Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ininal online bakiye yükleme kabul ediliyormu acaba bilgisi olan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sempatikboy666 kullanıcısına yanıt
    Haftasonu olduğu için her site altın fiyatlarını yükseltir. Dün hepsiburada'dan 99.5 tlye aldım. Kargo ücretsizdi. Şu an mygolddan alabilirsiniz.
  • Beyler ben şubat ayı için n11 den çeyrek aldım bozdurdum, mart ayında da 2 gram alıp satam diyorum puan gelirmi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: original_life

Haftasonu olduğu için her site altın fiyatlarını yükseltir. Dün hepsiburada'dan 99.5 tlye aldım. Kargo ücretsizdi. Şu an mygolddan alabilirsiniz.

dogru ya aklımdan çıkmış keşke dün alsaydım... maygold da 6 lira kargo çıktı bankaya altın hesabı yolluyormuş ama o bankaların hiç biriyle çalışmıyorum ya..
    Şu cephaneci nasıl ki bir ara konusu vardı galiba alan satan oldu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: sempatikboy666

quote:

dogru ya aklımdan çıkmış keşke dün alsaydım... maygold da 6 lira kargo çıktı bankaya altın hesabı yolluyormuş ama o bankaların hiç biriyle çalışmıyorum ya..

Zaten maygold 5-6 komisyon ekliyor ödeme aşamasında. Tavsiye etmem. Grams.com.tr şuan en iyisi gibi görünüyor. Garantiyle çalışıyor maygolddan farklı olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ekrana yonledirmedi mi hepsiburada sizi.. ve burda 3d aktivasyonu basarili mi oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

Orijinalden alıntı: sempatikboy666

quote:

Zaten maygold 5-6 komisyon ekliyor ödeme aşamasında. Tavsiye etmem. Grams.com.tr şuan en iyisi gibi görünüyor. Garantiyle çalışıyor maygolddan farklı olarak.

buradada 103 lıra hocam hb ile aynı dun hata ettım haftasonu dıye dusunemedım neyse artık 0.5 lık 4 tane aldım 203 lıraya... 1 gr lık alsam 206 lıra

• quote:

Orijinalden alıntı: yigovic

bu ekrana yonledirmedi mi hepsiburada sizi.. ve burda 3d aktivasyonu basarili mi oldu?

Sorunsuz siparişi geçtim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigovic

Arkadaşlar 3D konusunda banka bizimle dalga geçiyor.. Nasıl mı?
    Bugün müşteri hizmetlerini aradım dedim 3D aktivasyonu olmuyor.. Nasıl olmaz ya dedi.. Bankamatikten şifrenizi aktive ettirdiniz mi dedi. Hayır dedim, Yeniden şifre belirleyelim bankamatiğe iki kere giriş yapın dedi tamam dedim. gittim denileni yaptım geldim tekrar denedim olmadı.
    bankayı ikinci kere aradım dedim bu olmuyor bi saniye bekleyin dedi. sonra dedi ki genel bi hata mevcut ierleyen saatlerde tekrar deneyin.
    bütün gün çeşitli saatlerde denedim olmuyor.

az önce bkmexpress e kartı tanıtmayı denedim. verdiği hata "bankanız sisteminde cep telefonunuz kayıtlı değil".. yoook artıkkk dedim, bana müşteri şifremin değiştiğini cepten bildiren bankaya bak sen : )

tüm bunların tek bir açıklaması var..
    yapı kredi bankası nuvo kartla bir tarih belirlemiş atıyorum 22 şubat.. bu tarihten sonra yeni kart alanlar şubat kampanyasına dahil olamasın internet işlemlerinden çakallık yaparak faydalanmasın diye kendi çakallığın daniskasını yapmış vaziyet bu..
    ben ayın son günü 28 şubatta da bu işin düzeleceğini düşünmüyorum.. 2 mart pazartesi düzelir ama..

Aynen dediğiniz gibi hocam. 1 haftadır sistem sıkıntılı. 3 haftadaır kartı kullanıyorum dışarda. Online alışveriş yapayım dedim lanet kart hiçbiyerde geçmiyor. 3d ekranı hata veriyor. 1 haftadır arıyorum dediğiniz gibi 3d sistemimizde genel bir hata mevcut 24 saat içinde düzelicek diyorlar. Gel gelelim 1 hafta oldu. en son arayıp nasıl bu kadar uzun sürer dalga mı geçiyorsunuz dedim ara sıra deneyin olursa olur diyebildi temsilci

• Arkadaşlar bugün Şubat ayi VISA kampanyasinin son günü, son 30 TL yi harcamayi unutmuşum. NUVO hesabima NUVO hesabindan acil 30 TL yollayacak varmi. Vakifbank veya enparadan geri ödeyeceğim aninda. Yardimci olmak isteyen arkadaşla PM den görüşelim teşekkürler

• Merhabalar, bugün internetten alışveriş yaparsak iade alır mıyız acaba ? Ayın son günü ve cumartesi olması sebebiyle bir sıkıntı olur mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilmavi

