Şimdi Ara

Samsung Galaxy K Zoom'un Avrupa satış fiyatı belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy K Zoom'un Avrupa satış fiyatı belli oldu

Samsung'un ilk olarak geçen yıl piyasaya sürdüğü akıllı telefon ile fotoğraf makinesini birleştiren modeli Galaxy S4 Zoom'un yerini alacak yeni Galaxy K Zoom'un Avrupa satış fiyatı belli oldu.

Geçen ay lansmanı yapılan ve önceki nesile göre pek çok geliştirme barındıran yeni Galaxy K Zoom'un Samsung tarafından açıklanan Almanya satış fiyatı ise €519 olarak belirtilmiş durumda. 20.7MP'lik 10x optik zoom yeteneğine sahip optik görüntü sabitleyici (OIS) destekli kamerayla gelen modelin donanım tarafında ise 6 çekirdekli Exynos 5260 yer alıyor. 2GB belleğin yer verildiği telefonun microSD kartla arttırılabilen dahili hafızası ise 8GB veya 16GB opsiyonlu olarak sunuluyor. 4.8" Super AMOLED ekrana sahip Galaxy K Zoom'un ekran çözünürlüğü ise 1280x720 piksel olarak belirlenmiş. Android'in 4.4 sürümüyle gelen telefonun gücünü ise 2430mAh kapasiteli batarya sağlıyor.

Samsung'un Almanya fiyatı €699 olan Galaxy S5 modelini ülkemizde 2000TL üzeri fiyattan satışa sunduğunu göz önüne alırsak, €519'luk Galaxy K Zoom modelinin ülkemizde 1500TL veya üzeri bir fiyattan satışa sunulacağını tahmin edebiliriz.

Kaynak:http://de.samsung.com/de/news/read.aspx?pmguid=322444af-a22a-4070-8d1f-a4d229f51236

• 1500'den gelsin alırım.
  • Telefonlu fotograf makinesi kısmında kimse samsungun eline su dökemez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elektrofx320

Telefonlu fotograf makinesi kısmında kimse samsungun eline su dökemez :)

Htc Lg Sony Apple firmalarını "Telefonlu fotoğraf makinesi" kısmında telefonları var mı?
  • Samsung her kesime hitap ettiği için tebrik ediyorum ve telefon güzel kullanışlı fiyatıda fazla olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AppleCeo

Samsung her kesime hitap ettiği için tebrik ediyorum ve telefon güzel kullanışlı fiyatıda fazla olmaz

Nick mesaj uyumsuzluğu

"Kullanışlı?" buyur?
  • Samsung zaten bu "fotoğraf makinesine" fotoğraf makinesi demiyor dostum Akıllı telefon diyor ama bu bildiğin telefonlu fotoğraf makinesi işte ve diğer firmaların girmesine gerek yok saçmalık yaparlar zaten ki böyle bişi yapacaklarını sanmıyorum.
  • Mavisi cidden hos olmus. Yalarim
  • quote:

Samsung zaten bu "fotoğraf makinesine" fotoğraf makinesi demiyor dostum Akıllı telefon diyor ama bu bildiğin telefonlu fotoğraf makinesi işte ve diğer firmaların girmesine gerek yok saçmalık yaparlar zaten ki böyle bişi yapacaklarını sanmıyorum.

Dostum iyi hoşta başka kimsenin o tür telefon üretmediği bir pazarda "bu konuda kimse samsungun eline su dökemez" demek saçma değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Imp

quote:

Samsung zaten bu "fotoğraf makinesine" fotoğraf makinesi demiyor dostum Akıllı telefon diyor ama bu bildiğin telefonlu fotoğraf makinesi işte ve diğer firmaların girmesine gerek yok saçmalık yaparlar zaten ki böyle bişi yapacaklarını sanmıyorum.

Dostum iyi hoşta başka kimsenin o tür telefon üretmediği bir pazarda "bu konuda kimse samsungun eline su dökemez" demek saçma değilmi?

Alıntıları Göster
    Alfabe serisi de başladı

• Sen olayı baya baya ciddiye almışın ya la . Bizde onu diyoruz segment olarak yalnış yerde bu cihaz bir fotoğraf makinesi ve telefon özelliği var samsung bu cihaza telefon dememeli ve insanları yanıltmamalı anladın mı güzel kardeşim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.S.İ

Alfabe serisi de başladı

Hahahahahhaa inceyi kestim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illustrious.

quote:

Orijinalden alıntı: AppleCeo

Samsung her kesime hitap ettiği için tebrik ediyorum ve telefon güzel kullanışlı fiyatıda fazla olmaz

Nick mesaj uyumsuzluğu

"Kullanışlı?" buyur?

apple guzelde iphone da fazla haz etmemeye basladim diger apple urunleri kadar iyi urunler yok ama samsung gercekteb her kesime telefon cikartiyor o yuzden tebrik ediyorum bende telefon alicam iphone 4 ve s4 kullandim ip4 jailbreakli iyiydi ama jailbreaksiz bi boka benzemiyor malesef

• quote:

Sen olayı baya baya ciddiye almışın ya la . Bizde onu diyoruz segment olarak yalnış yerde bu cihaz bir fotoğraf makinesi ve telefon özelliği var samsung bu cihaza telefon dememeli ve insanları yanıltmamalı anladın mı güzel kardeşim...

ironi yapmışsın bende anlamamışım lanet olsun!
  • Bunu alana kadar Sony QX100 alıp istediğim bi telefonu alırım yada hazırda olan telefonuma takarım.İstediğim zaman takar çekerim.Hemde çok daha kaliteli fotoğrafım olur hemde bu kazuleti cebimde taşımam.
  • Kameranin merceği ve Optik zumu onemli olan yoksa mp vs hikaye
  • Bence 'Samsung Galaxy K Zoom Active Mini' modelini beklemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GylR? -- 5 Mayıs 2014; 20:15:21 >
  • Fena değil, sonuçta optik zoomlu, orta karar bir makina birde Android telefon alıyorsun.
    Samsung her modelde daha ileri gidiyor. Ancak halen bir 1020 değil bence.(Kamera olarak)
  • lumia 1020 dururken bumu alınır
  • Kamera modüllerini biraz daha küçültüp kompak bir tasarımla bir sonraki jenerasyonda çok iddalı olabilir...Gelecek yıllarda optik zoom'a sahip telefonların yükselişini göreceğiz...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.