Şimdi Ara

Moto X+1 resmen doğrulandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Önümüzdeki günlerde tanıtılacak akıllı telefon Motorola tarafından teyit edildi.

Motorola’nın son yıllardaki en önemli atılımı olarak gösterilen Moto X’in devam modeli çok yakında karşımıza çıkabilir. Moto X birçok yönüyle kullanıcıları etkileyen bir telefon oldu, ancak cihazın sadece Amerika’da satılması beklenen satış rakamlarını beraberinde getirmedi.

Motorola’nın mobil bölümü Lenovo’ya satılmış olsa da, Moto X’in devam modeli tanıtılacak. Moto Maker sitesinde resmen onaylanan akıllı telefonun hakkında şu an için hiçbir bilgi yok. Motorola 12 Mayıs’ta bir basın etkiliği düzenleyecek. Söz konusu etkinlikte Moto X+1’in tanıtılması yüksek olasılık. Telefonun teknik özellikleri bilinmese de en güncel Android sürümü, 5-inç Full HD ekran ve Snapdragon 800 işlemcinin Moto X+1’de yer almasına kesin gözüyle bakılıyor. Telefon ayrıca ekstra yazılımsal işlevleri de beraberinde getirebilir.

Moto X+1 resmen doğrulandı

kaynak

• moto maker turkiye ye neden gelmiyor anlamiyorum resmen 3.dunya ulkesiyiz adam yerine koyan sayili firma var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vengace V kullanıcısına yanıt
    Moto maker sadece amerika için var avrupada bile yok
  • Telefonun tasarımı ve donanım iyiye benziyor bakalıım fiyatı ne kadar olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Moto maker sadece amerika için var avrupada bile yok

kargosunu odersen avrupaya getirtebiliyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşünsenize 801 3gb ram 20mp 5 inc amoled ekran 3500mah daha ne olsun be motorola çokmu şey istiyozzz
  • Moto G düşünüyordum ama moto X1'in gelmesini bekleyelim. Bakalım nasıl bir ürün gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vengace

moto maker turkiye ye neden gelmiyor anlamiyorum resmen 3.dunya ulkesiyiz adam yerine koyan sayili firma var

1. dünya Amerika
    2. dünya Avrupa
    3. dünya Az gelişmiş (gelişmekte olan ülkeler)
    4. dünya diğer ülkeler...

yerimizi bilelim diye yazdım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unflattering

quote:

Orijinalden alıntı: Vengace

moto maker turkiye ye neden gelmiyor anlamiyorum resmen 3.dunya ulkesiyiz adam yerine koyan sayili firma var

1. dünya Amerika
    2. dünya Avrupa
    3. dünya Az gelişmiş (gelişmekte olan ülkeler)
    4. dünya diğer ülkeler...

yerimizi bilelim diye yazdım...

aslında şöyle
    1. Dünya ülkeleri: ekonomik' sosyal ve teknolojik olarak gelişmiş ülkeler. Kısaca batı ülkeleri.
    2.Dünya ülkeleri: Sovyetlerden kopan ülkeler. Ukrayna, Romanya, Estonya vs.
    3. Dünya ülkeleri: geriye kalanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antonidas -- 7 Mayıs 2014; 2:16:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon mini olursa alırım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.