Şimdi Ara

OnOne Software, 100$'lık Perfect Effects 8 Premium Edition'u kısa süre için ücretsiz yaptı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• OnOne Software, 100 />lık Perfect Effects 8 Premium Edition'u kısa süre için ücretsiz yaptı

Adobe Lightroom, Adobe Photoshop, Adobe Photoshop Elements ve Apple Aperture gibi yazılımlar için üst seviye eklentiler ve bağımsız olarak çalışan fotoğraf düzenleme yazılımları hazırlayan onOne Software, 100$'lık Perfect Effects 8 Premium Edition'u kısa süre için ücretsiz yaptı.

Adobe Lightroom, Aperture ve Photoshop içerisinde eklenti olarak ya da Windows ile Mac bilgisayar sistemlerinde bağımsız olarak çalışma gösteren Perfect Effects 8 Premium Edition, kişilere fotoğraflarını çok daha etkileyici hale getirmesi için birçok başarılı efekt sunuyor ve bölgesel düzenleme desteğini de bünyesinde barındırıyor.

100$ yerine artık ücretsiz olarak elde edilen Perfect Effects 8 Premium Edition'a buradan ulaşabilirsiniz.

• Öüüü şahane haber !.. Direk yumuldum vakumladım programı orijinal lisansı ile 5 dakkada işlem tamamdır. Teşekkürler...
  • İyi de min 8gb ram istiyormuş. 4gb ile indirsem açılır mı ki?
  • Çekiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: First_Person

İyi de min 8gb ram istiyormuş. 4gb ile indirsem açılır mı ki?

Minimum demiyor orada. Bence çalışır.
  • Güzelmiş :)

OnOne Software, 100$'lık Perfect Effects 8 Premium Edition'u kısa süre için ücretsiz yaptı
  • Geçen hafta indirim yaptılar 150 tlden 75 tl ye satın almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lisans numarası aldım ama şu an indiremiyorum sonra indirsem olurmuş Acep :)

• Teşekkürler , kaptım bir tane
  • İndirdim, kurdum. Anlamaya çalışırken bir raw dosyayı açıp 1-2 efekt ekledim, kaydettim. Şimdi dizinde 412mb boyunda bir .psd dosyası oluştu. Bu ne yahu? Herhalde farklı kaydet falan deyip jpeg kaydetmem gerekiyordu.
  • İşte paylaşım

• yakın zamanda bilgisayara format atmayı düşünüyorum. atıyorum 1 hafta sonra bu indirdiğim dosyayı yüklesem sıkıntı olur mu acep...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri sirin

yakın zamanda bilgisayara format atmayı düşünüyorum. atıyorum 1 hafta sonra bu indirdiğim dosyayı yüklesem sıkıntı olur mu acep...

Hocam exe dosyasını kurunca 30 günlük deneme sürümü başlıyor, eğer lisans anahtarınız varsa şimdi girin diyor. Yani herhangi bir program gibi. Mailinize şifreniz geldiyse siz artık lisans sahibisiniz, ne zaman isterseniz kurarsınız. Bence sorun olmaması lazım.
  • Teşekkürler, güzel bir efekt programı
  • Bende aldım birtane orjinal orjinal
  • First_Person kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler. :)
  • @Ed -
    @Sh@rKs-PoWeR

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skid_row -- 6 Mayıs 2014; 21:15:12 >
  • walla şimdilik duracak gibi görünüyor.

windows 8 olsun diyor 64 bit olsun diyor 8 gb ram olsun diyor yoksa benden sana yar olmaz diyor. :(
  • İndiriyorum bozuk kurulmuyor crc hatası mı ne veriyor. 4-5 defa denedim olmadı chromedan denedim belki explorerda olmaz dedim oradan da denedim yine olmadı ne yapalım artık şansımıza küselim. Yada çözümü bulan varsa söyleyebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

İndiriyorum bozuk kurulmuyor crc hatası mı ne veriyor. 4-5 defa denedim olmadı chromedan denedim belki explorerda olmaz dedim oradan da denedim yine olmadı ne yapalım artık şansımıza küselim. Yada çözümü bulan varsa söyleyebilir mi?

İşletim sisteminizin 64 bit olduğundan emin misiniz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.