Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.935
Cevap
253
Favori
692.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gozel2121

Nuvo kartim var world kartta çıkartmak istiyorum kartı alırken yapi kredi müşterisi olursanız nuvo kartınız iptal olur diye bi mesaj gelmişti bilenlerden yardim istiyorum world kart cikartabilirmiyim

aynı sorunun cevabını ben de merak ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenmavi

Bu mesaj silindi.
    Edit: Silinmesi gereken içerik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eaglemania -- 2 Mart 2015; 2:10:15 >
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    Merhaba mesaj silinmistir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhaba mesaj silinmistir

Teşekkürler hocam, bende alıntı yapmışım, bende siliyorum.

iyi forumlar.
  • Arkadaşlar tam anlayamadığım bi konu var. 200 liralık bir tane alışveriş yapsam yeterli mi 50 lira iadeyi alabilmek için?
  • Tem_Mus kullanıcısına yanıt
    E Ticaret sitelerinden 200 tl yeterli olacaktir

• quote:

E Ticaret sitelerinden 200 tl yeterli olacaktir

Ben de toplam 4 alışveriş anladım nasıl anladıysam. Cuma günü kart bana geldi şubat ayı için alışveriş yapmadım yani :)

Bağıra bağıra gitti 50 TL.
  • Açıkçası ben bu kampanyadan hiç yararlanmadim o yuzden siize de yanlis bilgi vermek istemem kontrol edeyim bir kampanya koşullarını

• Arkadaşlar bu nuvoyu kullanınca 444 0 444 işlem yaptırınca nuvo iptal mi oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigovic

quote:

Orijinalden alıntı: gozel2121

Nuvo kartim var world kartta çıkartmak istiyorum kartı alırken yapi kredi müşterisi olursanız nuvo kartınız iptal olur diye bi mesaj gelmişti bilenlerden yardim istiyorum world kart cikartabilirmiyim

aynı sorunun cevabını ben de merak ediyorum..

İptal olmaz, alabilirsiniz. Nuvo yerine Yapı Kredi internet bankacılığı sayfasına girerseniz iptal olur sadece, dikkat edin yanlışlıkla falan girmeyin. Nuvodan ayrılırsanız da iptal olur tabi. Ben Play card kullandım nuvoyla birlikte. World de kullanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İ çanadolu Çocuğu -- 2 Mart 2015; 12:32:16 >
  • Tem_Mus kullanıcısına yanıt
    Evet yeterli. 2014teki kampanyada 4 alışveriş zorunluluğu vardı. Bu sene yok öyle bir zorunluluk. İnternet ve eğlence, kafe, restoran harcamaları dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeus_Ferre

Arkadaşlar bu nuvoyu kullanınca 444 0 444 işlem yaptırınca nuvo iptal mi oluyor?

Yaptıramazsın. Telesekreter o numaradan seni direk nuvo telefon şubesine aktarır.
  • Zeus_Ferre kullanıcısına yanıt
    Olmaması lazım hocam. Şİfre işlemlerni ordan yapmıştım ben ancak değişmiş olabilir. Siz 0850 222 0 555 numarasını arayın, sıkıntı olmasın
  • İ çanadolu Çocuğu kullanıcısına yanıt
    normalde işim olunca 444 0 446 dan direk bağlanıyordum ama bu nuvo olunca işler karıştı
    herşeye kartı iptal ettikleri için birdaha birdaha uğraşmak istemiyorum açıkçası
  • Yeni üye olmaya çalışıyorum.
    Girmiş olduğunuz telefon numarası sistemimizde kayıtlı değil, en yakın şubeye başvurun diyor.
    Zaten yeni üye olcam sizde nasıl kayıtlı olsun numara...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

Yeni üye olmaya çalışıyorum.
    Girmiş olduğunuz telefon numarası sistemimizde kayıtlı değil, en yakın şubeye başvurun diyor.
    Zaten yeni üye olcam sizde nasıl kayıtlı olsun numara...

aynısını bana da yaptı. bunlar yaptığı işin ciddiyetini anlamamış zaten. bankaya gidecek olsam şubesiz bankacılığı ne yapayım?
  • Hepsiburada dan alışveriş yaptım geçen ay bakalım iade ne zaman gelecek ilk defa yararlanacağım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba aranızda bu aralar nuvo'ya başvuru yapmış olan var mı ? İki haftadır aralıklarla deniyorum her seferinde aynı aşamada bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

Geçen ay hb dışında altın alıp iade alan var mı maygold'u kabul edecekler mi acaba ?

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Bilen varsa beni de alıntılasın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.f

quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

Geçen ay hb dışında altın alıp iade alan var mı maygold'u kabul edecekler mi acaba ?

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Bilen varsa beni de alıntılasın lütfen

neden trilyonluk alışveriş mi yapacaksın
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.