Şimdi Ara

Killer is Dead'in PC Sürümü Ay Sonuna Ertelendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Geçtiğimiz yaz aylarında PS3 ve Xbox 360 için çıkan Killer is Dead'in bu ay içerisinde PC'ye de geleceği açıklanmıştı. Tarih olarak ilk başta 9 Mayıs'ı gösteren Grasshopper Manufacture, Killer is Dead'in PC sürümünün çıkışının 23 Mayıs'a çekildiğini duyurdu. Ertelenmeyle ilgili herhangi bir neden belirtilmedi.

• İsteyende yok zaten.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ben bu oyunun yapımcısının aklından şüphe ediyorum nasıl utanmadan böyle oyun yaparlar.Oyunun sadece oynanış videosunu izledim oyundan soğudum :D Killer is Dead adı bile saçma :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Ben bu oyunun yapımcısının aklından şüphe ediyorum nasıl utanmadan böyle oyun yaparlar.Oyunun sadece oynanış videosunu izledim oyundan soğudum :D Killer is Dead adı bile saçma :D

utanacak ne var adamlar yapmis yayinliyorlar sanki millet senin gibi dar görüsülü ..
    bende yapsam bende yayimlarim, yayimlamam istedigim platforma ...gitt önce bir oyun yapip yayinlayacak seviye gel de seni de görelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Ben bu oyunun yapımcısının aklından şüphe ediyorum nasıl utanmadan böyle oyun yaparlar.Oyunun sadece oynanış videosunu izledim oyundan soğudum :D Killer is Dead adı bile saçma :D

oyun öncekilere göre berbat ama ismine niye kusur buldun? ne var isminde öldüren öldü gibi bir şey :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.