Şimdi Ara

****CHEVROLET KALOS?????? (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.482
Cevap
23
Favori
367.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BENDE 2 YILDIR KALOS KULLANIYORUM TEK SIKINTIM BİR VİDASINI DAHİ BULAMIYORSUNUZ DIŞARIDAN SERVİSE GİTMEDEN KENDİM ORJINAL PARÇALARINI ALDIM FİLTRE GİBİ BUJI GİBİ DEĞİŞTİRDİM MOTORUNUN SESİZ OLUŞU ÇOK GÜZEL BAZEN ÇALIŞTIĞININ FARKINA VARMIYORSUNUZ..İYİ BİR SANAYİİ DEN USTA İLE BAKARSANIZ MESELE YOK SERVİSLEREDM TIRSTIM ÇÜNKİ YOĞUNLAR OPEL İLE AYNI OLDUĞUNDAN..TÜRKİYEMİZİN YOLLARI MALUM KÖSTEBEK YUVASI GİBİ YERDE SÜRÜŞ KEYFİ YOK ŞEHİR İÇİ 90 NASIL GİDİLECEK ANLAMIŞ DEĞİLİM İNSANLAR TAMİRCİDEN ÇIKMASIN İSTİYORLAR..ONUN DIŞINDA ARAÇ GAYET GÜZEL KULLANMADAN LAF EDİLMESİN YAKIT TA İKİ KİLOMETREDE 750 KURUŞ BENZİN PAHALI ARACIM ORJINAL BOZDURMAYIDA DÜŞÜNMÜYORUM 2005 MODEL KLALOS TÜRKİYE DE SAĞLIK BAKIMDAN GAYET GÜZEL ARAÇ TIR SAYGILARIMLA..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartvel08

quote:

Orijinalden alıntı: STasdemir

Manuelciyim dostum

otomatik aliyim diyom ama 1.2 çekmez hem tüplü 1.4 daha uygun heralde

6 aylık vergisi kaç para bunun ?

1.2 Otomatik yok zaten. İstesen de alamazsın.

Kalosların 2004 - 2006 modelleri mevcut. 1.2 motor 2006 model bir aracın dönemlik MTV'si 105.00 TL'dir.
  • arkadaşlar 2004 model otomatik kaloslar nasıldır? sorun çıkartır mı?
  • arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. otomatik hb 2004 model 110000 de lpgli araç 18000 TL eder mi?
  • ARKADAŞLAR KALOS 1.4 Se modeli almayı düşünüyorum çok yaktığı söyleniyor bilgilendirirseniz çok sevinicem

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-2004-model-lpg-li-cift-airbag-klimali-sedan-kalos-160666153/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurayz86

ARKADAŞLAR KALOS 1.4 Se modeli almayı düşünüyorum çok yaktığı söyleniyor bilgilendirirseniz çok sevinicem

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-2004-model-lpg-li-cift-airbag-klimali-sedan-kalos-160666153/detay

bende 1.2 se hb var. ş.içi yoğun trafikte 24 krş civarı yakıyor. sınıfına göre fazla yakıyor gibi geliyor bana

• 1.4 16V hb var bendede.İst. şiçi 26 krş civarı yakıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kingablu kullanıcısına yanıt
    cevaplar için tşkler arkadaşlar artık aldık ne yakar hesaplıcam gazlı araba ilkkez kullanıcam bakalım :)
  • arkadaşlar aldım 1 hafta olacak nerdeyse 1.4 se lpgli bu gün hesapladım 40 tl kırmızı yanınca koydum ve 150 km sonra sinyal verdi bitiyo diye feci bi yakım diye düşünüyorum ve 110-120 den sonra araba kendini şaşıyor zabd etmek zorlaşıyor ben bu arabadan açıkça hiç memnun kalmadım bizdekimi problemli herkesin kimi böle anlayamadım
  • 2006 model 1.2 S kalos alınır mı arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: nurayz86

arkadaşlar aldım 1 hafta olacak nerdeyse 1.4 se lpgli bu gün hesapladım 40 tl kırmızı yanınca koydum ve 150 km sonra sinyal verdi bitiyo diye feci bi yakım diye düşünüyorum ve 110-120 den sonra araba kendini şaşıyor zabd etmek zorlaşıyor ben bu arabadan açıkça hiç memnun kalmadım bizdekimi problemli herkesin kimi böle anlayamadım

Aracınız se ise 8V sanırım.Katalog verilerine göre en çok yakan 1.4 8V.Ancak göstergeye göre hesaplamayın.Depoyu fulleyin km yi sıfır layın.Bitmeye yakın tekrar aynı pompadan fulleyin ve tutarı km ye bölün en sağlıklısı bu.120 den sonra gezme varsa ön takımınızı ve lastik balanslarını kontrol edin bi sıkımtı olabilir.Zira aracımda 4-5 defa 190-200 görmüşliğüm var...

• Bu araba çok az yakmıyor. Şehir-içi yoğun trafikte rahat 10 lt benzini, 12 lt LPG'yi içer.
    Az yakıyor diyenler şehir-içi 60-80 km süratle gidenlerdir. dur-kalk ile daha az yakması zor.
  • 1.4 8V için konuşuyosanız doğrudur.Ancak 1.4 16V bu kadar yakmıyor.Her sabah ve akşam istanbul şiçi iş trafiği saatinde kullanıyorum.8.5 lt civarı benzin,10 lt civarıda lpg tüketimi var.Ancak yüksek devir ve sürat performanslı kullanımda sağlam yakıyor fakat yaktığının hakkını verip yürüyorda araç...

• aldığım tarihte yazar burda linkini atmıştım kesinlikle arabadan memnun değilim 3 kişi yetişkin binince bayılıyor çok fazla yakıyor şimdiden satışa çıkarmayı düşünüyorum hiç ama hiç memnun kalmadım ciddi pişmanım
  • 1.5 senedir kullanıyorum. şuan şehiriçi 23 kuruş yakıyor. uzun yolda 20 kuruşun altında. arabada net 190ı gordum. ibre 200 zaten. ben bayağı memnunum. tavsiye ederim. 2004 1.2 se
  • bende 1.2 s benzin-lpg var. Yakıt konusunda çok iyi. Ancak kalite ve konfor açısından memnun değilim. Satmaya karar verdim.
  • Arkadaşlar merhaba

110 binde kazasız değişensiz 2005 model Kalos 1.4 SX buldum almayı düşünüyorum. Sizce fiyat uygun mu ? İlk aracım olacak kendisi nasipse.

16800 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bojackhm -- 19 Mayıs 2014; 12:15:29 >
  • Fiyat?

• kkarakoyun kullanıcısına yanıt
    Düzenledim yazmayı unutmuşum @kkarakoyun
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.