Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.935
Cevap
253
Favori
692.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eyoruk

vayy anasını..Herkes benzer sorunu yaşamış demek.

Neyse ki bende hesap yok yani banka hesabı yok sadece kredi kartı var.Sorun yaşamayacağımı düşünüyorum

benim de sadece kredi kartım vardı, yapı kredide herhangi bir hesabım olmamasına karşın kredi kartı ödemesi yaparken kaybettim nuvo üyeliğini...
    quote:

Orijinalden alıntı: aniceman
    yapı kredi internet subesi, yapi kredi uygulaması vs. ile yapı krediye login olduğunuzda nuvo üyeliğiniz siliniyor(muş).
    bir ayda basvurumu onaylayamayan nuvo, mayıs ayında henüz aktive olamayan üyeliğimi silmiş ve yeniden kurye göndermeye kalkmıştı.
    giriş nedenim de artık world kartın ödeme zamanının gelmiş olmasıydı! mh ye elinizde tüm bilgilerim var, bende de teslim ettiğiniz kart var, e daha üyelik de henüz basvuru asamasında diyorsunuz ne diye yeniden kurye sürecine giriyor dediysem de sistemlerinin saçmalığını anlatamadım

• Hmm bayagi sorun yani
    Demek.elime ulasmiyor diye uzulmemek lazim bosver ulasmasin demeli ))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tozyet

işbankası banka hesabımın süresi doldu bunun yerine ben de nuvo kullanayım diyorum. babam bana para göndereceği zaman kesinti olmaması için ne yapmalıyız en masrafsız ve kolay yol nedir?

banka hesabının süresi doldu derken?

bankamatik kartının geçerlilik tarihi sona erdiyse ve hesabı kapatmadıysanız yeni kart kuryeyle adresinize yollanır.

http://www.nuvo.com.tr/senin-nuvon-hangisi/nuvo-ogrenci.aspx

nuvo öğrenci hesabına gelen havalelerden para kesilmiyor.

hesap işletim ücreti kesilmiyor.

öğrenci belgesi ibraz edenler world play kart aidatından muaf tutuluyor.

• bu nuvo beni delirtecek arkadas.

play kartim vardi iptal ettirdim. 1 hafta içinde fikriniz degisirse arayin kartinizi tekrar bastirip açalim falan demislerdi.Neyse aradim 1 hafta dolmaddan gönderin karti dedim. .
    Fakat eve kart gelmesini istemedigim için subeden almak istiyorum dedim. O zaman 2-3 gun sonra arayin kart basilsin ondan sonra subeye yönlendirelim dediler. Ariyorum ariyorum telefondakiler bilgiliermi göremiyormus. islemimi sadece ilk islemi alan personel görebilirmis baskasi göremezmis. biz not aliyoruz ilgili personel size dönecek diyor bekliyorum dönen eden yok. yil 2014 böyle saçmalik mi olur ya.

Birde nuvoya geçtik diye yapikredinin telefon bankaciligi direk tc veya müsteri numarasi girince nuvoya aktariyor. Ama nuvonun sistemi ve personeli çok yetersiz malesef. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingHigh -- 4 Eylül 2014; 5:26:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: tozyet

işbankası banka hesabımın süresi doldu bunun yerine ben de nuvo kullanayım diyorum. babam bana para göndereceği zaman kesinti olmaması için ne yapmalıyız en masrafsız ve kolay yol nedir?

banka hesabının süresi doldu derken?

bankamatik kartının geçerlilik tarihi sona erdiyse ve hesabı kapatmadıysanız yeni kart kuryeyle adresinize yollanır.

http://www.nuvo.com.tr/senin-nuvon-hangisi/nuvo-ogrenci.aspx

nuvo öğrenci hesabına gelen havalelerden para kesilmiyor.

hesap işletim ücreti kesilmiyor.

öğrenci belgesi ibraz edenler world play kart aidatından muaf tutuluyor.

iş yerine bunu kullanayim dedim daha avantajli diye

• Şimdi 5 tane fatura ödeme talebi verdim diyelim. Buradan 50 TL gelir. Zaten faturaların toplam tutarı 200ü geçer buradan da 50 TL iade gelir mi? :)
  • Ulen simdi kart elime ulasti sevinsem mi uzulsem mi bilemedim
    Ee ne yapmali simdi ?

