Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sıkıntı olmaz.
    Bankada bilgilerin olduğu için sözleşme falan olmaz kartın 1 hafta gelir en geç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macnair

Nuvo TL Card'ımda 11 TL puanım var. Müşteri hizmetlerini arayıp adiosa aktarmak istediğimi söyledim. Nuvo'dan adios karta hiçbir şekilde puan aktarılmadığını söyledi. Daha önce bu forumda aktarıldığı söyleniyordu. Değişti mi?

Nuvo tl kartimla alisverislerden kampanyalardan kazandigim puanlar ertesi gun world kartima aktariliyor ve bunun icin hicbir sey yapmadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devrimkaratas

quote:

Ardakşlar, Nuvo kartımdaki puanımı slip dışında nasıl görebilirim?

Bir de kartımdaki puanın adiosa otomatik aktarılması içi ne yapmalıyım?

Artık puanlar nuvo internet bankacılığından görülebiliyor. Kartlarım - banka kartlarım - kart bilgileri - puan bilgileri...
    Puanın adiosa aktarılması için ban bi şey yapmıyorum. Kendi aktarıyor.

lütfen girip bakmadan buraya yazmayın. nuvo int şubede banka kartlarının altına puan bilgisi bolumu koymuşlar ancak kartta puan olsada orda gözükmüyor. bu daha önce burada konusuldu bir suru adam bu mesajları okuyup puan yok diye puanları kullanamıyor. o bolum ya aktif değil yada millet 0 sansın kullanamasin diye konuldu bu arada YKB seni yine liyorum...

• Arkadaşlar şimdi benim kartım eylül ayında geldi ben para yükleyip alışveriş yaptım 25 iadem kasımda gelecek sanırım

Bu ay 200 lira yüklesem ve harcasam iadem gelir mi diğer ay ? Hala geçerli mi o kampanyası ?
  • Nuvo ile cinenaximum bileti alınabiliyor mu denediniz mi arkadaşlar .

• quote:

Orijinalden alıntı: maydoganlar1156

quote:

Orijinalden alıntı: devrimkaratas

quote:

Ardakşlar, Nuvo kartımdaki puanımı slip dışında nasıl görebilirim?

Bir de kartımdaki puanın adiosa otomatik aktarılması içi ne yapmalıyım?

Artık puanlar nuvo internet bankacılığından görülebiliyor. Kartlarım - banka kartlarım - kart bilgileri - puan bilgileri...
    Puanın adiosa aktarılması için ban bi şey yapmıyorum. Kendi aktarıyor.

lütfen girip bakmadan buraya yazmayın. nuvo int şubede banka kartlarının altına puan bilgisi bolumu koymuşlar ancak kartta puan olsada orda gözükmüyor. bu daha önce burada konusuldu bir suru adam bu mesajları okuyup puan yok diye puanları kullanamıyor. o bolum ya aktif değil yada millet 0 sansın kullanamasin diye konuldu bu arada YKB seni yine liyorum...

yapikredi atm'lerine kartı takınca puan gözüküyor mu?

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    O linki banada atarmısın o işi herkez yapar gibi arkadaş yok böyle bir şey. Benim haladaha bkm 75/15 yatmamış. 3 soru sorsam en azından 2 tanesini bilemiyorlar link atıyorlar.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    kariyerim.yapıkredi.com gibi bişeydi googleye yapı kredi kariyerim yazın çıkar ben baktımda karışık geldi bayağı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lethanol

play başvurunuzun geçerli olabilmesi için güncel gelir belgeniz ile birlikte en yakın şubemize başvurabilirsiniz diye mesaj geldi bu ne anlama geliyor play kartım gelmicekmi

yokmu yardımcı olabilecek
  • Merhabalar ,

Başvurdum kuryeye teslim edilmiş. Sormak istediğim şey öğrenci iseniz öğrenci belgesi diyor. Ben kredi kartı başvurusu yapmadım sadece banka kartı alacağım öğrenci belgesinin fotoğrafını çekmemize gerek var mı ?
  • h4rml3ss kullanıcısına yanıt
    Bende öğrenci olarak başvurmuştum aslında bir farkı yok normal başvuru ile öğrenci kartının fotoğrafını çekti kurye.

