Şimdi Ara

Galaxy S5 Prime gelecek ay karşımıza çıkabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy S5 Prime gelecek ay karşımıza çıkabilir

Geçen yılın sonlarından bu yana Samsung'un 2560x1440 piksel çözünürlükte bir ekrana sahip bir akıllı telefon piyasaya süreceği sık sık dile getiriliyor ve Samsung da ısrarla böyle bir modelin sözkonusu olmadığını söylüyor. Ancak bu iddiaların önünü alabilmiş değil.

Korean Herald gazetesine göre Samsung, Galaxy S5 Prime adında 2K çözünürlüğe sahip akıllı telefonununu gelecek ay piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Galaxy S5 Prime firmanın lüks akıllı telefonlar barındıran F serisinin ilk modeli olacak ve sınırlı sayıda üretilecek. Zira Samsung 2K Super AMOLED ekranlarını henüz hızlı bir şekilde üretemiyor.

5.25 inçlik ekrana sahip olacak modelin sınıfı gereği daha üst seviyeden fiyatlandırılacağı ve belirli pazarlara sunulacağı belirtiliyor. Samsung amiral gemi modelleri gibi on milyonluk satış rakamlarını Galaxy S5 Prime'dan beklemiyor ve bu bakımdan üretim konusunda daha rahat hareket ediyor.

Galaxy S5 Prime'nin diğer iddia edilen özellikleri arasında ise Exynos 5430/Snapdragon 805 yongaseti, 3GB RAM, OIS destekli 16MP çözünürlükte kamera, daha güçlü batarya yer alıyor.  

• G3'ün satışını baltalama harekatı sadece, s6'da belki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adı S5 Prime,M8 prime olunca ovvv aynı dönemde aynı özelliklerle çıkacak cihazın ismi Z3 olunca Sony 6 ayda bi amiral gemi çıkarıyor...

• (bkz:S5 alan müşteriye küfür etmenin yolları)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S5 alanlar mağdur olacak.G3 un S5 ten daha ucuza gelmesini bekliyorum ve S5 prime le aynı özelliklere sahip neredeyse.

• Note 4 ile ilgili de, sağlam sızıntılar bekliyoruz. Şunun şurasında 4 ay gibi bir zaman kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mori -- 7 Mayıs 2014; 1:22:05 >
  • 2300 den giren s5 in prime versiyonu acaba 3 bin den mi girecek yada psikolojik sinir 2999 dan mi

• matmuhendisi kullanıcısına yanıt
    aslında psikolojik sınır 2000 değil 9 nereye koyarsan koy ucuz gösteriyor mübarek
  • daha yüksek fiyatta çıkıyorsa one m8 ile aynı fiyatta olabilir veya geçebilir de o zaman da premium hissi için özenle işlenmiş plastik mi kullanacaklar merak ediyorum
  • Çıksın çıkmasına da siz hala S5'in incelemesini yayınlamadınız...

Yeni iphonedan önce yayınlansa bari...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 7 Mayıs 2014; 6:12:58 >
  • Maalesef çok hızlı tüketiyoruz herşeyi, s5 neyine yetmiyorda prime alacaksın, hadi onu geçtim. s4 hala güncel bir telefon o neyine yetmiyor, oyun desen açıyor, telefonun standart bir hızı var, kamerası iyi ama pardon ya en iyisi bende olmalı. Artistliğimi yapmalıyım, adama desen aldığın telefonun x bir özelliği var, adam aval aval bakar yüzüne öylemi diye. Bilemiyorum bir telefona 1500 1600' den fazla verilen paralara acıyorum tamamen israf.

• G3'ü bekleyin... Umarım diğer firmalara kapak olarak gelir.

• Htc ve samsung bu yıl en büyük hatalarını yapacak sırf s805'ler gecikti diye bir de prime modeli çıkarmak ne kadar mantıklıdır gerçi en fazla amiral gemisi satışını bu iki firma yapıyor qualcomm kendisi teklif etmiş olabilir de resmen s5 m8 alanları keriz yerine koymaktır bu. Bir de z3'de gelecek bakalım eskilerini alanlar nasıl sövecek

• Bugün bunun Prime modelini Cikaran samsung yarinda Samsung K Zoom Prime ye diye tanitim yapar

• LG G3 ün fiyatı Galaxy S5 Prime'ın fiyatını belirler.Fiyat yüksek çıkarsa Samsung nerede hata yaptık demeye başlar. LG, Samsung un 4 yıl önce yaptığı atağı şimdi yapıyor.O yüzden altta kalmaz.Gene bi fiyat performan telefonu bekliyorum.
    LG G3
    2560x1440
    S805
    3 GB Ram
    3200 Pil veya üstü
    13/16 MP OIS+
    IP 57 Keşke IP 68 olsa
    1700-1800 TL

• Bu daha başlangıç S5'in her çeşidini piyasaya sürecekler! :-)

• Samsung, galaxy S serisinin bir alt modelini çıkartmaya çalıştı tutmadı, bu sefer de tam tersini deneyecek gibi görünüyor.

Ortalama tüketicilere çaktırmadan, S serisini bir alta segmente taşımayı tercih etti sanırım. Bunun, S5 i piyasadaki mevcut telefonlarla hemen hemen aynı teknolojide çıkarmasından anlamıştık zaten. Belki de aynı şeyi note serisi için de yapacak, şimdilik o kulvarda galaxy note 3 neo ile eski yöntem gidiyor. Şu samsung un telefon isimlendirmelerini sevmiyorum.
  • s5 nekadar sattı acaba çok merak ediyorum s3 ve s4 almış biri olarak samsungdan okadar soğudum ki umarım satış rakamları çok düşer ve kendine çeki düzen verir

• quote:

Orijinalden alıntı: BirkanBilen

LG G3 ün fiyatı Galaxy S5 Prime'ın fiyatını belirler.Fiyat yüksek çıkarsa Samsung nerede hata yaptık demeye başlar. LG, Samsung un 4 yıl önce yaptığı atağı şimdi yapıyor.O yüzden altta kalmaz.Gene bi fiyat performan telefonu bekliyorum.
    LG G3
    2560x1440
    S805
    3 GB Ram
    3200 Pil veya üstü
    13/16 MP OIS+
    IP 57 Keşke IP 68 olsa
    1700-1800 TL

Lg G3 şöyle olacak buraya yazıyorum.

Full Hd Ekran 5.2 veya 5.4 inç ekran
    S801 AC versiyonu
    3 Gb Ram
    3000 Mah ve üstü
    16 Mp Ois
    Sadece 16 Gb Romlu model olacak MicroSd seçeneği olacak.
    Sertifika falan olmayacak.
    Fiyatı dediğin gibi 1800 Max olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

Adı S5 Prime,M8 prime olunca ovvv aynı dönemde aynı özelliklerle çıkacak cihazın ismi Z3 olunca Sony 6 ayda bi amiral gemi çıkarıyor...

Kardeşim önce bir telefonlar çıksaydı ondan sonra konuşsaydık?
    Zaten 3 ay sonra snapdragon 805 ve 2k ekran yaygınlaşacak.

musa_unsal2005 ;

2k ekran doğrulandı.Fiyat konusunda dediğin kadar iyimser değilim.G2 16 GB hala 1500 TL.Ama bence G2'nin fiyatı Nexus 5'te olduğu gibi 200 TL aşağı çekilerek G3 uygun fiyattan getirilebilir.Hem G2 hemde G3 satışları artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 7 Mayıs 2014; 18:20:01 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.