Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nuvo cardla bkm expressle yaptığımız alışverişler 50 tl iade kampanyasına dahil oluyor mu ?
  • daha önce kredi kartı olmayıp nuvo lu olunca gold kart talep eden oldu mu arkadaşlar

bankaya sordum 80 tl yerine nuvolulardan 60 alıyoruz dedi ve 12 ay almıyoruz dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Nuvo online olarak aldigim dolari atm den cekeyim dedim olmadi..doviz hesabini yoktur uyarisi verdi.

Su ana kadar nuvodan yana tek sikintim onlie fatura odemeleri oldu.online kisiminda sıkınti nuvo.ama tabi bazi yerler banka karti kabul etmiyor ..

Bu dovizkonusunda bilgisi oln var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NUVO'yu ne Aliexpress'te kullanabiliyorum ne de Paypal'a ekleyebiliyorum.Geçici bir sorun mu yoksa zaten kullanılamıyor mu?
  • 50 tl iadeler yattı mı?
  • morhipo world üye işyeri mi arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

morhipo world üye işyeri mi arkadaşlar ?

https://www.worldcard.com.tr/uye-isyerlerimiz/world-uye-isyeri-arama.aspx

Degilmis

• quote:

Orijinalden alıntı: faridun

NUVO'yu ne Aliexpress'te kullanabiliyorum ne de Paypal'a ekleyebiliyorum.Geçici bir sorun mu yoksa zaten kullanılamıyor mu?

Banka karti bu ne aliexpress'i ne paypal'i.

• quote:

Orijinalden alıntı: çayçorba

50 tl iadeler yattı mı?

Bana iade yatmadi.

• arkadaşlar müşteri hizmtlerine sordum ancak her zamanki gibi cevap yok... ben bir kampanyaya katıldığımı düşünerek alışveriş yaptım ancak sonradan gördüm ki katılım için mesaj çekmek gerekiyormuş. haliyle bende mesaj çekmeden alışveirşi yapmış oldum. müşteri hizmetlerini aradım siz yine de mesaj gönderin katılım yapmış olursunuz sorun olmaz dedi. içime sinmedi bir daha aradım bu sefer başkası çıktı bilgim yok araştırıp bir döneyim dedi 3 gündür dönecek. sizce iş işten geçti mi artık ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

arkadaşlar müşteri hizmtlerine sordum ancak her zamanki gibi cevap yok... ben bir kampanyaya katıldığımı düşünerek alışveriş yaptım ancak sonradan gördüm ki katılım için mesaj çekmek gerekiyormuş. haliyle bende mesaj çekmeden alışveirşi yapmış oldum. müşteri hizmetlerini aradım siz yine de mesaj gönderin katılım yapmış olursunuz sorun olmaz dedi. içime sinmedi bir daha aradım bu sefer başkası çıktı bilgim yok araştırıp bir döneyim dedi 3 gündür dönecek. sizce iş işten geçti mi artık ?

normalde kredi kartlarında ilk mh ile görüştüğün gibi olay işliyor. eğer alışverişten sonra kampanya bitmeden mesaj atarsan puan yatıyor.
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    kampanya şartlarında da alışverişten önce falan demiyor zaten. sadece

"Kampanyaya katılmak için CA yazıp bir boşluk bırakıp kart son 6 hanesinin 3160’a gönderilmesi gerekmektedir." diyor. sanırım dediğiniz gibi kampanyaya katılmış gibi duruyorum. teşekkürelr cevap için
  • nuvo ya daha kredi çekme işlemi gelmedi sanırım dimi
  • Yahu bugün yine kurye göndermişler kimlik fotoları iyi çıkmamış tekrar çekecez diye bu yapı Kredi mümkünü yok bu işi sürdüremez

• tekrar kurye gönderseler ne olacak ellerinde dandik bir telefon net çekemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Bey*

quote:

Orijinalden alıntı: çayçorba

50 tl iadeler yattı mı?

Bana iade yatmadi.

Bana 7 Kasım'da yatmış. Benim gözümden kaçmış.
  • Ya kart iki aydır gelmedi onlarca şikayetime rağmen.

• Bana 5 mayıstan beri göndermediler.artık şikayetlerime cevap bile vermiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaa96

Bana 5 mayıstan beri göndermediler.artık şikayetlerime cevap bile vermiyorlar.

Ama kredi kartı gelseydi bari ya. Nasıl alabiliriz. Taksitle telefon alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruh Adamın Teki

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaa96

Bana 5 mayıstan beri göndermediler.artık şikayetlerime cevap bile vermiyorlar.

Ama kredi kartı gelseydi bari ya. Nasıl alabiliriz. Taksitle telefon alacağım.

Taksitle telefon nasıl alacaksın?
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.