Arkadaşlar bugün Şubat ayi VISA kampanyasinin son günü, son 30 TL yi harcamayi unutmuşum. NUVO hesabima NUVO hesabindan acil 30 TL yollayacak varmi. Vakifbank veya enparadan geri ödeyeceğim aninda. Yardimci olmak isteyen arkadaşla PM den görüşelim teşekkürler

30 TL gönderimini yapan ankizmir nickli arkadaşa güven ve ilgisi için çok teşekkür ediyorum

Ayrıca yardım teklifinde bulunan kyturan 1 ve SerkanÇelik nickli arkadaşlarada yardım teklifleri için teşekkür ediyorum

Forumda halen iyi niyetli insanların olduğunu bilmek beni sevindirdi

• Aşağıya ayrıntılarını yazdığım kampanya ile 25 tl puan kazanmıştım. Başka kampanyalardan da gelen 40 tl puan vardı. Az önce hızlıalda kontrol ettim puan yok diyor. Son kullanım tarihi gibi bir ibare yoktu kampanyada. Neden silinmiş olabilir? Böyle bir durumla karşılaşanınız var mı?

TLcard'a özel BKM Express fırsatı! %20 WORLDPUAN

Kampanya 16 Kasım-31 Aralık 2014 tarihleri arasında BKM Express ödeme seçeneği ile World Üye İşyerleri’nden tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri internet alışverişlerinde geçerlidir.
    Kampanyaya tüm Yapı Kredi bireysel banka kartları ile yapılan işlemler ile, Play TLcard dahildir. Business TLcard dahil değildir.
    Bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL puan kazanabilecektir.
    Alışveriş iptali ve puan kullanılarak yapılan alışverişlerde puan kazanılamamaktadır.
    Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 21 Ocak 2014 tarihinde yansıtılacaktır.
    BKM Express aracılığı ile alışveriş yapılabilecek işyeri listesi içinhttps://bkmexpress.com.tr/uye-isyerleri.bkm

http://www.tlcard.com.tr/kampanyalar/

NUVO TL Card dahildir.

• mtyg kullanıcısına yanıt
    gramsın gözden kaçırmışım doğrudur hocam, zaten mygold dün worlde diğerlerine göre 2 lira daha fazla komisyon ekliyordu.
  • Bende bugün hepsiburadadan altın olursam bu aya geçerli sayarmı nuvodan harcama yapamamıştım.Yardımcı olucak birisi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuuby

Bende bugün hepsiburadadan altın olursam bu aya geçerli sayarmı nuvodan harcama yapamamıştım.Yardımcı olucak birisi var mı ?

Geçen ay son gün n11 den almıştım, iadeyi aldım, bu ay hb den aldım, yine alırız inş., sanal alışveriş sonuçta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuuby

Bende bugün hepsiburadadan altın olursam bu aya geçerli sayarmı nuvodan harcama yapamamıştım.Yardımcı olucak birisi var mı ?

Sayar niye saymasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İ çanadolu Çocuğu

Aşağıya ayrıntılarını yazdığım kampanya ile 25 tl puan kazanmıştım. Başka kampanyalardan da gelen 40 tl puan vardı. Az önce hızlıalda kontrol ettim puan yok diyor. Son kullanım tarihi gibi bir ibare yoktu kampanyada. Neden silinmiş olabilir? Böyle bir durumla karşılaşanınız var mı?

TLcard'a özel BKM Express fırsatı! %20 WORLDPUAN

Kampanya 16 Kasım-31 Aralık 2014 tarihleri arasında BKM Express ödeme seçeneği ile World Üye İşyerleri’nden tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri internet alışverişlerinde geçerlidir.
    Kampanyaya tüm Yapı Kredi bireysel banka kartları ile yapılan işlemler ile, Play TLcard dahildir. Business TLcard dahil değildir.
    Bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL puan kazanabilecektir.
    Alışveriş iptali ve puan kullanılarak yapılan alışverişlerde puan kazanılamamaktadır.
    Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 21 Ocak 2014 tarihinde yansıtılacaktır.
    BKM Express aracılığı ile alışveriş yapılabilecek işyeri listesi içinhttps://bkmexpress.com.tr/uye-isyerleri.bkm

http://www.tlcard.com.tr/kampanyalar/

NUVO TL Card dahildir.

Dostum aynı kampanyadan ben de yararlandım, ben de henüz kullanmadım. Bende Play kart olduğu için puanlarım kredi kartıma aktarılıyor. Şimdi kontrol ettim, puanlar duruyor. Seninki kartla ilgili olan bir problemden ötürüdür tahminimce. Bazı arkadaşlar da puanlar gözükmüyor falan diyordu, o tarz birşeydir.

• Hizlial da puanlar gorunmuyor. Benim de BKM ilk alis veris 15 TL yatmadi saniyordum ama musteri hizmetleriyle gorustum yattigini iddia ettiler. Fiziksel bir postta denemek lazim.
  • Nuvo tlcard puan kazandiriyor yaziyor arkasinda direk yapikredi posundan cektirdim 50 tl hic puan yok nerede bu puanlar silipte de yazmiyor

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.