Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.935
Cevap
253
Favori
692.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sword88

quote:

Orijinalden alıntı: Glamour3113

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: polyo

sipariş iptalinde sorun oluyor arkadaşlar.10 gündür uğraşıyorum daha alamadım iade.kredikartı olmadığı için menuel iptal etmeleri gerekiyormuş.(N11)

O sorunun kredi kartı olmadığından kaynaklandığını sanmıyorum. Ben n11 den kaç defa paracarta iade aldım 1 günde. Nuvoyla ilgili bir sıkıntı var sanırım.Sonuçta paracardta kredi kartı değil ama 1 günde geliyor iade.

Enpara ile n11'de o sıkıntıları yaşadım
    Hb'de yine aynı 3,71 x 2 iadeyi de hb yaptığını söylüyor ama ortada hesaba gelen yok
    daha da peşine düşmedim
    Sorun bence kesinlikle bankalarda
    Çünkü iadeyi yapan firma iade referans numarasına kadar veriyor
    Banka paranın akıbetini bilmiyor

Söylediklerinize gerçekten şaşırdım hocam. N11 paracarta 1 günde iade ediyor. Birkaç kez başıma geldi üstelik. Enparayla da başka yerden alışverişim olmuştu. 3-4 gün gibi bir sürede iademi almıştım. paypal nakit karta bile sanalpazardan 2 günde aldım iademi. Anlaşılan ben şanslıyım bu iade konusunda.

HB'da, paracard'a da 2-3 günde bonus'una kadar iadeyi yapıyor.

• böyle dandik bir kart ve kurye olmaz 2 ay önce teslim aldım.kimlik okunamıyormuş tekrar kurye gelecek dediler 2 aydır bankayı arıyorum acil talebinizi alıyoruz diyor kurye gelmiyor.kartı getiren kuryeyi arıyorum bankadan bize talep gelmedi diyor tam sopalıklar
  • Müsteri memnuniyeti yeterli değil.

Benim başımada saçma sapan birşey geldi.
    Türkcellden pocell e geçmiştim geçenn hafta sırf 4 de 1 iade diye buna üye olayım dedim.

üye olurken sms blokesi var ibaresi çıkıyor. Çok eskiden ykb kredi kartını çok kullanırımı sonra aidat kesince kızdım kapatmıştım ve o günden bugüne yaklaşık 5 yıldır online işlemleri ve bankanın ürünlerini kullanmıyordum.
    Bu süre zarfı içinde kimlik değiştirmişim. Sms blokesini kaldırmak için kimlik seri no soruyorlar söylüyorum hatalı diyorlar şubeye gelin yeni kimliğinizi verin diyorlar.

Dedim iyiki internet bankası açmışsınız Bence enparanın verdiği hizmet yanında çok vasatlar. Birde enparada en çok sevdiğim 2 dk içinde bir yetkili ile kesin görüşüyorum. Ben diğer bankalarda 5-10 dk rahat bekliyorum ulaşamadığımda oluyor. Birde enparada bir sıkıntım oldu sanki enpara yetkilileri işi gücü bıraktılar hepsi benim problemi çözmek için gün içinde defalarca arayıp problemimi önce geçiçi çözdüler sonra sorunu tamamen giderdiler. Bunlar da müsteri için önemli diye düşünüyorum.

Genede bügün gittim nuva ya üye oldum. yılbaşında kapatırım diye düşünüyorum.

• Adios ve TLcard'im var. Nuvoya basvursam ekstra bir avantaji olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loremipsum -- 18 Eylül 2014; 8:58:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enparanın E si bile olamaz.enparanın doğumgünü mailini beğenmiştim mail atım ona bile geri dönüş yaptılar.enparada kesinlikle çok farklı bir kadro var.hem olaylara çok hakimler hem de müşteri memnuniyeti adına ellerinden geleni yapıyorlar.
    ilk amacım tlcard kampanyalarında direk kredi kartına puan aktarımı olduğu için açtırdım.diğer türlü çekilecek bir uygulama değil.tok satıcı misalı çok fazla birşey beklememek gerek.
    ama üzülmeyin genel tavırları öyle.kuryecinin dediğine göre yapı kredi banka şube müdürünün bile kimlik fotoğrafına sonradan sorun çıkarmışlar :) ne kadar doğru bilinmez ama doğru ise karşılaştıklarımıza fazla takılmamak gerek.bir taraftan ilgi çekecek bir kampanya yapıyorlar bir taaftanda sanki üye yapmak istemiyorlarmış havası yaratıyorlar.

@GoMMeS daha uygulama şansım olmadı ama m.h yalancısıyım puanların hepsi direk kredi kartına yatıyormuş :)

• Nuvo'ya hos geldin! Yapi Kredi Bireysel Internet veya Mobil Sube'ye giris yapman durumunda Nuvo uyeligin iptal edilecektir. Detayli bilgi 0850 222 0 555

Bu tarz bi mesaj geldi arkadaslar ne alaka ? Niye uyeligim iptal olacak ki ?

Bir de karti teslim alirken adam 4 soru sordu. Kafam biraz daginikti anlamadan ilk ikisine hayir son ikisine evet dedim. ne sordu adam

son olarak ben ne atm sifresi ne internet bankaciligi sifresi belirlemedim. nasil kullanacam bu karti ? nasil is bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWazZ

Nuvo'ya hos geldin! Yapi Kredi Bireysel Internet veya Mobil Sube'ye giris yapman durumunda Nuvo uyeligin iptal edilecektir. Detayli bilgi 0850 222 0 555

Bu tarz bi mesaj geldi arkadaslar ne alaka ? Niye uyeligim iptal olacak ki ?

