Şimdi Ara

Battlestar Galactica (2004-2009) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
749
Cevap
7
Favori
38.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iki sezon full var ama gene de mutlu değilim
  • hatırlayayım diye 4basladım 7'ye kadar geldim,biraz kafam dağiılsın diye kalktım,su sezon finalinde ohanesburg dedirten olay neymiş bakalım bu gece 3-4 gibi belli olacak
  • baltar kesin cylon ,sarısın hatunla gemı dısındaki buluşmalarıda zihnınde değil,gerçekte oluyor bence
  • b_sevki kaçıncı bölümdesin merak ettim:)
  • cnbc-e den izliyoruz son iki haftada izleyemedim. şu filmi baştan sona nasıl izliyecez bilmiyorum. internet tv falan yokmu izleyebileceğimiz arkadaşlar yada şu cd leri bizede satın ne diyelim artık
  • final bir gun rotarlı,yanı birazdan 1. sezonun finali izliyecem,
    bu arada ulen biz hatuna kıyamazken orada burada alt dudağı yeter french kısses derken bizim baltar ne yaptı oyle (detaylar 11.bolum)

quote:

Orjinalden alıntı: Tak3down

b_sevki kaçıncı bölümdesin merak ettim:)
  • Bizim sıtarbak resmen hayal kırıklığına uğrattı beni K*LT*K, Gitti dizide en sevmediğim herife verdi yaw!!! GRRRR!
    ŞOK!
    Boomer ın kendini vurması da ŞOK oldu benim için... Allahtan ölmemiş hatun!
    Kendimi zor tutuyorum diziyi indirmemek için CNBC-E den devam, ama ara filan verirlerse sezon arasında sanırım dayanamaz indiririm kotayı filan boşverip!
  • bu yazdıklarımı sadece 3. sezonu izleyen arkadaşlar okusun
    ileri bölümleri izlememiş arkadaşlar için dizinin tadını kaçırabilir

3. sezondaki The Resistance isimli ara geçiş bölümleri ile ilgili bilgisi olan var mı?
    şans eseri imdb de böyle bir bölüm olduğunu gördüm
    bölümden ziyade kısa süreli 10 bölümden oluşan ve arada kurguyu tamamlamak için yapılan mini bölümler
    anladığım kadarıyla Yeni Caprica'daki direniş grubunun başından geçenler anlatılıyor
    var mı bilgisi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanctus Diavolos -- 19 Aralık 2006; 15:55:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

bu yazdıklarımı sadece 3. sezonu izleyen arkadaşlar okusun

3. sezondaki The Resistance isimli ara geçiş bölümleri ile ilgili bilgisi olan var mı?
    bölümden ziyade kısa süreli 10 bölümden oluşan ve arada kurguyu tamamlamak için yapılan mini bölümler
    anladığım kadarıyla Yeni Caprica'daki direniş grubunun başından geçenler anlatılıyor
    var mı bilgisi olan?

3.sezon 9.bölüm The Passage...senin anlattığın şeylere benziyor...önemli karakterlerin new capricadaki bazı olayları gösteriyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

quote:

var mı bilgisi olan?

3.sezon 9.bölüm The Passage...senin anlattığın şeylere benziyor...önemli karakterlerin new capricadaki bazı olayları gösteriyor...

yanlışın var sanırım
    3x09 bölümünün adı unfinished business(dün izledim),3x10 bölümünün adı the passage(ki bu bölümüde bugün izledim)

• quote:

quote:

quote:

var mı bilgisi olan?

yanlışın var sanırım
    3x09 bölümünün adı unfinished business(dün izledim),3x10 bölümünün adı the passage(ki bu bölümüde bugün izledim)

haklısın ben yanlış yazmışım...işte 9.bölümde senin dediğin gibi bişeyler oluyo...

