Şimdi Ara

Oyunların Toprağa Gömülmesi Talimatını Veren Adam Konuştu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Atari'nin 1982'de toprağa gömdüğü yaklaşık 750,000 oyunun haberini geçtiğimiz ay içinde sizlere paylaşmıştık.  Yaklaşık 30 yıldır bazı oyuncular tarafından sadece bir efsane olarak görülen toprağın derinliklerindeki oyunlar, gün yüzüne çıktığında büyük ses getirmişti. Peki bu satılamayan oyunların gömülmesi gibi ilginç bir çözüme başvuran adam kim?

Eski bir Atari çalışanı olan James Keller, KBOI adlı  TV kanalıyla yaptığı bir röportajda "Tüm bu oyunlar Atari'nin satamayacağı stok fazlası ürünlerdi bu yüzden şirket bunlardan kurtulmak istedi . Bana da tüm bu oyunları en hızlı ve en ucuz yolla yok etmemi söylediler. Söylentilerin aksine Atari, oyunları saklamaya çalışmıyordu sadece onları yok etti." Dedi.

Arapsaçına dönmüş bu olayı Xbox'ın yakında çıkaracağı Atari: Game Over adlı belgeselde daha derin bir şekilde anlayabileceğiz.

• gömeceğinize dağıtsaydınız,oyun gömülür mü yahu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

gömeceğinize dağıtsaydınız,oyun gömülür mü yahu

Tabi tabi caniiiim bu olaylarin hisseler ile hic alakasi yok.
    Oyun tarihinin en berbat oyununu yaptik satamadigimiz icin dagitiyoruz deseler atari o altin cagini yasamadan biterdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alike03 -- 6 Mayıs 2014; 15:31:42 >
  • Öyle bir anlatılıyor ki sanki bunu Belgesel yapanlar çok doğru düzgün şahıslar

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • verin bebelere sevinsin ne bencil adam ya

• Ben de olsam aynısını yapardım. Ya hep ya hiç. Satılmayan oyunu imha et gitsin.
  • Dışı Plastik olan 750 bin kartuşu olduğu gibi yok etmek isterseniz, bir plastik fabrikasına satar geri dönüşüm yaptırırsınız. Bence bu açıklama sadece bir masal.

• yakında siz de xbox one'ları gömeceksiniz bakalım sizin belgeselinizi kim yapacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.