Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su konuyu kilitleyip enparacı nuvo kullananlar ve nuvo kullancıları olarak iki konu açılmalı artık. Enparacılar kendi konularında yazmaya devam etsinler Güle güle nuvo demeye.yok 3 güne gelmiş yok müşteri hizmetleri iyiymis. Onu kullan o zaman burda gelip nuvoya laf söylemenin bi anlamı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Geçerli olmaktadır,alışveriş yapabilirsiniz.

her şeye bi cevabın var hocam maşallah:) kampanya uzaması hakkında da bi fikrin var mı acaba değilse 16 Nisanda( büyük ihtimal iade tarihi) 2015'in en büyük çaplı müşteri kaybeden firması olur nuvo

bu ergene itibar etmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 bkm express ile 11 tl indirim yapıyor nuvo ile bkm üzerinden ödeme yapınca da iade alınabiliniyor mu ?
  • Arkadaşlar bu ne demek birisi bana açıklasın
    Nuvo'ya hos geldin! Yapi Kredi Bireysel Internet veya Mobil Sube'ye giris yapman durumunda Nuvo uyeligin iptal edilecektir. Detayli bilgi 0850 222 0 555

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • junkyard16 J kullanıcısına yanıt
    Konuda olumlu/olumsuz tecrübeleri paylaşmanın neresi kötü?

Ben konudaki olumsuz yorumları gördüğüm halde dışarıdan arkadaş tavsiyesiyle başvuru yaptım nuvoya ama dertsiz başıma dert aldın demekki neymiş konulardaki olumsuz yorumları daha fazla dikkate almak lazımmış.

Ayrıca bu konuları firmalarında takip ettiğini düşünüyorum olumsuz deneyimleri okusunlarda kendilerine çeki düzen versinler.

• Burda olumlu/olumsuz fikir paylaşmaktan çok nuvoyu yerme enparayı ovme var. Ilk çıktıkları günden beri nuvo enpara igaranti cepteteb ne varsa kullandım. Ayrıyetten 3 4 banka ile daha çalışıyorum. Hic birinde burada yazıldığı kadar abartı birşeye denk gelmedim. Nuvoya başvuran canakkalede oturan arkadaşıma 3 günde geldi kart aynı gün aktif oldu, Giresundaki arkadaşıma da aynısı oldu. Illa olumlu şeyleri de mi yazalım sizin enparayı ovdugunuz gibi sanki babanızın şirketi. Her ay nakit 50 tl hesabınıza yatıran banka var gelmis burda başka kampanyasız şeyleri ovuyorsunuz. Bu arada "kampanya devam etmezse Güle güle nuvo, çekmeyeceye atacağım seni nuvo, hesabımı nasıl kapatırım nuvo"

• Enpara ile mukayese bile edilemez...
    7 şubat'ta başvuru yaptım bu hafta kullanıma açıldı...
    Nerede oturuyorum dersiniz...
    Ankara Çankaya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civil engineer -- 27 Mart 2015; 17:30:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: civil engineer

Enpara ile mukayese bile edilemez...
    7 şubat'ta başvuru yaptım bu hafta kullanıma açıldı...
    Nerede oturuyorum dersiniz...
    Ankara Çankaya...

Bende 7 şubatta basvurdum kart geldi sözleşme gelmedi hala bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uygulamada hesap hareketleri nerede

• Mart sonu geldi çattı. 50 TL iade Kampanyası devam edecek mi acaba

• Hükümran kullanıcısına yanıt
    Ben her gun aradım...
    Boş bırakma hocam...
  • Nuvo Mobil Bankacılık’a
    giriş yap, 30 TL Puanı kap!

akşam böyle bir mail geldi bilgisi olan arkadaşlar ne olduğu konusunda bilgi verebilirmi ?
  • s7ev7e7n S kullanıcısına yanıt
    size ozel mi birde mesaji komple paylassaniz isim ve gizli kalmasi gereken bilgileri yazmadan?

