Şimdi Ara

Yarışmaya Var mısın? Monster ve Donanım Haber editörlerini arıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
7
Favori
15.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Monster Dizüstü Bilgisayar ve Donanım Haber işbirliği ile yine süper bir yarışmada kıyasıya mücadele sizleri bekliyor.

Monster Dizüstü'ye en objektif incelemeyi çekeni mükemmel bir bilgisayar bekliyor.

Monster'ın hediye edeceği dizüstü bilgisayarların ayrıntılarını yarın açıklayacağız. İncelemelerinizi forumlarımızda yer alan Monster bölümünde başlık kısmında "Yarışma:" kelimesi geçecek şekilde yayınlayabilirsiniz. 

• Monster'in kendi yaptiği inceleme felan varsa onu koysam olur mu
  • Şöyle adam gibi bir yarışma olsa da herkes katılabilse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önlerden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monster.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarışma hayatımı özetlersem;

Hatırlıyamadım bir yarışmada isimin yanlış yazılmasından dolayı ödülü alamadım (baya eski)
    Nasa Human Advanture'e 4 kişilik bilet kazandım, aynı gün türkiyenin başka yerine uçağım vardı
    Geo Dergisinden 1 aylık full müze kart kazandım, zarf geldi kart yoktu içinde
    Asus Budostlukhiçbitmesin de 1 ci oldum, bana söylemedikleri bir kuraldan, ve bana onayı vermelerine rağmen üzerine açık ara birinci olmaam rağmen bana ödülü vermediler.

yani özetlersem, umrumda olmaz, asus bilgisayarımı ateşlede olduğu gibi yarışmatı troller geçerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 6 Mayıs 2014; 0:03:16 >

• Rizörvıd

• hocam alakasız olacak ama war thunder nickiniz nedir?
  • Peki kişi kendi bilgisayarını inceleyip kazanırsa (ki kendi bilgisayarı olduğu için daha çok bilgisi , deneyimi var sonuçta arkadaştan alıp yarım saatte olacak iş değil...) ikinci bir monster bilgisayar sahibi olacak . Ne anladım bu işten . İhtiyacı olanın ihtiyacı karşılanmadıktan sonra...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tall Man -- 5 Mayıs 2014; 21:58:47 >
  • Monster a paramı verilir ya aynı fiyata hayvan gibi masaustu toplarsın (2500 liralık uyduruklar değil tabi )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarışma biraz saçma geldi bana. Yanlış mı anladım acaba?
  • Yapicam

• Her türlü onlar kazanacak.

• Objektif diyo da ben şimdi kasanın kütükten farkı yok falan desem kazanamam ki :D

• Bu yarışmayı kazanabilmek için DH kadar iyi inceleme yapmak gerekir heralde.Çünkü jüri dh ve prof. insanlarlardan oluşuyor.pc'yi ateşle yarışmasından daha detaylı olacak gibi.

• Anlaşılan monster son kullanıcı bir bilgisayar aldığında ilk neye bakar,aldığı ürünü nasıl inceler,beklentisi nedir bunu öğrenmek istiyor oysaki hepimizin ortak beklentisi;eski ıbm ler gibi sağlam, asus gibi estetik,acer gibi recover kolay,sony gibi cpu fanını temizlemek için alttaki kapağı sökmesi kolay,lenovo gibi klavyeye su döktüğümde nedendir bilinmez hiçbirşey olmaması,tabi bu gözlemler kişiye göre değişebilir ama ne P4 pc ler vardır İ3 den hızlı çalısır önemli olan içinde malzemelerin birbileri ile stabil çalışabilecek şekilde ayarlanması apple bu yüzden farklıdır monster olarak hedefinizde farklı olmak ise kendi stilinizi yaratın son kullanıcı bir ürününüzü almak istediğinde bayiler onlara bir neden söylemeli şu sebebden dolayı sen bunu al demeli...Yarısmaya katılacak arkadaslara bol şanslar dilerim...

• Monster'ım varsa neden bir tane daha olsun ki
  • çekilişe katılmak istiyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.