Bir de karti teslim alirken adam 4 soru sordu. Kafam biraz daginikti anlamadan ilk ikisine hayir son ikisine evet dedim. ne sordu adam

son olarak ben ne atm sifresi ne internet bankaciligi sifresi belirlemedim. nasil kullanacam bu karti ? nasil is bu ?

Hocam bundan sonra yapı kredi internet bankacılığına girerken yapı kredi ya da world kartın web sayfası üzerinden değil, nuvo'nun web sayfası üzerinden gireceksiniz. Sizden istenilen bu. Girdiğiniz internet bankacılığı penceresi aynı zaten, sadece gittiğiniz yol farklı olacak.

• Daha önce yapıkredi adios kartı BKMexpress'e ilk kez tanıtıp15 Tl kazanmıştım. Nuvo'yu da BKMexpress'e ilk kez tanıtıp alışveriş yapsam 15 TL kazanabilir miyim?
  • Formu doldurur doldurmaz hemen onay geldi, Play card vereceklermiş. Orada 3 farklı kart vardı, hepsini seçtim. Sanırım onlardan sadece playcard gelecek değil mi? Bir dezavantajı var mı bunun? World card kampanlarına katılabiliyor muyum? 200 TL limiti varmış. Öğrenciyim, resmiyette bir gelirim gözükmüyor, arasam yükseltirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tikak

Tecrubeli arkadaslar yardim ederse sevinirim. Ben YKB maas musterisiyim. Hesap ucreti odemiyorum. Ayrica firma ile YKB arasi ozel anlasma geregi Adios ve Play KK aidati da odemiyorum.

1) Ben Nuvo ya basvurursam mevcut durumda ne gibi dezavantajlar olur?
    2) Maas hesabimdan tamamen bagimsiz 2. bir Nuvo hesabi acabilir miyim? Yoksa mevcut maas hesabim dogrudan Nuvo mu olacak?
    3) Nuvo İnternet bankaciligi ayri mevcutta kullandigim İnternet bankaciligindan ayri mi olacak?

Yardimlarinizi bekliyorum...

aynı şekilde yine ücret ödemezsin ama ykb internet subesini kullanamazsın.kullanırsan nuvo gider.

ayrıa internet subesinde yatırım hisse senedi vs bu bolumleri kullanamıyorusun.
  • Selamlar,
    10 eylulde başvurdum, 12 eylulde aktif iletiye teslim edilmiş. Aktif iletiden mesaj geldi 17 eylulde teslim edicez diye fakat ne gelen var ne giden. 15 yıldır world kart kullanıyorum, normalde YKB sını severdim fakat bu kadar kötü bir çalışma beklemezdim. Enpara ile karşılaştırmak gerçekten enpara'ya hakaret olacaktır.
  • TheWazZ kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: TheWazZ

0850 222 0 555 yi arayıp kart şifrenizi belirleyeceksiniz hocam,sonra kullanabilirsiniz.internet bankacılığı için de nuvo internet bankacılığından alacaksınız .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yed08 -- 19 Eylül 2014; 14:18:52 >
  • Online işlemlerden digitürk fatura yatıraaktım olmadı,hata verdi.Sonra Nuvo internet bankacılığından yatırayım dedim üyelik no rakam az çıktı .Abone no 10 rakam olmalıymış ben de abone no bulamadım üyelik no aynı şey olmalı ama ? ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Online işlemlerden digitürk fatura yatıraaktım olmadı,hata verdi.Sonra Nuvo internet bankacılığından yatırayım dedim üyelik no rakam az çıktı .Abone no 10 rakam olmalıymış ben de abone no bulamadım üyelik no aynı şey olmalı ama ? ...

10 hane olana kadar başına sıfır eklemeyi deneyin.
  • Daha önce sorulduysa affola arkadaşlar bir sorum olacak. 4 alışverişten 1 tanesi bedava kampanyasının detaylı bir hesaplama yöntemi var mı?
    Misal 10 ile 20 TL arası 7 alışveriş yaptım bana döneri ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: araknafobia

Daha önce sorulduysa affola arkadaşlar bir sorum olacak. 4 alışverişten 1 tanesi bedava kampanyasının detaylı bir hesaplama yöntemi var mı?
    Misal 10 ile 20 TL arası 7 alışveriş yaptım bana döneri ne olacak?

Hepsini topla 4 e böl.

• Arkadaşlar, temmuz ayında verdiğim otomatik ödeme talimatlarına ait puanların çoktan yüklenmesi gerekmiyor muydu? Halen yatan bir şey yok...
  • H.E kullanıcısına yanıt
    Hepsini toplayıp yüzde 25 ini alsa olmazmı misal toplam 80 lira 4 alışveriş burda iade nedir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Online işlemlerden digitürk fatura yatıraaktım olmadı,hata verdi.Sonra Nuvo internet bankacılığından yatırayım dedim üyelik no rakam az çıktı .Abone no 10 rakam olmalıymış ben de abone no bulamadım üyelik no aynı şey olmalı ama ? ...

10 hane olana kadar başına sıfır eklemeyi deneyin.

tesekkurler artik gectti. yk play ilr odedik nuvo olayinca baska sefere denerdim

benim 4 * 1 alisverisler tamam artik yani iade kazanacak kadar alisveris yaptik
    bakalim ne zaman gelecek iade ..kredi kartina mi bakayim nuvo karta mi

• quote:

Orijinalden alıntı: cameler11

Daha önce yapıkredi adios kartı BKMexpress'e ilk kez tanıtıp15 Tl kazanmıştım. Nuvo'yu da BKMexpress'e ilk kez tanıtıp alışveriş yapsam 15 TL kazanabilir miyim?

hayır.
    olay kart bazında değil müşteri bazında...
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.