Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.935
Cevap
253
Favori
692.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecen ay yaptığım gibi bu ay da Hepsiburada dan 2 gram altın aldım. Kargo bedava 199 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.E

Gecen ay yaptığım gibi bu ay da Hepsiburada dan 2 gram altın aldım. Kargo bedava 199 TL

Puan kampanyalarını en iyi altınla değerlendiririz, al bozdur, karta yatır, tabi gelen puanın bir kısmı kuyumcuya gitmiş olacak, o da bikaç kampanya puanını toplayarak telafi edilebilir

• şubesiz bankacılık diye aldık. taam şubeyle işimiz yok da, telefonla da müşteri hizmetlerine ulaşmak ızdırap yemin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond16

quote:

Orijinalden alıntı: H.E

Gecen ay yaptığım gibi bu ay da Hepsiburada dan 2 gram altın aldım. Kargo bedava 199 TL

Puan kampanyalarını en iyi altınla değerlendiririz, al bozdur, karta yatır, tabi gelen puanın bir kısmı kuyumcuya gitmiş olacak, o da bikaç kampanya puanını toplayarak telafi edilebilir

Gecen ay kargo dahil 204 e aldıgim altını yüksekken bozdurmayip 190 a bozdurdugum halde 35 lira kâr ettim, teşekkürler nuvo

• quote:

Orijinalden alıntı: AphzL

şubesiz bankacılık diye aldık. taam şubeyle işimiz yok da, telefonla da müşteri hizmetlerine ulaşmak ızdırap yemin ediyorum.

Sim kart bloke de bağlan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocak iadem sonunda yattı...
  • Tek seferde yapılan 200 tl lik alışverişlerde iade oluyor mu? Minimum 4 alışveriş şartı vardı galiba eskiden, o kalktı mı?
  • Tl puan olarak mı yatıyor beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

ocak iadem sonunda yattı...

benim de eksik kısım sabah yatmış
  • Bugün 3. gün 3 gündür 3d sisteminde sıkıntı var yıl 2015. sanırım kampanya bütçeleri falan bitti. online alışveriş yapmayalım diye kapattılar 3d kayıt sistemini. Böyle bir bankacılık görmedim ben. diyorum koskocaman yapıkredinin altbankasısınız 3 gün oldu hala onaramadınız mı verdiği cevap ara ara denersiniz olursa olur. müşteri memnuniyeti 10 numara
  • 3d secure ile dün ve bugün alışveriş yaptım bir sorun yok.kısmi olarak etkilenmektesiniz sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoReVers.

quote:

Orijinalden alıntı: original_life

Ocak ayında fatura ödeyenlere iade yatırmıyorlar, gerekçe olarak da kampanya şartları değiştirme hakkını sunuyorlar. 19 Şubat öncesine de iade etmeyecekler.
    Böyle bir sistemde güvenip altın da almak riskli , Martta da altını koyar.
    Şubatta altın alana iade etmem der.
    Böyle etik dışı bir sistemleri var.
    Kampanya için kullanıyordum. Gerekte kalmadı kullanmaya nuvo tam bir rezalet.

19 şubattan önce ödeme yapılmayacagını nerden biliyorsun kanıt gösterir misin ben 3 tane temsilci ile görüştüm 19 şubattan önce yaptığınız fatura ödemelerinin iadesi mart ayında hesabınıza gönderilecek dedi 19 şubattan itibaren ve sonrasında yapılan fatura ödemeleri geçersiz sayılacak ve iade yapılmayacak dedi kanıt göstermeden kesin konuşmayın iade yapılmazsa ses kayıtları var her türlü alırım 50 tlyi

Kaç sefer müşteri hizmetlerini aradım. İade kampanya şartları değişti diye yatırmadılar. O kadar itiraz ettim , sonuç alamadım.
    Bir de fatura ödemelerini iade etmez dendi.
    O yüzden ben de forumdaki arkadaşları uyarmak için yazdım.
    Nuvo bugün iademi yatırmış, o kadar tuhaf bir sistemleri varki ben almadım.
    Tamamen şansınıza kalmış, kaç ay oldu piyasaya çıkalı hala rayına oturmadılar, dikkatli olmak lazım.

edit: müşteri hizmetlerindeki bilgiyi paylaştım, kesin bilgi denmişti. Bugün yatırmışlar artık hangisi kesin bilgi bir zahmet siz karar verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi original_life -- 26 Şubat 2015; 14:14:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

ocak iadem sonunda yattı...

benim de eksik kısım sabah yatmış

Benim de yatmis haber verdiginiz icin tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: BTopbas

Bugün 3. gün 3 gündür 3d sisteminde sıkıntı var yıl 2015. sanırım kampanya bütçeleri falan bitti. online alışveriş yapmayalım diye kapattılar 3d kayıt sistemini. Böyle bir bankacılık görmedim ben. diyorum koskocaman yapıkredinin altbankasısınız 3 gün oldu hala onaramadınız mı verdiği cevap ara ara denersiniz olursa olur. müşteri memnuniyeti 10 numara

sikayetvardan ne varsa yazdım.nuvo kartı yeni alanların çoğunda ya da tamamında var sanırım.Siz de yazın etkili olmasını umuyorum.
  • sorun çok çıkıyor diye hemen harcadım hepsini geçen onay verince

• vsimay V kullanıcısına yanıt
    Hocam iyice papaz oldum zaten. Sinema bileti alıcam mybiletten. bkm ile ödeyince 5tl indirim yapıyor. nuvonun kendi indirimide olunca ucuza geliyor. Arkadaş grubuyla gidicez. Fakat bkmye ekleyemiyorum bu 3d zıkkımı yüzenden. Arıyorum genel sorun 24 saat içinde teknik ekip onarıcak diyorlar. 3 gün geçti. bence ay sonuna kadar bilerek kapattılar ki 3d kullanamayalım. Eğer bu şekilde değilse ayrı bir skandal zaten. 3 gün oldu yahu Film vizyondan kalkıcak biz gidene kadar.
  • Bkm ocak ayı ilk kullanım 15 TL puan yatmış.

• bu iadeye benzin alımı dahil mi arkadaşlar ? şartlarda yazmıyor ama belki de iade oluyordur?
  • Yazmıyor ama belki oluyordur hocam.(!)
    bir deneyin siz bir dahaki ay ona göre alırız biz de benzinimizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerkanÇelik

Bkm ocak ayı ilk kullanım 15 TL puan yatmış.

Merhaba bugun mu yatti size acaba ? Hizlial dan sorguladiginizda puani gorebiliyor musunuz ? Veya yattıgını nasıl teyıt edebildiniz ? Tesekkurler..
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.