sitesine girip en son BETA sürücüyü yüklemeniz. İntel VGA içinde windows güncelleştirmeler yardımcı oluyor zaten.
  • quote:

Ürünle gelen dvdnin içindeki CDSetup u tıklayın. Açılan pencerede INSTALL DRİVER kısmındaki 11. sırada olan ELANTECH CLICKPAD DRİVER touchpad in driveri. Bence tün driverları kurarsanız sorunsuz kullanmaya başlayabilirsiniz. tabi size önerim ekran kartı için nvidianın sitesine girip en son BETA sürücüyü yüklemeniz. İntel VGA içinde windows güncelleştirmeler yardımcı oluyor zaten.

cd'deki windows 8 için için kardeş, windows 7'yi zar zor kurdum ama klavye sürücüsünü bulamadım win7 için
  • Elinize sağlık. W7 ya da W8 ne kadar yer kaplıyor acaba ?
  • guzel bi inceleme olmus videolar gayet basarilir yakindan inceleme guzel olmus ozelikle kullanici tarafindan yapmak dha bi guven veriyor oyun degerleri de gayet guzel canavarin performansida guzel olmus ayrica kasa sert plastik hayirli olsun iyi gunlerde kullanin

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Elinize sağlık. W7 ya da W8 ne kadar yer kaplıyor acaba ?

7 dakika 8 saniye de USB2.0 ile Windows 8.1 kurulumu gerçekleştirdim. Driverlarla birlikte sanırsam 15 küsür GB civarındaydı. Driver sızda olabilir tam emin değilim. SSD alıcak arkadaşlar Mutlaka en az 120 Gb tercihi yapsınlar çünkü ne zaman dolduğunu hissetmiyorsunuz bile
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    hımm. Ben windows 8.1 ile yola devam ettiğim için size de tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badem2525

guzel bi inceleme olmus videolar gayet basarilir yakindan inceleme guzel olmus ozelikle kullanici tarafindan yapmak dha bi guven veriyor oyun degerleri de gayet guzel canavarin performansida guzel olmus ayrica kasa sert plastik hayirli olsun iyi gunlerde kullanin

Çok teşekkürler. Klavye çevresi çok sert plastik. O kadar sert ki normal kullanımda özellikle pc yi yeni açıldığında felan alemünyum hissiyatı çok fazla. Fakat ısınınca alemünyum olmadığı netleşiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Elinize sağlık. W7 ya da W8 ne kadar yer kaplıyor acaba ?

7 dakika 8 saniye de USB2.0 ile Windows 8.1 kurulumu gerçekleştirdim. Driverlarla birlikte sanırsam 15 küsür GB civarındaydı. Driver sızda olabilir tam emin değilim. SSD alıcak arkadaşlar Mutlaka en az 120 Gb tercihi yapsınlar çünkü ne zaman dolduğunu hissetmiyorsunuz bile

teşekkür ederim . Hayırlı olsun

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.