Edit: Benimkide normal nuvo tl kart idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 4 Ekim 2015; 13:01:48 >
    Sanırım alımı durdurmuşlar çağrı merkezi var onada eğitimle alıyorlar birde git eğitim al.
  • Nuvo 3d odeme sistemine kayıt olduktan sonra bkm express e ekledigim nuvo tl kartımla bir ürün alırken bkm express ile demem yeterli mi %25 iade için? 3d den başka ne denilmek istenilmiş anlamadım.

• Gittigidiyor'dan alışveriş yapsak iade gelir mi?

• quote:

Nuvo TL Card'ımda 11 TL puanım var. Müşteri hizmetlerini arayıp adiosa aktarmak istediğimi söyledim. Nuvo'dan adios karta hiçbir şekilde puan aktarılmadığını söyledi. Daha önce bu forumda aktarıldığı söyleniyordu. Değişti mi?

Banka kartı/kartlarınızdan kazanmış olduğunuz Worldpuan'lar kredi kartınızın bulunması halinde her gün 00:00' dan sonra otomatik olarak aktarılmaktadır.Müşteri temsilcisi sizin manuel olarak aktarmak istediğinizi anlamıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Merhaba arkadaslar.

Nuvo tl kart basvurusu yapmis oldugum gun Yapi Kredi Internet subesine giris yaptim. Onemli bir isim vardi. Bu durumda kart iptal mi oldu? Daha kart kuryede ve kimlik fotografi filan cekilmedi.

**Yapi Kredi Internet Bankaciligina da isim acil oldugu icin bi anlik dalginlikla girdim. Sonra cikis yapinca aklima geldi. Eger iptal olduysa bir daha basvuru yapayim.

Müşteri hizmetlerini arayarak Nuvo üyeliğinizi tekrar aktif edebilir,yine aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    Banka Worldpuanlar kullanılmasın diye böyle bir yaptırım uygulamıyor,uygulasa banka kartı ile Worldpuan kazandırmaz.Worldpuanlarınızı müşteri hizmetlerinden sesli yanıt sistemini kullanarak ''Worldpuan'' diyerek ve ardından kart şifrenizi tuşlayarak 55 saniyede müşteri temsilcisine bağlanabilir,üye işyerlerindeki poslardan sorgulayabilirsiniz.ATM'lerden şu an için Worldpuan sorgulaması yapılamamaktadır,banka kartı puanları ile ilgili güncelleme bittiğinde tekrar aktif edilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 4 Ekim 2015; 13:55:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isilc

Arkadaşlar şimdi benim kartım eylül ayında geldi ben para yükleyip alışveriş yaptım 25 iadem kasımda gelecek sanırım

Bu ay 200 lira yüklesem ve harcasam iadem gelir mi diğer ay ? Hala geçerli mi o kampanyası ?

Eylül ayında alışveriş yaptıysanız iadeniz bu ay(ekimde) yatırılır.Bu ay alışveriş yaparsanız iadeniz gelecek ay(kasımda) yatırılır.Kampanya detaylarında 31 Ekim'e kadar geçerlidir.Kampanya sene sonuna kadar uzatılacak,herhangi bir değişiklik olduğunda yine burada ilan ederim.
    Teşekkürler ,

Öğrenci kartım aynı zamanda Banka Kartı / Kredi Kartı ( ZİRAAT KAMPÜSKART ) arka yüzünde kart bilgileri var yani o yüzden pek vermek istemiyorum. Yada sadece ön yüzü çektireceğim.
  • quote:

quote:

play başvurunuzun geçerli olabilmesi için güncel gelir belgeniz ile birlikte en yakın şubemize başvurabilirsiniz diye mesaj geldi bu ne anlama geliyor play kartım gelmicekmi

yokmu yardımcı olabilecek

Öğrenci iseniz öğrenci belgeniz ile;

Kefilli öğrenci iseniz;Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaportun fotokopisi
    Gelir belgesi
    Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu bu belgeler ile şubelere başvurmanız gerekmektedir.Play Card'ınızı şubelere giderek başvuru yaparak da alabilirsiniz,adresinize yönlendirilmesini veya şubeden teslim alma işlemlerinizi portföy yöneticilerine belirtebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.