Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheWazZ

daha once cok soran oldu belki ama

simdi ben 4 tane 10 tl lik alisverim yapsam. diger ay 10 tl iade mi edilecek ?

yoksa 4. alisverisim mesela 30 tl ise 30 tlyi mi iade edecekler biri tam aciklayabilir mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWazZ

daha once cok soran oldu belki ama

simdi ben 4 tane 10 tl lik alisverim yapsam. diger ay 10 tl iade mi edilecek ?

yoksa 4. alisverisim mesela 30 tl ise 30 tlyi mi iade edecekler biri tam aciklayabilir mi ?

Hepsini topla 4e bol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adios kartı olanlar seyahat hattı için 4440444 numaralı telefonu mu arıyorlar, yoksa nuvonun telefonunu mu? Ben nuvoda seyahat hattını bulamadım.

• 4440738 arasak da oluyor. Setur'un telefonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

http://nuvo.com.tr/nuvo-nedir/Default.aspx

bilgiler...

yapı kredi müşterileri bankaya kayıtlı telefonunu girip kaydolmalı.

Kurye kimlik fotoğrafı Çekerek kartınızı teslim ediyor. bu fotoğraf düzgün çekilmez ise Nuvo üyeliği iptal olabiliyor. eğer sözleşme eksik gibi mesaj alırsanız yine Nuvo üyeliği iptal oluyor. bu durumda maalesef hesabınıza erişemiyorsunuz. bunun için hesabınıza fazla miktar bulundurmayin.

http://nuvo.com.tr/kampanyalar/Default.aspx
    Müşteri hizmetleri 08502220555 ~ 4440555

Dört alışverişten biri bedava yıl sonuna kadar uzadı

şartlar kısaca
    en az 4 işlem tabi Nuvo tl kart ile yapılacak işlemler.
    her bir işlem en az 10 tl olmalı.
    örneğin 4 x 10 yaptınız
    toplayın 40 tl bunun yüzde 25 i gelecek ay iade olacak.
    örneğin 3 x 10 ve 1 kere 170 tl yaptınız.
    iade 50 tl olacak.
    toplam harcamanin yüzde 25i yatacak. (40 ise 10, 200 ise 50, 500 ise de 50 tl yatacak)
    işlem tutarında 10 ve üzeri işlem sayısında 4 ve üzeri olmalı.
    ancak iade edilen tutar maksimum 50 tl olacağı için 200 tl yi geçmeye gerek yok.

başka bir kampanya ile
    Nuvo tl karta yatan world puan için de silinme gibi bir durum yok.
    puanları ATMden sorgulayabilirsiniz.

Öğrenim kredisi borcu olan , kyk yurt ücreti ödeyen arkadaşlar ,https://kyk.ziraatbank.com.tr adresinden yapılan ödemeler kampanya dahilinde

Borç aylık 200 ise farklı günlerde 50X4 gibi yapılmasıda mümkün

not.

aöf öğrencisi olarak Nuvo öğrenci paketi alabilirsiniz. Nuvo tl kart alabilirsiniz.

ancak play kart alırsanız iptal olabilir. benim play kartım aöf öğrencisi olmam nedeniyle iptal edilmiş. Banka haber bile vermeden kapattığı için mağdur olabilirsiniz.

hep aynı şeyler soruluyor ilk mesaja özet geçtim yazılması gereken başka bir şey varsa bana açıklama metni olarak pm den gönderin ilk mesaja ekleyeyim.

• Nuvo'nun puanlarını hepsiburada da kullanamıyor muyuz ?
  • arkadaşlar kafanız karışmasın 3 dönemdir alışverişlerim şu şekilde 150 - 10 küsür 10 küsür 10 küsür toplamada 200 ü geçtim hep ve 50 tl yattı yani 10 tl üzeri 4 alışveriş yap %25 iade alıyosun dahası yok
  • Bu konuda bilgisi olan var mı? Müşteri hizmetlerinde bilgisiz insanları çalıştırıyorlar...

quote:

