Şimdi Ara

Battlestar Galactica (2004-2009) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
750
Cevap
7
Favori
38.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

I m sorry i dont know that u re one of us

3 12 yi izleyen anlar bu repliği:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: pascuu

yalan söleme asajj youtube de izledin

I m sorry i dont know that u re one of us

3 12 yi izleyen anlar bu repliği:)

hereos da bitti ararsin ama aksama
  • dizi süper ya en son 3x09 seyrettim

adama ya kalkan eller kırılsın.
    dizide zaman zaman bir çok saçmalık olmasına rağmen inanılmaz kapırdım kendimi süper bi dizi
    yeni capricaya galacticanın havadan iniş sahnesine bayıldım özellikle
  • yaw bu saylonları tespit etmek çok mu zor??röntgen cihazı herhalde daha çıkmamış onlarda yoksa tıpa tıp mı benziyorlar vücut organizması bile mi
  • bugun battlestar galactica war
  • 3*14 cıktı ama altyazısı bi türlü gelmedi ya
  • İstanbulda oturup 2. ve 3. sezon bölümleri elinde olanlar PM atsın lütfen. Bende de 1978 çekimi dizinin bölümleri var takas yaparız.
  • quote:

yaw bu saylonları tespit etmek çok mu zor??röntgen cihazı herhalde daha çıkmamış onlarda yoksa tıpa tıp mı benziyorlar vücut organizması bile mi

Hücrelerine kadar kopyalamış şerefsizler
  • yaw bu alt yazılar cok geç çıkıyor ne iş
  • arkadaslar elimde 3x15 ve 3x16 nın altyazısı var ama 3x14 yok..birkaç yerden indirdim ama acmadı.olan varsa pm atsın pls...
  • ---------spoiler olabilir seretmeyen varsa 3x17i bu akşam herhalde 3x18de bir cvp olmicak tahminen----------

**********starbuck öldü mü?***********
  • arkadaşlar elinde 3x17 altyazısı olan varsa pm atsın tsk...
  • Öncelikle ben diziyi CNBC-e den takip ediyorum, DivX olayı bence heyecanı öldürüyor. Bir hafta boyunca yeni bölümü beklemenin de ayrı bir zevki var. Herşeyi çabucak tüketmeye o kadar alışmışız ki zamanla tüketeceğimiz şeyler hızla azalacak.

Neyse işin felsefesini bi kenara bırakıp şunu söylemek istiyorum..

Dünkü bölüm müthişti arkadaşlar. Şimdiye kadar izlediğim tüm bölümler içerisinde beni en çok etkileyeniydi diyebilirim.

spoiler olabilir...

Tabiki yeni yıldız gemisi Pegasus ve psikopat bayan amiral den bahsediyorum. Sanki gemideki herkes psikopat, şerefsiz gibi. Saylonlu hatuna yaptıklarını görünce tüm insanlar yokolmayı hakediyor dedim. Ama adamım ADAMA, adam karizma yığını, neylerse güzel eyler :D

Haftayı iple çekiyorum..
  • 3x17 nin altyazısı (çeviri altair in degil)
    http://www.foreverdivx.net/index.php?act=subz&CODE=03&id=46165
  • quote:

Orjinalden alıntı: ParacelciuS

Neyse işin felsefesini bi kenara bırakıp şunu söylemek istiyorum..

Dünkü bölüm müthişti arkadaşlar. Şimdiye kadar izlediğim tüm bölümler içerisinde beni en çok etkileyeniydi diyebilirim.

Tabiki yeni yıldız gemisi Pegasus ve psikopat bayan amiral den bahsediyorum. Sanki gemideki herkes psikopat, şerefsiz gibi. Saylonlu hatuna yaptıklarını görünce tüm insanlar yokolmayı hakediyor dedim. Ama adamım ADAMA, adam karizma yığını, neylerse güzel eyler :D

Esas Resurrection Ship 1'in açılışındaki bölüm süperdi. 2 geminin Viper'leri arasındaki dogfight sırasında gözlerim bayram yaptı yahu. Bu arada Resurrection Ship 2 'de galiba Adama ve Cain arasında büyük hesaplaşma yaşanacak. Çok gerilimli bir bölüm olacağına eminim.
  • elimde 3 sezonda var..isteyen varsa pmden konuşalım..
  • ehueh ben hepsini izledim bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinanAtesh -- 21 Mart 2007; 0:43:41 >
  • Arkadaşlar az önce pazar günü yayınlanan 3.sezon finalini izledim sonuna bayıldım
    ne zaman acaba 4.sezon daha bahar bitmedi arada yaz var bide sonbahar ortası meraktan çatla dur şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: jxoch

Arkadaşlar az önce pazar günü yayınlanan 3.sezon finalini izledim sonuna bayıldım
    ne zaman acaba 4.sezon daha bahar bitmedi arada yaz var bide sonbahar ortası meraktan çatla dur şimdi

arkadaşım moralini bozmak istemem ama 4. sezon 2008 ocakta başlayacakmış
    ben de yeni öğrendim moralim fena bozuldu. kim sabredecek 9 ay daha.
    http://www.tv.com/battlestar-galactica-2003-blog/season-4-episodes-to-air-in-jan.-2008-movie-to-air-in-q4-07-updated-3-22-07/topic/77968-659036/show_blog_entry.html?topic_id=659036&tag=blog_entries;title;1

ayrıca 2007 sonbaharında iki saatlik bir film yayınlanacakmış. battlestar galacticayla karşılaşmalarından önce battlestar pegasusun başından geçenleri anlatacakmış.

bu arada sezon finali süperdi, hala etkisinden kurtulamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: liero

quote:

Orjinalden alıntı: jxoch

Arkadaşlar az önce pazar günü yayınlanan 3.sezon finalini izledim sonuna bayıldım

arkadaşım moralini bozmak istemem ama 4. sezon 2008 ocakta başlayacakmış
    ben de yeni öğrendim moralim fena bozuldu. kim sabredecek 9 ay daha.
    http://www.tv.com/battlestar-galactica-2003-blog/season-4-episodes-to-air-in-jan.-2008-movie-to-air-in-q4-07-updated-3-22-07/topic/77968-659036/show_blog_entry.html?topic_id=659036&tag=blog_entries;title;1

ayrıca 2007 sonbaharında iki saatlik bir film yayınlanacakmış. battlestar galacticayla karşılaşmalarından önce battlestar pegasusun başından geçenleri anlatacakmış.

bu arada sezon finali süperdi, hala etkisinden kurtulamadım.

3x20 bölümün altyazısını nerden buldun ? türlçe şart deil ingilizce olsada olur bn bi türlü bulamadım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.