Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.935
Cevap
253
Favori
692.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

"“4 Alışverişten 1’i Bedava” kampanyası Nuvo müşterilerine özel olup,
    5 Mayıs - 31 Aralık tarihleri arasında Nuvo TLcard ile yapılan internet üzerinden alışverişler dahil tüm alışverişlerde geçerlidir."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

kampanya uzatıldı sanırım

5 Mayıs - 31 Aralık tarihleri arasında Nuvo TLcard ile yapılan internet üzerinden alışverişler dahil tüm alışverişlerde geçerlidir."

evet bu iyi haber sene sonuna kadar 1 alışveriş bedava yazılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 27 Ağustos 2014; 22:43:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

kampanya uzatıldı sanırım

evet bu iyi haber sene sonyna kadar 1 tanezi bedava yazılmış

şimdi birşeye benzedi işte , tatilin 50TL si nuvodan ,%8'ide gezinomiden gelecek , en günlük odadan 30TL karım olacak

• Şimdi efsane oldun nuvo..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika haber, 200 TL daha cepte olacak :)

• Nuvonun sitesinde 5 mayıs-31 ağustos yazıyor aralık diye bir şey yok

• “4 Alışverişten 1’i Bedava” kampanyası Nuvo müşterilerine özel olup, 5 Mayıs - 31 Aralık tarihleri arasında Nuvo TLcard ile yapılan internet üzerinden alışverişler dahil tüm alışverişlerde geçerlidir.

Internet sitesinde böyle yazıyor. Eğer kampanya şartları degismezse 200 TL daha gelecek

• Benim hesap belge eksikliginden bole oldu karti hala kullana biliyozmu ???

İcinde paralarim varr

• Mobil nuvo'da daha düzeltme yapmamışlar evet internet sitesinde değiştirilmiş. İyi 200 kağıt daha cepte

• Benimde 2 gün önce bloke olmuştu. Bankaya gittim güncelleme yaptılar ertesi gün açıldı. Ayrıca blokeli olduğu halde nuvo kart kullanılabiliyor. Müşteri hizmetlerinin yalancısıyım.

• Belge eksik diye 2 kere kimlik cekmeye geldi kurye 2 ay evvel. 3.ye de gelecegiz deyip bekletti, gelmedi. Iki gun once gece yarisi mesaj geldi, sozlesmeniz eksik oldugundan hesaplariniz donduruldu seklinde. Ertesi gun otomatik odemem vardi. Ogrenci halimle 200-300 liram icinde kaldi. Fatura pesinde gezdim sicakta bunlar yuzunden. Simdi de aktive ettirmeyecegim, parami alip kredi kartiyla beraber kapattiracagim. Ayda 50 lira icin bankanin kopegi olmaya degmez. Baska bankalar bu tarz sikintilarda haber veriyor 3 gun icinde ugrayin gibisinden. Bunlar çat diye kapatiyor. Yaziklar olsun.

• arkadaşlar son aylarda bankalar kampanyaları acayip derecede artırdı bilmem yanılıyormuyum
  • bu arada internet şubesine girerken benim nuvo da dün blokelendi belge eksik vs mesajı geldi,bugün kendiliğinden intenet şubesi açıldı hala belge istiyorlar mı bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskader

Aynı sorun bende de oluştu hesaba girmeye çalıştığım da eksik evrak nedeniyle hesabınız bloke edilmiştir uyarısı çıkıyor
    Tam da fatura talimatlarının günüydü Ancak yarın bankaya gidip sorunu çözmeye çalışacagım. yoksa hem 50 tl 4de1 hemde fatura kampanyaları boşa gidecek.

Bugün gidip nuvo hesabımıza sözleşme imzaladık kimlik aldılar Daha sonra anında aktif oldu.
  • Arkadaşlar kızmazsanız bir şey soracağım. Ben YKB müşterisi değilim. Kuryenin, kimliğimin fotoğrafını çekmesini istemiyorum. Bu Nuvo'ya direk YKB şubesinde de başvurabiliyor muyuz? Yoksa illa ki kuryeye kimliğimizi kaptıracak mıyız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de enpara gibisi yok.Hızlı ve kaliteli hizmet!
  • Sabah baktigimda yaz boyunca 4 alisveristen biri bedava 31 agustos son yaziyordu. Simdi ise yil sonuna kadar diyor. 3 ay once basvumustum dun aktif oldu hesabim iyide odu bu kampanya :)

• bana da bloke mesajı geldi....şaka gibi....bu kadar amatörlük olmaz yaaa pesss.

hayatta bankaya falan gitmem kapatsın g.rz.kler...

siz siz olun sakın nuvo da bir kuruş bile para tutmayın...

nuvo dünyası kötü sürprizlerle dolu...
  • Nuvoda belgelerin kabul edilmeyisinin sebebi kuryelerin ellerinde genelde discovery midir nedir telefonlar oluyor haliyle fotolar net gorunmuyor kabul etmiyorlar adam gibi kuryelere kimlik tarayici verseler sorun olmayacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

bana da bloke mesajı geldi....şaka gibi....bu kadar amatörlük olmaz yaaa pesss.

hayatta bankaya falan gitmem kapatsın g.rz.kler...

siz siz olun sakın nuvo da bir kuruş bile para tutmayın...

nuvo dünyası kötü sürprizlerle dolu...

Nuvo kendi kendini bitirmiş oldu şu olaydan sonra nuvo ya para da fatura da baglanmaz.

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.