Şimdi Ara

ARACINIZDA ÇÖZEMEDİĞİNİZ elektronik ABS ve beyin tamiri ve arızası 2022 SORUNLARI (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.804
Cevap
73
Favori
793.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar işlerinden dolayı forma her zaman giremiyorum.

Hızlı ulaşım için direkt olarak arayabilirsiniz.

ABS Arızası ve Otomobil Elektronik Sorunlar:
    Hızlı Ulaşım için:
    Tel:0 536 949 13 16

"Sorunlarınıza kolay, hızlı, zamanında ve yerinde kararlar için mutlaka beni arayın yanlış yerde yanlış işler yaptırmayın paranızın fazlası cebinizde kalsın."
  • SELAM HAKAN USTA benim aracın ABS ışığı yanıp sönüyordu. Ustaya götürdüm sürekli yanmaya başladı. Elazığda yaşıyorum nasıl, nerede ve ne kadara tamir ettirebilirim.
  • aracım 2005 Toyota Corolla sol otomatik lpg'li.1 aydır İstanbul da kullanıyorum. arabalardan çok anlamam:) seyir halinde direksiyon sertleşti zorla park ettim sonra mars basmadı. yarım saat kadar bekledim sonra mars bastı aküyü değiştirdim fakat iki gün sonra aynı sorunu yaptı. Araç ara ara voltaj düşer gibi elektrik kesiyor hatta durduk yere kapalı olan teyp çalıştı korku filmi gibi yardımcı olursanız sevinirim başıma bir kaza bela gelmeden saygılar
  • ustam slm ist avcilardan 2006 fiat albeam var ticari cikmasi motor revize gormus yag eksme ufleme yok ben aldigimda 729 bindi simdi 735 bin yagi antfirizi filtre kayislari hep deyistim bir goletten gectim 4km sonra evde stop ettim calismadi bidaha calisti takirdadi istop ettim tekrar marsta calismadi ustaya celtim her yerine bakti ariza bulamadi bana pompa enjektorleri bakima yollatti birsey cikmadi volant sensoru sokulup temizlendi calismiyor sorun ne olur usta halen ugrasiuor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

Araç peugeout 206+

Bazen hız göstergesi çalışmıyor. Mesela o gün 90 ile gidiyorum, aracın gösterge aniden 0'a düştü. Ve bu olduğu zaman hareket halindeyken mesela eğer ayağımı birden gazdan çekersem araba tekliyor. Tekrar basarsam birden öne atılıyor araç. Sonra kendi kendine düzeliyor hareket halindeyken. Ve düzeldiği an hemen araba kapıları kitliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teslaman -- 12 Şubat 2015; 12:27:45 >
  • slm hakan ustam benim 2010 model dacia sandero 1.4 üm var sabahları ve geceleri genelde soğuk havalarda ilk çalıştırmalarda belli bir sıcaklığa ulaşınca kısa süreli arıza lambası yanıyor benzin ve lpg de denedim ikisin de de belli bir sıcaklığa ulaşınca yanıyor ve hareket edince sönüyor sorun nedir acaba
  • <iframe allowtransparency='1' marginheight='0' marginwidth='0' src='http://yukle.donanimhaber.com/Embed/?Id=50909' frameborder='0' height='362' scrolling='no' width='600'></iframe>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsynakblt -- 18 Şubat 2015; 18:08:03 >
  • Cümleten Sa, benim aracım 98 model nissan primera araçtaki sorunum şu: araçta otomatik kilit ve alarm var. Öncelikle bu otomatik kilidi kaldırmak istiyorum bana şu şekilde problem yaratıyor; araç kendi kendine kilitliyor yani kontağı içeride unuttuğumda yedek anahtar ile açmam gerekiyor bunun yanında aracı çalıştırıp hareket etsemde alarm ve otomatik kilit devreye giriyor buda araçta kasislere girdiğimde veya hız için motora çok yüklendiğimde hareket halindeyken alarmın ötmesine neden oluyor bu otomatik kilitlemesini ve alarmın devreye girmesini nasıl önleyebilirim? Saygılar.
  • güncel
  • hakan usta peugeot 406 2000 mdl sv aracımda sinyallerin ve dörtlü lambalarının çalışmasına ragmen gösterge panelindeki sinyal işareti çalışmıyor sorun nedir acaba sanayiye gitmekten kına geldi kime gitsem insafsız yardım edin lütfen ilk mesajım hatam olursa affola
  • Ustam sorunum 2010 model benzinli fluence in orjinal park sensoru var geri vites lambalari yanmiyor ama park sensoru normal çalışıyor
    Hem oto elektrikciye götürdüm hem yetkili servise yapılanlar ;
    Önce sigortalar kontrol edildi : hepsi sağlam
    ampuller kontrol edildi : sağlam
    geri vites musurune takılı sokete kablo yardımı ile kısa devre yaptırıldı park sensoru calisiyor ama ışıklar yanması
    sıfır bir geri vites musurune aracın geri vites musur soketi takildi el ile ucundaki anahtara basıldı park sensoru calisiyor ama lambalar yanmiyor
    araç bilgisayara bağlandı ariza görünmüyor
    elektrikci abi bu bizi aşar yetkili servise git dedi
    yetkili servis komple bütün tesisat sökülüp kontrol edilecek araç 1 yada 2 gün serviste kalacak masraf 100 tl de olabilir 2000 tl de dedi

