Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hayatgezi

quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Hayır.

teşekkürler zaten banka kartı ile ödeme yokmuş.

Bir sorum daha olacak bkm ile 75 üzeri alışveriş yapsak yine %25 indirimden faydalanabiliyormuyuz?

Evet ya 3d olarak yada bkm ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musdincer

bende biliyorum online alışveriş olacağını, fakat kamil koç, pamukkale'de kullanılmıyor. Bildiğiniz ve aldığınız bir firma var mı diye soruyorum

Metro.

• temmuz 75/15 halen yatmadı, puan kullanım 25te sondu

• migros sanal markette vuvo geçmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musdincer

migros sanal markette vuvo geçmiyor mu?

Yok hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sorum olacak. Nuvo ile online alisveris yapamadigim site var.3d odeme olmadigi icin sitede telefona mesaj gelmiyor. Dolayisiyla alamiyorum.Ama nuvo yu BKM ye tanimlayarak o sekilde alabilir miyim? Ve de BKM ile almam durumunda iadesi gelir mi?

• capable_dou C kullanıcısına yanıt
    bkm varsa gelir
  • arkadaşlar nuvoya yeni üye olmak istiyorum fakat ykb hesabımda mevcut.. yine de üye olmak istiyor musunuz diyor? bunu neden soruyor? o ayrı bu ayrı değil mi ? finansbank ve en para gibi değil mi yani ?
  • vibisi V kullanıcısına yanıt
    Nuvolu olunca yapı kredi internet sitesi ile bağlantın kopuyor. Bütün işlemlerini nuvo üzerinden yapmak zorundasın. O yüzden soruyor. Yapı kredi hesabın varsa nuvo başvuru işlemlerin daha hızlı sonuçlanıyor.
  • Arkadaşlar birisi kartsız atmden nuvo hesabıma para yatırabilir mi hesap nosu yeterlimi yoksa ibanmı girmesi lazım?
  • benim paket hala dağıtıma hazırlanıyor. 1 haftayı geçti. yapabileceğimiz bir şey yok mu? bu aya yetişir harcarım diyordum ama yetişmeyecek anlaşılan.
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    Yok gibi. Bu hafta da bitti, pazartesi ikinci hafta olacak. Hala dağıtıma hazırlanıyor yazıyor. Şikayet edilse de arayıp söyledikleri şu: "kurye şirketine acil teslimat için bilgilendirme yapıldı." Yapabildikleri tek şey bu. Bu hafta üç kere aradılar, hepsinde de aynı replikleri söylüyorlar. Başka bildikleri yok.
  • altın alım işlemi nasıl oluyor indirimle?
  • Boynerin uygulaması 3d açıkmı arkadaşlar deneyen oldu mu yoksa siteden mi almam lazım 3d için
  • alfista A kullanıcısına yanıt
    Worldcard dan yıllık kart ücreti alabilir. Oraya reklam gibi mevcut tıklanmış çıkıyor. Sadece nuvoyu tıklayıp nuvocardı alın bence amaç nuvo ise. Esnek hesabı ben kapattırdım sevmiyorum. Esnek için bi ücret olmamalı.

• arıyorum bulamadım soruldu ama kızmayın
    vodofone tl yükleye hangi site iade veriyordu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Nuvolu olunca yapı kredi internet sitesi ile bağlantın kopuyor. Bütün işlemlerini nuvo üzerinden yapmak zorundasın. O yüzden soruyor. Yapı kredi hesabın varsa nuvo başvuru işlemlerin daha hızlı sonuçlanıyor.

Keşke öyle olsa hocam
    Yapikredi müşterisiydim nuvoyla geçişim 66 gün sürdü

• Anne Lütfen.com da iade alınır mı? bilgisi olan? iLLA 3d ile mi ödeme yapılması gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi screamtoronto -- 27 Ağustos 2015; 22:49:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

Anne Lütfen.com da iade alınır mı? bilgisi olan? iLLA 3d ile mi ödeme yapılması gerekiyor?

İlla 3d yada bkm.

• quote:

Orijinalden alıntı: nihat11705

arıyorum bulamadım soruldu ama kızmayın
    vodofone tl yükleye hangi site iade veriyordu ?

http://www.n11.com/tl-yukleme/vodafone
  • 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.