Müşteri Temsilcisi : Günaydın, size nasıl yardımcı olabilirim?
    BEN: günaydın
    BEN: 4 alışverişten biri bedava kampanyası hakkında bir sorum olacaktı
    BEN: "Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir" Ben bu gece saat 1 de bir işyerinden online alışveriş yaptım. Bugün yine aynı yerden alışveriş yapmak istiyorum.
    BEN: Saat 1 de yaptığım alışveriş miktarı 25 TL, şuan yapacağım 100 TL.
    BEN: kurallarda biri kampanyaya dahil edilir yazılmış. acaba hangisi dahil edilir?
    Müşteri Temsilcisi :http://www.yapikredinuvo.com.tr/kampanyalar/nuvo-kampanyalari/kampanya-detay/4-alisveristen-1i-bizden.aspx kampanya detaylarına link üzerinden ulaşabilirsiniz.
    Müşteri Temsilcisi : Kampanya detayı linkte belirtildiği gibidir. Kampamya detayınız için 0850 222 0 555 Yapı Kredi Nuvo Çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
    BEN: kopyala yapıştr cevap verecekseniz online hizmetin ne anlamı kaldı?
    BEN: ben oradaki maddeyi size soruyorum zaten
    BEN: ona göre alışveriş yapacağım
    Müşteri Temsilcisi : Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir. Bu nedenle işleminiz geçerli olmayabilir. Kampanya bu şekilde olduğu için detayı için m
    Müşteri Temsilcisi : Müşteri temsilcilerimizden destek almanızı rica ederiz.
    BEN: bir tanesi sayılır kısmına takıldım ben. ama hangisi sayılır. ilk yapılan mı yoksa meblağı yüksek olan mı? bilmiyorsanız arayacağım artık ne yapayım.
    BEN: kampanyanın detayını bilmeyen bir müşteri hizmetine de ilk defa rast geliyorum.

• bir de nuvo world puan kazandırır yazıyordu. bu puanlara nereden bakıyoruz.
    atm haricinde görünmüyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 22 Eylül 2014; 10:01:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

bir de nuvo world puan kazandırır yazıyordu. bu puanlara nereden bakıyoruz.
    atm haricinde görünmüyor mu?

hızlıaldan yapabilirsin
  • teşekkürler evet görünüyor orda.
  • arkadaşlar kaç günde geliyor kart?

Bir de, başvuru da bir de world gold diye bir kart daha çıkıyor, bunu da almak gerekir mi?
  • Gittigidiyordan bir işlem iptal oldu iadesi 15 gün oldu hala yapılmadı. nuvodan alıp bu duruma düşen sonra çözen yiğit varmı? Gittigidiyor biz iade yaptık diyor nuvo iade yok diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

Arkadaşlar, temmuz ayında verdiğim otomatik ödeme talimatlarına ait puanların çoktan yüklenmesi gerekmiyor muydu? Halen yatan bir şey yok...

soru güncel.. böyle bir şey başına gelen var mı?
    mh'ye geçen hafta sordum ama daha yanıt gelmedi
  • Arkadaşlar az önce hesap ve Play Kart'a başvurdum. Anında 1000 TL limitiniz onaylanmıştır yazdı şaşırdım biraz. 2 gün önce 18'ine girdim ve herhangi bir gelirim yok. Ancak babam özel bankacılıkta bundan dolayı en üst limitte vermiş olabilirler mi? Bir de müşteri numaram gelmedi MH'ni arasam hemen verirler mi yoksa hesabım daha açılmadı da açıldıktan sonra mı gönderilecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

arkadaşlar kaç günde geliyor kart?

Bir de, başvuru da bir de world gold diye bir kart daha çıkıyor, bunu da almak gerekir mi?

up...
  • Arkadaşlar diger sayfalarda sanırım görmüştüm ama emin olamadım.
    Sorum farli tutarlarda 200 tl yi geçecek sekilde harcama yapsam atıyorum.

15+40+50+30+80+20=235 tl harcama yapsam 50 tl geri iade alabilir miyim. Eğer bu bilgileri guncel sekilde ilk sayfaya yazarsanız daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1403

Arkadaşlar diger sayfalarda sanırım görmüştüm ama emin olamadım.

15+40+50+30+80+20=235 tl harcama yapsam 50 tl geri iade alabilir miyim. Eğer bu bilgileri guncel sekilde ilk sayfaya yazarsanız daha iyi olur

Sanırım son 2 alışverişi 4'e tamamlamanız lazım. 4+4+.. diye gittiği için şuan 33,75 alıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhankaralar

quote:

Sanırım son 2 alışverişi 4'e tamamlamanız lazım. 4+4+.. diye gittiği için şuan 33,75 alıyorsun.

4+4 olarak gitmiyor hocam, en az 4 alışveriş yapmak gerekiyor 10 TL'den az olmamak şartıyla ve toplamda 200 TL'yi geçmek önemli. Arkadaş geri iade 50TL alır şuan ki durumda. Ben 2 aydır bu şekilde alışveriş yaptım ve iademi aldım sorunsuz

• quote:

Orijinalden alıntı: kuvars10

quote:

Orijinalden alıntı: batuhankaralar

quote:

4+4 olarak gitmiyor hocam, en az 4 alışveriş yapmak gerekiyor 10 TL'den az olmamak şartıyla ve toplamda 200 TL'yi geçmek önemli. Arkadaş geri iade 50TL alır şuan ki durumda. Ben 2 aydır bu şekilde alışveriş yaptım ve iademi aldım sorunsuz

Verdiğiniz cevap icin teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.