Şimdi Ara

Opera 21 internet tarayıcısı, Mac ve Windows için kullanıma sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Opera 21 internet tarayıcısı, Mac ve Windows için kullanıma sunuldu

Uzun yıllardır hem masaüstü hem de mobil platformlarda yer alan Opera, Aura teknolojisi ile donattığı 21. sürümünü kullanıma sundu.

Hem Windows hem de Mac platformları için kullanıma sunulan Opera 21, Aura adı verilen teknoloji ile donanımsal hızlandırma yapıyor ve böylece animasyonlar ya da genel olarak sayfa gösterimi çok daha iyi şekilde yerine getirilebiliyor. Mac tarafında benzer performansı Apple'ın Core Animation teknolojisi ile sağlayan tarayıcı, adres çubuğunda sayfaların URL'sini tam olarak gösterebiliyor, Chromium 34.0.1847.132 ile daha iyi site desteği veriyor ve son olarak Windows'a özel %200 DPI ayarıyla küçük fontlardan kullanıcılarını kurtarıyor.

Ücretsiz olarak sunulan Opera'nın 21. sürümüne buradan ulaşabilirsiniz. 

• Merak ettigim şey tarayıcı firmaları tarayıcıların nesinden para kazanıyo reklam desen yok program ücretsiz???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görmebak

Merak ettigim şey tarayıcı firmaları tarayıcıların nesinden para kazanıyo reklam desen yok program ücretsiz???

kullanıcı kullanım istatistikleri
  • Hemen deneyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

quote:

Merak ettigim şey tarayıcı firmaları tarayıcıların nesinden para kazanıyo reklam desen yok program ücretsiz???

Firefox da satıyor mudur? Başka deyişle satmayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uc browser mobilin canavarı hele son güncelleme ile uçuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Hannibal Lecter

quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

quote:

Firefox da satıyor mudur? Başka deyişle satmayan var mı?

sattığına inanıyorum, sonuçta veriler anonim olduktan sonra bana kalırsa çok ta önemli değil bu durum...

• Google'ın görünümü halen eskisi gibi. Neden böyle oldu anlamadım.
  • İnternet paketim azalınca telefonda bu ay Opera mini kullanarak 300 mb kadar tasarruf ettim .

Ama pc ' de chrome varken başka tarayıcı kullanmam sanırım .
  • Mobil platformda gayet başarılı lakin pc'de Chrome'dan vazgeçmek mümkün değil. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carter -- 7 Mayıs 2014; 12:31:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.