Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: renklinot

yanlış alıntı.silinsin

Alıntıları Göster
    Nuvo internet şubesinden ödenen faturalar-havale-eft vs her türlü işlem kampanyaya dahil olmuyor demişti müşteri hizmetleri.Nuvo kartı ya fiziksel pos cihazından geçrireceğiz ya da 16 haneli kart numaraları kullanarak internetten alışveriş yapacagız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklinot -- 29 Ağustos 2014; 15:53:11 >
  • İadeler ayin kacinda yatiyor arkadaşlar ben ilk defa bu ay katildim bilmiyorum o yüzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrvrl

Yapısı itibari ile tam olarak şubesiz bankacılık değil, ben de ne alakaysa çorluda bir şubeye bağlı görünüyorum.
    Eğer yapikredi.com.tr den giriş yaparsanız normal müşteri statüsüne dönüşüyor bu da nuvonun sadece farklı bir bankacılık olduğunu gösteriyor, yani bir mantıkta özel bankacılık gibi denebilir :D

Anladım. Peki nuvoya üye olduğumuzda onceki hesaplardaki hesap işletim ücretinden kurtuluyor muyuz ?

• neresinden tutsan elinde kalan bi sistem enparanın tırnağı kadar olmazlar dandik play kartlarından çıkarttım 4 kere beni meşgul ettiler zamanımdan çaldılar öğrenci kimliğinin fotoğrafını çekip tanımlayamadılar 1 ay kadar kullandım kartı en sonunda borcu olan kartı öğrenci kimliğimin kabul edilmediğini öne sürerek kapattılar üstüne internette kredi kartlarımda gözükmeyen kartın hesap özetini de göndermeyip gecikmeye girince de pişkin pişkin gecikme uyarısı gönderip 6 lira aldılar neyin kafasıysa?? öyle boş boş duruyordu sürekli enparayı kullanıyordum son olarak bunu da görünce yok arkadaş kapattırıyorum bir daha da yapı kredi mi aman Allah korusun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fusion. -- 29 Ağustos 2014; 20:35:52 >
  • Yuru be Nuvoooo kim tutar seni
    400tl daha cepte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

İadeler ayin kacinda yatiyor arkadaşlar ben ilk defa bu ay katildim bilmiyorum o yüzden

11-17arası

• döviz hesabı açıp şubeden döviz çeken var mı ? müşteri hizmetleriyle konuştum şubeden döviz çekerken şube kesinti yapabilir dedi .
  • Öğrenim kredisi borcu olan , kyk yurt ücreti ödeyen arkadaşlar ,https://kyk.ziraatbank.com.tr adresinden yapılan ödemeler kampanya dahilinde..

Borç aylık 200 ise farklı günlerde 50X4 gibi yapılmasıda mümkün..
  • Arkadaşlar NUVO başvurusunu şubeden yapabilir miyiz?

Bizim peder'e de Nuvo alacağız. Sözleşme vs.. uzun iş. Şubeden gitsek yapsak olmaz mı?
  • şu nuvo hakkında her olumsuz mesajın altında ne işse, yok şu kadar para cebimde aslan nuvo kaplan nuvo mesajları oluyor..

yahu konudışı diye bi bölüm var zaten, ağır ergenliğin anlamı nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Seni sevmeyen ölsün NUVO :)

Adamsınız beee her 50 TL yi kim kime verir. Hemde 200TL harcamaya 50 TL.

Fırsatın Kralı NUVO

Ben 100 liraya (iki kere 50lira harcamaya) 40 TL veren banka tanıyorum. Hem de istisnasız her ay veriyor. Üstelik bunun için kurye kimliğimizin fotoğrafını da çekmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Seni sevmeyen ölsün NUVO :)

Adamsınız beee her 50 TL yi kim kime verir. Hemde 200TL harcamaya 50 TL.

Fırsatın Kralı NUVO

Ben 100 liraya (iki kere 50lira harcamaya) 40 TL veren banka tanıyorum. Hem de istisnasız her ay veriyor. Üstelik bunun için kurye kimliğimizin fotoğrafını da çekmiyor.

Hangisi????

Kampanya tarihi uzatilmis mi ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheem -- 29 Ağustos 2014; 23:54:25 >
  • Haziran ayında nuvo tlcard ile otomatik ödeme talimatı veripte Ağustos ayında puanı yüklenen var mı?

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Arkadasim bende katiliyorum o dedigin kampanyalara ama sadece ayda iki kere harcama yapmadigim icin yetmiyor bana. Bence yuzde 25 gibi bir iade oranida oldukca iyi.

• 4 harcamanin farkli gün olmasi gerekir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sword88

Haziran ayında nuvo tlcard ile otomatik ödeme talimatı veripte Ağustos ayında puanı yüklenen var mı?

Benim yatmadı, şikayetvar a yazdım, dün mail geldi, en kısa zamanda yükle necek diye

• gesenturk kullanıcısına yanıt
    aynı yerden ise farklı gün fakat farklı yerlerden ise

örn : migros, kipa, bim, a101 ise aynı günde olabilir.
  • Arkadaslar A101 den avea tl yuklesek 4 alisteristen biri sayilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

Arkadaslar A101 den avea tl yuklesek 4 alisteristen biri sayilir mi?

Evet

• provizyonu çok sıkıntılı bu YKB nin

dr.com.tr de provizyon vermedi
    idefixe de provizyon vermedi
    pidem de provizyon vermedi
    telekomda provizyon vermedi
    bi GG de verdi nasıl verdiyse onu da

YKB altyapı berbat ya da benim kartta sıkıntı var
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.