Şimdi Ara

LG G PAD eşdeğeri 3G'li tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

amerika ve rusya'dan da alım yapabilirim...

bütçe 850 TL

edit: 7.5 - 8.5 inç arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imOKAY -- 5 Mayıs 2014; 6:56:24 >

• güncel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika'da Bestbuy magazasında LG Optimus pad 8.9 '' bir ürün var 3G li. 250 USD fiyatı görünüyor.Özellikler, fena görünmüyor. Türkiye'de yok bu ürün. Bu arada ben LG gpad kullanıyorum ve çok memnunum.

3G vazgeçilmez mi sizin için? Şöyle ki; aynı zamanda akıllı telefon kullandığınızı varsayıyorum. Eğer öyleyse zaten 3 G için ayrı bir hatta ve masrafa gerek yok. Telefonunuzun (varsa) internetini tabletinizle paylaşabilirsiniz ben öyle yapıyorum, çok da pratik oluyor.

Ama illa 3G li bir tablet istiyorsanız o ayrı. Şunu da hatırlatayım; Yurt dışından getirttiğiniz 3G li tableti Ülkemiz mevzuatı telefon olarak kabul edeceğinden pasaport kaydı yaptırmanız gerekecek. Yoksa bir ay içinde kapanacaktır. Bunu da dikkate almalısınız.

Önerim Bestbuy, amozon gibi sitelere bakıp ürün seçmende yarar var, oradan model belirleyebilirsiniz, ben de önerimi oraya bakıp yapmıştım zaten.

Düzeltme; yalnız bu cihazın andorid sürümü çok eskiymiş yeni fark ettim. 2.3.3 sürümü. Ben olsam almazdım bu durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vuralkan -- 6 Mayıs 2014; 23:50:46 >
  • vuralkan V kullanıcısına yanıt
    g pad çok hşuma gitti... almayı gerçekten istiyorum...

ama ben cihazları (internete girecek cihazları) özgürleştirmekten yanayım..

misal telefonun piline bağlı olsun istemiyorum tabletin interneti...

ama tabi ki ÇOK mantıklı telefonu tablete paylaştırmk

ek olarak yazın rusyaya çıkıyorum... oradan da yazdırabilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imOKAY -- 7 Mayıs 2014; 0:42:33 >
  • Yalnız Rusya Fiyat açısından çok da cazip değildir. Ben son zamanlarda 2 defa gittim, alıp gelmeye değmeyecek kadar az fark var. Türkiye'ye göre %10-20 daha ucuz ortalama olarak elektronik ürünler. Garanti olayını düşünürsek bu fark oradan satın almayı değersiz kılar bana göre. Hele 3G li tablete burada ek olarak 120 TL pasaport kayıt ücreti eklenirse iyice anlamsız oluyor.

LG Gpad Amerika fiyatı 330 USD = 695 TL, Türkiye'de en son 699 TL'na Kliksa'da satıldı, bugün 730 TL idi. Ben 5 ay önce 799 TL'na almıştım. TR fiyatları bazen yurt dışı fiyatlarına göre rekabetçi olabilmekte G pad de olduğu gibi.
    3g tableti pasaporta yazdırmak için şansım var demek istemiştim :)

zaten rusyadan oppo find7 alacağım... pasaport hakkı ona gidecek...

bakalım bi temmuz ağustos olsun da... fiyatlar yeni ürünler ne olacak nasıl olacak duruma göre seçim yapacağım artık
    bu arada sormadım memnun musunuz aletten?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.