altı üstü bir geri vites lambasi yüzünden 2000 tl vermek ve Aracı 2 gün servise bırakmak hiç içimden gelmiyor suana kadar butun araçlarımin tamiri sırasında başında durdum başında durmayan araç sahiplerinin başına gelenleri duydukca aracımi bırakmak ve 2 lamba yüzünden önüme sisirilmis bir fatura konmasıni istemiyorum yardım edebilirmisin ariza nerde olabilir

• godthoth G kullanıcısına yanıt
    Merhaba sizinle telefonda görüşmüştük.

Merkezi elektronik modülü arızalanması sonucu oluşmuş bir sorun.
  • Merhaba,

Arkadaşlar işlerinden dolayı forma her zaman giremiyorum.

Hızlı ulaşım için direkt olarak arayabilirsiniz.

ABS Arızası ve Otomobil Elektronik Sorunlar:
    Hızlı Ulaşım için:
    Tel:0 536 949 13 16

"Sorunlarınıza kolay, hızlı, zamanında ve yerinde kararlar için mutlaka beni arayın yanlış yerde yanlış işler yaptırmayın paranızın fazlası cebinizde kalsın."
  • Hakan usta merhaba. 2006 model Focus ghia aracım var. Sıkıntım araç seyir halindeyken yada parkta çalışırken bir anda aracın paneli gidiyor sıcak --- olarak gösteriyor el freni inik olduğu halde ikaz lambası yanıyor. Sinyaller dışarıdan çalışıyor ama ama panelde ikaz lambası yanmıyor. Diğer hız sabitleyici vsde devre dışı kalıyor. Ayrıca araba kumanda ile kilitlenmiyor kapıları tek tek içerden kilitleyip sürücü kapısınıda anahtarla kilitliyorum. 3 Farkı ustaya götürdüm 1.cisi aracın bütün kablolarını kontrol etmemiz lazım dedi ikincisi beyinde arza dedi üçüncüsü sigorta beyniyle alakalı nedir ? Acaba sorunum nedir yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • S.a arkadaşlar 2002 model otomatik palio'm var. Şöyle bir sorunum var. Stop lambalarının sigortası atıyor. Bu sigorta atınca gösterge ekranının ışıkları da gidiyor ve vitesi P konumuna alınca vites hareket etmiyor.
    Sigorta attığında N konumunda kalmışsam arabayı stop edip çalıştırıp normal gidebiliyorum.(gösterge ekranı,stoplar çalışmıyor bu arada ) Farlar,teyp,silecekler,radyo normal ama gösterge ekranı,stoplar ve vites aynı anda gidiyor. sokak arasındaki bir elektrikçiye gittim mecburen... akü bitik dedi. Akü olsa Farlar,teyp,silecekler,radyo normal çalışır mı ? Tecrübesi ve fikri olan var mı ? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi santralist1907 -- 15 Nisan 2015; 11:29:19 >
  • slm hakan usta benim araç 2003 ford focus aracımın şarz dinemosu akuye fazla akım gönderiyor ve aku isigi yaniyor. ncak bu her zaman olmuyor. bazen fazla akım gönderiyor bazen normal oluyor bunun yüzünden akü isigi bazen yaniyor bazen sönüyor. sarz dinemosunabaktırdık sorun bulunmadı. hatta sarz dinemosunu baska araca taktık onda normal çalıştı fzla akımda vermedi isigida yakmadı. beyne giden kabloları konrol etirdik ordda sorun bulunmadı. en son sanayideki usta beyninde sorun var diye kakar verdi ve beynine baktırmak için başka ustaa beynini gönderdik bekliyoruz bu konuda sorun beyinde olabilirmi veyasorun nerde olabilir aydınlatırsan sevinirim
  • yalnizprens72 Y kullanıcısına yanıt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • marea2323 M kullanıcısına yanıt
    tesekkürler anlayisinizdan dolayi

• hakanusta kullanıcısına yanıt
    Yardim severliğinize tesekkürler hakan usta

• Arkadaslar beim araba golf 5 benzinli 75 piyes, 2004 model
    klimanin sağ tarafı normal soguk hava geliyor, ama sol tarafindan sicak hava geliyor, sebebini buldum

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.