Şimdi Ara

Fotoğraf baskısı için uygun yazıcı !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Ben fotoğraf baskısı için uygun bir yazici arıyorum birçok yere baktım ama kafama yatan bir ürün bulamadım. Canon ve Epson önerdiler ama birçok serisi olduğu için karar veremedim. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• canon ip7250

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinefun01 -- 5 Mayıs 2014; 17:45:51 >
  • en iyi alternatif epson L800 ondan sonra canon mg7150, mg6350 ondanda sonra canon ip7250 ,mg5450 gelir.
  • Bunlarda kartuş sıkıntısı ceker miyim. Yani kolay kolay bitmeyip bittiğinde de kolay doldurulabilecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: EverydayLove

Bunlarda kartuş sıkıntısı ceker miyim. Yani kolay kolay bitmeyip bittiğinde de kolay doldurulabilecek.

Bende bunun cevabini bekliyorum ona göre alcam bende

• L800 hali hazırda epson fabrika çıkışlı besleme sistemlidir kartuş yerine bittikçe makinenin yanında montajlı mürekkep tankına mürekkep doldurursunuz. tam dolu tanklar aşağı yukarı 2000 10x15 fotoğraf basabiliyor.

diğer canonlar için ise en sağlıklı sistem kolay dolan kartuşlar bu kartuşlar bir kere alıp devamlı doldurarak kullanabileceğiniz şeffaf, tıpalı, oto reset çipli kartuşlar. bu sistemdede uyumlu kolay dolan kartuşları bir kereye mahsus temin ettikten sonra bittikçe mürekkep almaktan başka masraf olmaz.
  • Çok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: chungkingexpress

L800 hali hazırda epson fabrika çıkışlı besleme sistemlidir kartuş yerine bittikçe makinenin yanında montajlı mürekkep tankına mürekkep doldurursunuz. tam dolu tanklar aşağı yukarı 2000 10x15 fotoğraf basabiliyor.

diğer canonlar için ise en sağlıklı sistem kolay dolan kartuşlar bu kartuşlar bir kere alıp devamlı doldurarak kullanabileceğiniz şeffaf, tıpalı, oto reset çipli kartuşlar. bu sistemdede uyumlu kolay dolan kartuşları bir kereye mahsus temin ettikten sonra bittikçe mürekkep almaktan başka masraf olmaz.

Peki bitmeyen kartuslu mu daha mantıklı bu mu ?

• bende ip7250 var, bir takımda kolay dolan kartuş aldım 1800 sayfaya yakın fotoğraf çıkardım geçenlerde bir sorun yaşadım kartuşlarla ilgili aldığım firma değiştirdi dün akşam çıktı aldım sorun kalmamış. rahatlıkla önerebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.