• quote:

Orijinalden alıntı: meter90

size ozel mi birde mesaji komple paylassaniz isim ve gizli kalmasi gereken bilgileri yazmadan?

http://www.nuvo.com.tr/kampanyalar/nuvo-kampanyalari/kampanya-detay/mobil-bankacilik-giris-yap-30tl-puani-kap.aspx

bana sms gelmedi arayan soranda olmadı sadece mail geldi. Anlamadığım bir şey daha var yapı kredi vadesiz normal banka hesabım vardı aylar önce nuvo ya başvurdum o hesabı bağlamışlardı bende kıllandım vadesiz hesabı kapattım şubeden. bir kaç gün sonra aradım nuvo yu dedim benim aktif hesabım var mı hayır dediler. Bende vadesiz hesabımı kapattım nuvo kartım 1 hafta önce geldi onu kapatma talimatı vermedim ki dedim bilemiyorum şubeyle görüşün dendi bende hiç üstüne düşmedim ara ara nuvo dan mailler geliyor, online işlemlerede girebiliyorum hatta az önce nuvo online işlemlerden vadesiz hesap bile açtım anlamadım ki şimdi bana ne normal yapı kredi vadesiz hesabı ne nuvo bankamızla ilişiğiniz yok dendi şimdi durum böyle
  • meter90 M kullanıcısına yanıt
    Mailde isim veya başka bir bilgi yok, sadece banner var. Nuvonun klasik kullandığı bannerın ortasında Mobilden giriş yapın 30 TL puan kazanın diyor. Evde 4 kart var, birisine mail geldi, birisine de sms geldi. Kişiye özel muhtemelen.
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    4 ten ikisine gelmis
    2si hic kullanilmadi mi? veya daha fazla mi kullanildi?

bankalar kullanan ve kullanmayan diye kampanyalar yapiyor
    tebten 30ar tl
    enpara 1 sene kullanmadigimiz karta hediye kumbara gondermisti ondan soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: s7ev7e7n

Nuvo Mobil Bankacılık’a

akşam böyle bir mail geldi bilgisi olan arkadaşlar ne olduğu konusunda bilgi verebilirmi ?

Bu mesaj mobil subeyi genelde kullanmayanlara geliyor.surekli mobil subeye giris yapana ne diye 30 tl puan versinler degil mi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Mailde isim veya başka bir bilgi yok, sadece banner var. Nuvonun klasik kullandığı bannerın ortasında Mobilden giriş yapın 30 TL puan kazanın diyor. Evde 4 kart var, birisine mail geldi, birisine de sms geldi. Kişiye özel muhtemelen.

Kişiye özel hocam zaten linkte açıklama mevcut. Bana telefondaki hatun ne yapı kredi vadesiz hesap ne nuvo hesabım olmadığını söyledi peki bu mail bana neden geldi,nuvo internet şubeye giriş yapıp nasıl nuvo vadesiz tl hesabı açtım ilginç bir durum illa 30 lira verelim diyorlarsa bana uyar cepten giriş yaptım nuvo uygulamasına
  • quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

quote:

Orijinalden alıntı: s7ev7e7n

Nuvo Mobil Bankacılık’a

Bu mesaj mobil subeyi genelde kullanmayanlara geliyor.surekli mobil subeye giris yapana ne diye 30 tl puan versinler degil mi.

Bilmiyorum hocam benim en son bildiğim yapı krediyle hiç bir ilişiğimin hesabımın olmadığıydı şimdi bu mail napıcaz alıcaz o zaman 30 lirayı sigara parası yapıcaz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: meter90

4 ten ikisine gelmis
    2si hic kullanilmadi mi? veya daha fazla mi kullanildi?

bankalar kullanan ve kullanmayan diye kampanyalar yapiyor
    tebten 30ar tl
    enpara 1 sene kullanmadigimiz karta hediye kumbara gondermisti ondan soruyorum.

Aynen öyle 4 karttan birisi benim aktif kullanıyorum bana gelmedi hiçbirşey. Diğer 3ü yeni alınmıştı, daha mobil bankacılığa giriş yapmamıştım. İkisine mail ve sms geldi.

@s7ev7e7n Nuvo müşterisi olmuşsunuz ondan sonra kapatmışsınız hesapları, kartınız hala aktifmiş demekki, yeni vadesiz hesap açıp karta bağladıysanız kart kullanılabilir durumda ise puanınız gelir.
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.