Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    47 yi neye göre hesapladın bilmiyorum ama, senin 50 tl iade alman normal.

önemli olan şu: o ayki toplam işlemin 200 tl üstü olsun ve işlem sayın 4 ve üstü olsun 50 tl iade alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

+50 TL yatmış :)

35 + 35 + 35 + 35 + 75 şeklinde 5 alışveriş yapmıştım

Alışverişlerden en düşük tutarlısı değil miydi, son 3-4 haftadır konuyu takip edemedim değişiklik mi oldu?

Toplam tutarın %25'ini alıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzkar

quote:

+50 TL yatmış :)

35 + 35 + 35 + 35 + 75 şeklinde 5 alışveriş yapmıştım

o alışveriş tutarlarına göre en fazla 45 tl yatması lazım

4 adet 35TL + 1 adet 75TL = 215TL yapar. Dolayısı ile 50TL yatması çok normal. Kampanyada en düşük olanı iade edilir diye bir kural yok. Konunun geçmiş sayfalarını okursanız bu şekilde yatan bir çok kişi mevcut. Zaten bende 35TL 4 adet alışveriş yaptıktan sonra forumdaki arkadaşların 200TL'ye tamamlarsanız 50TL iadeyi alırsın demesi üzerine gidip 75TL lik 5. alışverişimi yaptım. Nitekim haklı çıktılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erakan

Arkadaslar, nuvo'nun 1 aylık vadeli mevduat faizi su anda ne kadar?

31 temmuza kadar verirseniz %10
  • Nuvo, enpara gibi çalışmıyor mu ?

Az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm. Pek bilgili gelmedi bana.

Öncelikle nuvo üzerinden Swift ile para gönderimi yapılamıyormuş ama swift ile para alınabiliyormuş.

Buna ek olarak şubeden de döviz hesabındaki parayı dolar olarak çekebiliyormuşum.

Müşteri hizmetleri bu bilgiyi verdi fakat emin olamadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosark

quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

Nuvo ile Ankarakart'a yükleme yaptım, umarım sorun çıkartmazlar ve 50 TL iademi hesabıma yatırırlar..

Gelirse haber edin hocam

Arkadaşlar Nuvo ile Ankarakart'a yükleme yapmıştım bir defa dediğim gibi. Bunu da kabul etmişler ve iademi yatırmışlar. Ankarakart'ı olanlara hayırlı uğurlu olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal_.1987

quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

3 alışveriş 1 tanede nuvo sitesinden fatura yatirdim.hesabma yatmamis. İtiraz maili attim bakalim ne cevap gelecek.

Nuvo sitesinden yaptiginiz fatura odemesi sayilmaz yani iade alamazsiniz hocam.

Biyerde yazıyor mu?

• quote:

quote:

quote:

3 alışveriş 1 tanede nuvo sitesinden fatura yatirdim.hesabma yatmamis. İtiraz maili attim bakalim ne cevap gelecek.

Biyerde yazıyor mu?

Bir yerde yazmasına gerek yok hocam, bankanın sitesinden yaparsan hiç bir banka kabul etmez, sadece Nuvo değil yani

Ama kurumun kendi sitesinden ödemeyi yapsaydın olurdu

• quote:

quote:

quote:

Biyerde yazıyor mu?

Kampanyanın şartı;
    iadeye hak kazanılabilmesi için kartın illa fiziki yada sanal pos cihazında kullanılması gerekiyor.

Ekleme: yani sadece kart ile yapılan harcamalar iade kampanyasına dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GlamourSS -- 19 Temmuz 2014; 14:14:43 >
  • benim gibi iadesi yatmayan var mi?Ne oldu benim iade ya?Aradim herkesin iadelerini yatirmadik diyor.Yatacak dedi ama hala yatmadi.

• arkadaslar bu kart ile internetten alisveris yapmak icin kart acildiktan sonra herhangi bir islem yapmaya gerek var mi?
    2.sorum biliyosunuz artik yurtkur odemeleri de kredi karti ile yapilabiliyor yurtkur odemesi yapsak geri iade alabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: saubjk06

arkadaslar bu kart ile internetten alisveris yapmak icin kart acildiktan sonra herhangi bir islem yapmaya gerek var mi?
    2.sorum biliyosunuz artik yurtkur odemeleri de kredi karti ile yapilabiliyor yurtkur odemesi yapsak geri iade alabilir miyiz?

kart acildiktan sonra para yatirip hemen kullanmaya baslayabilirsiniz(sifre belirleme vs. asamalari var elbette)
    Yurtkur odemeleri olur herhalde.3d secure ile alibiyorsa gecmesi lazim.Ben osymye sinav odemesi yaptim mayista sorun olmadi iadede.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

quote:

Orijinalden alıntı: saubjk06

arkadaslar bu kart ile internetten alisveris yapmak icin kart acildiktan sonra herhangi bir islem yapmaya gerek var mi?

kart acildiktan sonra para yatirip hemen kullanmaya baslayabilirsiniz(sifre belirleme vs. asamalari var elbette)
    Yurtkur odemeleri olur herhalde.3d secure ile alibiyorsa gecmesi lazim.Ben osymye sinav odemesi yaptim mayista sorun olmadi iadede.

tesekkurler

• Nuvo TL kartimda olup da kullanamadığım 11 TL Worldpuan vardı, bugün o Worldpuan playcard ima geçmiş, mobil uygulamadan görüyorum. Sizde de öyle olmuş mu?

• Nuvo Kartlarımı BKM eXpress de kullanamıyorum aynı sorunu yaşayan var mı

• bu novo'nun hiç bir aidatı yıllık ücreti vs. yok değil mi?
  • nabiaga kullanıcısına yanıt
    Hayır herhangi bir kart ücreti veya yıllık ücret alınmıyor
  • komik gelebilir ama soyle birsey aklıma takıldı bu karttaki wp yi adiosa aktarabiliyor muyuz?
  • 50 50 50 50 ye 50 tl yatmıs
  • quote:

Hayır herhangi bir kart ücreti veya yıllık ücret alınmıyor

kredi kartlarının var sitelerinde tüm kartları yazmışlar.hes.işletim eft vs.yok anladığım kadarıyla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.