• quote:

quote:

quote:

quote:

var mı bilgisi olan?

yanlışın var sanırım

haklısın ben yanlış yazmışım...işte 9.bölümde senin dediğin gibi bişeyler oluyo...

ama şu da var
    imdb den,sorduğum bölümün oyuncularına baktığımda sadece şef,albay tigh ve birkaç kişi daha olduğunu gördüm
    ancak ne starbuck ne lee ne amiral ne de başkan yok
    senin söylediğin bölümde ise neredeyse tüm kadro görülüyor
    ayrıca benim sorduğum bölüm 45 dklık değilde 10ar dk lık 9-10 bölümden oluşuyor

• pazar günü bende izledim fakat kanalın sesi çok kısık geliyodu hatta öle kısıkki televizyonun sesini sonuna kadar açtım ses az geliyodu rahat izleyemedim sizdede öylemiydi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackF!Re

pazar günü bende izledim fakat kanalın sesi çok kısık geliyodu hatta öle kısıkki televizyonun sesini sonuna kadar açtım ses az geliyodu rahat izleyemedim sizdede öylemiydi?

bu hafta izlemedim ancak sezonun başlarında gösterilen pilot bölümlerin birindede ses çok kısıktı
  • 1sezonun son bolumunu izledim gerçektende ohanesburg,

---------------spoiler----------------------------
    ana cylon gemısını patlatıp gonullerimizi kazanmışken neden yaslı adama saydırdın iki tane hemde tam gogsunden,bırak iki tane boomer galacticada ne yapar diye dusunelım,helo'nun kıde hamile yaa bırakmaz onu oralarda diye dusunuyorum

baltar sarısının dudaklara yapışırkenden az once soylediği ben buraları biliyorum cumlesi onunda cylon oldugu fikrini bende iyice kuvvetlendirdi

şimdi tek bir soru yaslı adam oluyor mu,2.sezon ilk bolumunu uzun bir ara seyretmeyeceğim sadece bu sorunun cevabını bir arkadas verebilir mi?
    ---------------spoiler--------------------------
  • quote:

Orjinalden alıntı: b_sevki

1sezonun son bolumunu izledim gerçektende ohanesburg,

---------------spoiler----------------------------
    ana cylon gemısını patlatıp gonullerimizi kazanmışken neden yaslı adama saydırdın iki tane hemde tam gogsunden,bırak iki tane boomer galacticada ne yapar diye dusunelım,helo'nun kıde hamile yaa bırakmaz onu oralarda diye dusunuyorum

baltar sarısının dudaklara yapışırkenden az once soylediği ben buraları biliyorum cumlesi onunda cylon oldugu fikrini bende iyice kuvvetlendirdi

şimdi tek bir soru yaslı adam oluyor mu,2.sezon ilk bolumunu uzun bir ara seyretmeyeceğim sadece bu sorunun cevabını bir arkadas verebilir mi?
    ---------------spoiler--------------------------

SPOILER

olayların gelişimini anlatmıyorum,sadece sorduğun sorunun cevabını veriyorum
    Hayır yaşlı adam ölmüyor
    ayrıca bende baltar'ın cylon olduğunu,üstelik 12 cylon modeli içinde en önemli,en yetkili cylon modeli olduğunu düşünüyorum

• arkadaşlar bi tv dizisi olmasına rağmen çok güzel şarkıları olan bir dizi galactica
    soundtrack şarkılarını indirmenizi tavsiye ediyorum
  • 1.sezonun final bolumunde starbuck ok'un bulundugu camekanı kırarken farkettiniz mi,camekanın arksaında duran bır adam var,ben oradan bir cylon çıkacak diye beklerken starbuck'ın arkasından cıktı cylon,yani goruntu yonetmenının hatasınınasıl yediler nasıl vatandasa yedirmeye calıstılar anlamadım,krmızı thsirt'lu yeleklı ve siyah kotlu bir adam,muhtemelen camekanın o derece bir kursunla muntazam kırılmasını sağlayacak bir adam koymuşlar herhal
  • dr gaius baltarı oynayan adam iyi iş çıkartıyor walla.tricia helfer ise o kadar güzel değil bence..
  • ama seksi oda oradan prim yapıyor,hafif bir çek formatı var
    quote:

Orjinalden alıntı: RosenCruz

dr gaius baltarı oynayan adam iyi iş çıkartıyor walla.tricia helfer ise o kadar güzel değil bence..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.