Şimdi Ara

50 Adet R10 Davetiye Kodu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bi sitede denk geldi. 50 Adet davetiye kodu diyor. Ben zaten üye olduğum için gerek duymadım. Zaten link kısaltmadan parayı kazanmış galiba link kısaltma git git bitmiyor. 2 yorum gördüm teşekkürler diye. Eğer doğruysa denemenizi tavsite ediyorum. Reklama girer diye sitenin adını vermiyim ama teşekkürleri görünce gecenin bu saatinde sizinle paylaşmak istedim. paylaştıkları link burada ben 5 dakka uğraştım ama sonu gelmeyince dayanamadım. Denemek isteyenler için kaldığım yerden gönderiyorum...

Siteyi takip ediyorum 1 saat sonra tekrar yeni davetiyeler gelecek dedi eğer bir daha gönderirse size yollayacağım alt tarafa yoruma ..

http://bc.vc/Sae8wj

• İlk davetiye fiyaskoymuş arkadaşalr ama yeni davetiyeler atıyor..http://r10davetiyekodu.blogspot.com.tr/ bakabilirsiniz. Kusura bakmayın ben onun yalancısıyım :)
  • İşin içinde farklı şeyler var galiba şüphelendim.
  • tıklama başına ücret alma sevdası ve istek gören bir site olunca, bu ikili üzerinden şanslarını deniyorlar.
    kimse itibar göstermesin, boş yere tıklayıp uğraşmasınlar. Bunlar gibi yüzlerce site bulunuyor...
  • Elimde 2 adet davetiye kodu mevcuttur tanesi 30 tl den satılıktır.
    Ödeme banka eft halkbank.Önce ödeme geçilir sonra davetiye verilir.Lütfen @siteadı.com şeklinde maili olmayan mesaj atmasın.
    Daha önce forumdan 3 kişiye davetiye satıldı.Pazarlık ve önce davetiye kodu falan diye de mesaj atmayınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Davet

Elimde 2 adet davetiye kodu mevcuttur tanesi 30 tl den satılıktır.
    Ödeme banka eft halkbank.Önce ödeme geçilir sonra davetiye verilir.Lütfen @siteadı.com şeklinde maili olmayan mesaj atmasın.
    Daha önce forumdan 3 kişiye davetiye satıldı.Pazarlık ve önce davetiye kodu falan diye de mesaj atmayınız.

nerden bilelim senin sahtekar olmadğını arkadaş
  • kimseninse bu reklamlarına tıklıyorsun o adama para kazandırıyosun kendin tabiii bi mok yok sahtekar herifler pc dende o lacağız virus falan girecek kod falan yok burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: kötü_ben

quote:

Orijinalden alıntı: Davet

Elimde 2 adet davetiye kodu mevcuttur tanesi 30 tl den satılıktır.

nerden bilelim senin sahtekar olmadğını arkadaş

Kalmadi zaten koç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.