• Simdi denemek icin yapi kredi playcard internet bankasina giris yapacagim bakalim ne olacak

• Ohaaa !!! Mesaj geldi tam girerken eger yk internet subesine girersen iptal edilecektir diye ? ulen komedi ya
    Peki nuvo olnlie islemlerden yk kredi karti hesabini gorebiliyor muyuz bari ))

• Arkadaşlar merhaba,

Ağustos ayı 50 TL iadeleri ne zaman yatar acaba? teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

Şimdi 5 tane fatura ödeme talebi verdim diyelim. Buradan 50 TL gelir. Zaten faturaların toplam tutarı 200ü geçer buradan da 50 TL iade gelir mi? :)

Gelmez. Otomatik ödemede, ödeme vadesiz hesaptan yapılıyor nuvo karttan değil. 50 TL iade alabilmek için ödemenin nuvo karttan yapılması gerekir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0850 0 li numarayi ariyorum bekletiyorlar ...
    Aramaya devam edeyim mi faydasi olur mu mh ile gorusmenin

• Arkadaşlar su konuyu net açıklayan biri yok mu.Yardım edin lütfen. 4 alışverişten 1 mi bedava yok sa toplam alışverişin %25 i mi iade ediliyor.

50+50+50+50 = 200 diğer ayın ortalarında 50 tl iade alınıyor. Bunda herkez hemfikir...

103+13+14+40+16+13 =200 %25 i alınıyor , yoksa en düşük tutar olan 13 tl mi iade alınıyor
  • oraffiti kullanıcısına yanıt
    50 tl
  • Mh aradim evet yk kart sifresi ike giris yaparsaniz iptal oluyor dendi hani sacma evet ama kotu degil cunku nuvo ile giris yaparsak kredi kartimizin bilgilerini de goruyoruz zaten bu yeterli boyle olunca da yk play ile sifre girisi yapmam olur biter degisen pek sey yok
    Icim rahatladi diyeblirim.
    Yk kartima atm den odeme yaparsam veya baska sey yaparsam da nuvo hesaba karta etkisi olmuyormus nuvo iptal olmuyormus boyle birsey mantiksiiz zaten ama sormak istedim

• Simdi bu aydan itibaren 4 un 1 i bedava almak icin 200 lirayi tamamlamam / asmam yetiyor degil mi ? Bir de internet alisverislerinde 3d secure islemlerde sorun yasayan var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 4 Eylül 2014; 17:08:30 >
  • oraffiti kullanıcısına yanıt
    en az 4 alışveriş ( buna fiziksel poslarda dahil ) ve en az 10TL olmalı . yani senin yazdığın senaryoda dahi 50TL yi alırsın yeterki en az 4 alışveriş ve tutarlar 10TL üzeri olsun .

10+10+10+170 = 200 / 4 = 50TL para iadesi alırsın
  • World ile Nuvolulara özel
    %25 indirim!

Nuvolular Worldcard veya World Gold Kart ile Ağustos ve Eylül ayları boyunca yaptıkları kafe, restoran, eğlence sektörü harcamalarında tam %25 indirim kazanıyor!
    -------
    Play ile Nuvolulara özel
    %25 indirim!

Nuvolular Play ile Eylül sonuna kadar cafe, restoran ve eğlence sektörü harcamalarında tam %25 indirim kazanıyor!

Şimdi aklım karıştı ?

Ben de Play kart var.Bu %25 indirimi kazanmak için Nuvo ile ödeme yapmam yeterli mi yoksa Play kart ile mi yapmalıyım ? Nasıl bir şey bu ya

Ayrıca enpara da 500 lira da göndersen 1.000 lira da eft yapsan kesmiyordu.Bu Nuvo da böyle değil mi ? Hani internet sitesine baktım da ücretlere biraz kıllandım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 4 Eylül 2014; 18:51:24 >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    nuvoda EFT ücretsiz

%25 indirim kampanyası NUVO lu olan ve world yada world gold kartı (adios play gibi kartlar olmaz) olan ve bu kartlarla ödeyenlere yöneliktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

en az 4 alışveriş ( buna fiziksel poslarda dahil ) ve en az 10TL olmalı . yani senin yazdığın senaryoda dahi 50TL yi alırsın yeterki en az 4 alışveriş ve tutarlar 10TL üzeri olsun .

10+10+10+170 = 200 / 4 = 50TL para iadesi alırsın

Ben 1 ay içinde bambaşka yerlerden 10-20-30-40-50-60-70-80-90-100 liralık alışveriş yapmış olsam bana ne kadar iade gelir :D En düşük olanları mı hesaplar, ilk 4 alışverişi mi hesaplar, en yüksek olanı mı hesaplar?
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.